Groundschool London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O ICARUS Wings Pokročilý výcvik jazykové způsobilosti pro letové posádky

ICARUS Wings je inovativní soubor pokročilých jazykových kurzů pro všechny letové posádky dodávané profesionálními instruktory na Groundschool London . Tyto tři kurzy sestavil zkušený instruktor výcviku letových posádek, který byl také členem Anglické asociace mezinárodního civilního letectví, s několikaletými zkušenostmi v oblasti výcviku letecké angličtiny s hlavními leteckými společnostmi v Evropě.

Na rozdíl od ostatních jazykových kurzů, které jsou všechny v třídě, jsou tyto kurzy rozděleny do tříd a výcvik v nejmodernějších letových simulátorech FTD - Boeing 737-800 a Airbus A320 (od léta). Výhodou této struktury je, že letová posádka se ráno naučí jazyk používaný v letectví a odpoledne ji praktikuje až do 10,5 hodin práce v simulátoru. Tato metoda, založená na desetiletích studií v aplikované neurofyziologii získávání druhého jazyka, zvýší studijní křivku učení, což povede k lepším celkovým výsledkům.

Cílem je, že do konce kurzu budou pilotové připraveni předat svou jazykovou zkoušku ICAO s minimální úrovní 4 (operační). Pro palubní průvodčí obdrží platné osvědčení uvádějící jazykovou úroveň ve formátu CEF a Oxford / Cambridge. Piloti obdrží potvrzení o účasti.

Tři kurzy prezentované v rámci ICARUS Wings Advanced Language Proficiency pro letové posádky jsou:

  • FCL * Neúspěšná rekonstrukce zkoušky (znalost jazyků)
  • FCL * Příprava na zkoušku (jazyková způsobilost)
  • Angličtina pro palubní průvodčí

* Licencování letové posádky

Pro každý předmět obdrží studenti osobní kopii použité učebnice. Piloti obdrží také kopii "Test Your Aviation English". Všechny učebnice musí být zachovány.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Tileman House,
129 Upper Richmond Road

SW15 2TX Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium