Přečtěte si oficiální popis

Gaia Education byla vytvořena skupina pedagogů nazývaných "HUS" - Global Ecovillage pedagogů pro udržitelné zemní kteří byli splňující přes sérii workshopů s cílem formulovat své mezioborovou přístup ke vzdělávání pro udržitelný rozvoj.

Husy se poprvé setkali v roce 1998 v Fjorvang, Dánsku, kde byl založen společný základ pro rozvoj ecovillage designu osnov. Prvním milníkem ve vývoji Gaia školství bylo zahájení inovativní osnov Ecovillage design školství, během 10. výroční konference Global ekovesnici sítě na Findhorn ekovesnici v říjnu 2005.

V roce 2008, Gaia Education Design for Sustainability (ZVP) on-line program byl zahájen ve spolupráci s Open University Katalánska (UOC). Původně nabízen ve španělštině a angličtině, kurz přitahovala studenty z obou rozvinutých a rozvojových zemí, venkovských i městských oblastech, na všech pěti kontinentech.

V roce 2011 španělská Gaia Education Design for Sustainability se stal formální postgraduální kurz, který přitahuje převážně španělských a latinskoamerických studentů. Od té doby, Gaia školství převedl na postgraduální kurz španělštiny ZVP do magisterského studia.

V roce 2013, Gaia Education začala nabízet ZVP v portugalštině ve svém on-line studijní platformy, kde bylo také možné vzít ZVP kurz v angličtině od roku 2014.

V roce 2014 Gaia Education vyvinul nový proud aktivita projektové vyučování, podpora komunit vedla realizaci udržitelného rozvoje tisíciletí.

Od roku 2006 Gaia školství úspěšně podporoval dodávku více než 180 programů na šesti kontinentech. Mezinárodně, počet čtyřtýdenních dlouhých intensives a dalších formátů jsou samozřejmě stále zvyšuje spolu s prudkým nárůstem počtu uchazečů a účastníků těchto kurzů. Tyto odborné kurzy jsou otevřeny pro různorodé skupiny lidí s širokou škálou odborných a akademických prostředí, kteří mají zájem o aktivní roli v přechodu k udržitelnosti.

Mise

Gaia Vzdělání je poskytovatel přední hrana udržitelnosti vzdělání, které podporuje prosperující komunity v rámci planetárních hranic.

Gaia školství spravuje tři proudy aktivit

  1. Face-to-face

Ecovillage design Education (EDE) programy probíhají ve 42 zemích s více než 70 institucí

  1. E-Learning

Design for Sustainability globální učebny v angličtině, španělštině a portugalštině

  1. Project-Based Learning

Činnosti, které se konají v zemích globálního Jihu podporu provádění rozvojové agendy Post-2015

Naše vize

Pracujeme na pružnou budoucnosti v planetárních hranic, kde je nikdo zanechal. Svět bezpečných a výživných potravin; čisté pitné vody; všeobecného přístupu ke vzdělání udržitelnosti; fyzické, duševní a sociální pohody. Svět, který využívá energii a materiálů s vyšší účinností, distribuuje bohatství spravedlivě a snaží se eliminovat pojem odpadu. Svět všeobecné dodržování lidských práv a lidské důstojnosti; spravedlnosti a rovnosti; respektu k rasové a etnické příslušnosti; a rovných příležitostí umožnění plného využití lidského potenciálu a současně podporovat společnou prosperitu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Gaia Education

Pokud jste se ponořili do hloubky našeho ponořujícího programu Face-to-Face Ecovillage Design Education (EDE) v komunitě někde na světě, budete vědět, že to je životní zk ... [+]

Životní zkušenost

Pokud jste se ponořili do hloubky našeho ponořujícího programu Face-to-Face Ecovillage Design Education (EDE) v komunitě někde na světě, budete vědět, že to je životní zkušenost. Prostřednictvím toho mnoho z nich nalezlo hlubší účel a smysl a dokonce se změnilo ve své komunitě, ve své životní práci. Jiní viděli a naučili se věci, které je posunuly, aby se staly efektivnějšími světovými pracovníky. Totéž platí pro ty, kteří studovali náš online program GEDS (Design for Sustainability) a prohloubili své chápání čtyř dimenzí udržitelného komunitního designu.

Změna agenti

To, co všichni naši studenti sdílejí, je hlad, aby našli místo a prostor, aby působili jako agenti pozitivní změny. Mnoho z nich si přeje vytvořit vlastní workshopy inspirované Gaia Education , usnadnit setkání, inspirovat nebo se stát sociálními podnikateli a mnohem více. Přesto víme, že mnozí, kteří se necítí dostatečně přesvědčeni, aby nám poskytli obsah programu různorodému a někdy náročnému publiku. To se chystá změnit. Chystáte se změnit, protože obdržíte všechny potřebné nástroje, abyste se stali Gaia Education Certified Trainer.... [-]

Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro  + 4 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině