Přečtěte si oficiální popis

Global Banking School poskytuje Industry předním aplikuje bankovnictví a financí vzdělávání po celém světě. Jsme známí především pro investiční bankovnictví školení pro firemní, banky, private equity a hedge fondů v nejlepších 20 finančních metropolích.

Náš jedinečný problém v průmyslu, které vám pomohou vybudovat úspěšnou kariéru v bankovnictví nebo finančnictví. My zaměstnat ambiciózní lidi, naučit je s kritického myšlení a řešení problémů; jako vodítko pro jejich kariéru, aby se stal úspěšným osobnost v tomto globálním světě.

Naši lektoři přinést velké bohatství průmyslu zkušeností, odborného vzdělávání a vášnivých pedagogických dovedností k výuce.

Každý student Global Banking School musí projít naší bezplatné profesního rozvoje programu, kde budete komunikovat se skupinou vedoucích bankéřů určit správný kariéru pro sebe, rozvíjet svůj životopis na specifických rolích a sítě s průmyslem.

Tím, že studuje na GBS studentů budou také automaticky stávají členy našich 4000 + absolventy v oblasti bankovnictví a finančního sektoru. Studenti budou vyzváni, aby naše četné společenské akce, kde se budou moci setkat bývalé studenty a zaměstnavatele z průmyslu.

Naše inovativní vyučovací metody jsou dodávány zkušených investičních bankéřů. Vždy se snažíme vymazat mezeru mezi znalostí v reálném světě investičního bankovnictví a finance postupů a tradiční akademické učení. My usnadnit skupinové diskuse, hloubkové Q & Stejně jako u zkušeného trenéra, vizuální prezentace a učení reálných aplikací s finančními modely Excel bázi.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Global Banking School

2-měsíční Elite Global Investment Banking Internship je jedinečnou příležitostí k získání klienta orientovaný zkušenosti z reálného světa transakcí, jakož i praktické zna ... [+]

2-měsíční Elite Global Investment Banking Internship je jedinečnou příležitostí k získání klienta orientovaný zkušenosti z reálného světa transakcí, jakož i praktické znalosti pro investiční bankovnictví, private equity a hedge fondů kariéry. Toto umístění stáž vám poskytne rozsáhlé transakce praxe.

Program První měsíc (4 týdny) poskytuje školení pro zkušenosti Investment Banking Industry:

Analýza Londýnské burze cenných papírů a Newyorské burze cenných papírů jsou kótovány na burze Příprava nakupovat a prodávat boční transakce se houpe, hlavolamy a psaní důvěrné investiční poznámku Excel finanční modelování a oceňování podniků veřejných kótovaných pomocí "Srovnatelné comps" metoda Excel finanční modelování a oceňování podniků uvedených státních pomocí "diskontovaných cash flow" metoda Excel Finanční modelování a stanovení pojistného hrazené kupujícím podnikání pomocí "Transakce comps" metoda Excel Finanční modelování a leveraged buyout firmy private equity sponzora Příprava M & A transakcí modelu připravené s Akrece / ředění analýzy obchodu promítací plátno a zavírání investiční bankovní transakce ... [-]
Spojené království London
Přihlašování započato
Denní studium
1 - 2 měsíců
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině