Global Banking School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Global Banking School poskytuje Industry předním aplikuje bankovnictví a financí vzdělávání po celém světě. Jsme známí především pro investiční bankovnictví školení pro firemní, banky, private equity a hedge fondů v nejlepších 20 finančních metropolích.

Náš jedinečný problém v průmyslu, které vám pomohou vybudovat úspěšnou kariéru v bankovnictví nebo finančnictví. My zaměstnat ambiciózní lidi, naučit je s kritického myšlení a řešení problémů; jako vodítko pro jejich kariéru, aby se stal úspěšným osobnost v tomto globálním světě.

Naši lektoři přinést velké bohatství průmyslu zkušeností, odborného vzdělávání a vášnivých pedagogických dovedností k výuce.

Každý student Global Banking School musí projít naší bezplatné profesního rozvoje programu, kde budete komunikovat se skupinou vedoucích bankéřů určit správný kariéru pro sebe, rozvíjet svůj životopis na specifických rolích a sítě s průmyslem.

Tím, že studuje na GBS studentů budou také automaticky stávají členy našich 4000 + absolventy v oblasti bankovnictví a finančního sektoru. Studenti budou vyzváni, aby naše četné společenské akce, kde se budou moci setkat bývalé studenty a zaměstnavatele z průmyslu.

Naše inovativní vyučovací metody jsou dodávány zkušených investičních bankéřů. Vždy se snažíme vymazat mezeru mezi znalostí v reálném světě investičního bankovnictví a finance postupů a tradiční akademické učení. My usnadnit skupinové diskuse, hloubkové Q & Stejně jako u zkušeného trenéra, vizuální prezentace a učení reálných aplikací s finančními modely Excel bázi.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
London Headquarters
Global Banking School
116-120 Meridian Place
Canary Wharf

E14 9FE Londýn, Anglie, Spojené království

Londýn

Adresa, 1. řádek
Olympic Park Campus
Global Banking School
153-159 Bow Road

E3 2SE Londýn, Anglie, Spojené království