University of Huddersfield

Úvod

Read the Official Description

Vaše mezinárodní studijní středisko

Mezinárodní studijní centrum připravuje mezinárodní studenty na celou řadu vysokoškolských a postgraduálních titulů na univerzitě v Huddersfieldu. Budete součástí univerzity od prvního dne a budete mít veškerou podporu, kterou potřebujete k hladkému přechodu na zvolený stupeň.

Vaše cesta k vysokoškolskému vzdělávání

V Mezinárodním středisku studia je kurz, který vyhovuje všem zájmům a profesním cílům. Programy zajišťuje Studijní skupina ve spolupráci s University of Huddersfield. Od bakalářského až po magisterskou přípravu jsou naše kurzy navrženy tak, aby vám pomohly splnit akademické a anglické jazykové požadavky, které potřebujete pro studium na University of Huddersfield. S malými třídami a specializovanou výukou a podporou vám pomůžeme přizpůsobit se studiu ve Velké Británii.

Jakmile úspěšně dokončíte svůj program v Mezinárodním středisku studia a získáte požadované známky, můžete zadat zvolený vysokoškolský nebo postgraduální titul.

Připravte se na univerzitu

Jste student z University of Huddersfield od vašeho prvního dne v areálu. Budete studovat a učit se na kampusu a mít plný přístup ke všem univerzitním zařízením, včetně knihovny, sportovní haly a Students 'Union. V Mezinárodním středisku studia budete mít zkušenosti s vysokoškolským stylem a rozvíjet své akademické znalosti, dovednosti v oblasti anglického jazyka a schopnosti zaměstnat.

Rozvíjet schopnosti zaměstnatelnosti

Všechny kurzy v Mezinárodním studijním středisku mají integrovaný prvek kariéry a zaměstnatelnosti, který nazýváme CareerAhead. Pomůžeme vám rozvíjet klíčové dovednosti v oblasti zaměstnatelnosti, zjistíte, na čem jste dobří a připravíte se na vaši budoucí kariéru.

Připojte se k globální komunitě

Vítáme studenty z celého světa a my víme, jak vám během vašeho studia ve Velké Británii pomáhat přizpůsobit se a maximálně využít své nové prostředí. Jako mezinárodní student budete součástí širokého společenství lidí z celého světa se 120 univerzitami reprezentovanými na univerzitě.

Mezinárodní studijní středisko

Mezinárodní studijní středisko vám pomůže udělat první krok k úspěšné kariéře. Umístěné v srdci areálu univerzity v Huddersfieldu, poskytujeme programy pro přípravu titulů, které jsou speciálně navrženy pro zahraniční studenty. Naše kurzy vás připraví na výzvy studia na úrovni a vybaví vás akademickými znalostmi, studiem a znalostmi anglického jazyka, které potřebujete k úspěchu na University of Huddersfield.

Proč na University of Huddersfield?

Univerzita Huddersfield je moderní a inovativní univerzita, která se věnuje pomoci studentům v profesním úspěchu. Prostřednictvím kariéry zaměřených titulů, vynikajícího výuky a podporujícího vzdělávacího zážitku se studenti v Huddersfieldu ocitli v dovednosti a důvěře v osobní a profesionální úspěch.

Výborné kariérní vyhlídky

Kariérně zaměřené studijní programy, které nabízejí stáže a pracovní stáže, vám vybaví dovednosti v reálném světě, které vás po absolvování připraví na kariéru. Huddersfield je jedním z deseti nejlepších poskytovatelů kurzů pro zaměstnání ve Velké Británii (Agentura pro statistiku vysokých škol, 2013/14), kde každý rok absolvuje stáž v britských i mezinárodních firmách více než 2 000 studentů. Univerzita má také dva specializované poradce pro zahraniční studenty v rámci služby Kariéra a zaměstnatelnost a v roce 2015 získala QS 5 hvězdiček pro zaměstnatelnost.

Profesionální učitelé

Všichni akademičtí pracovníci univerzity jsou profesní učitelé, přičemž každý člen je členem Vysoké školy akademie (národní organizace, která označuje nejlepší britské přednášející). Budete vyučováni učiteli, kteří jsou odborníky ve svých oborech, a tam je více než 100 profesorů s předními výzkumnými a akademickými publikacemi zde.

Zkušenosti špičkových studentů

Univerzita je pátým místem světa pro nejlepší studentské zkušenosti, jak hlasovali mezinárodní studenti na mezinárodním studijním barometru v roce 2015. Na rozdíl od některých větších měst nabízí Huddersfield relativně nízké životní náklady, což vám dává více za vaše peníze. To znamená, že je jednodušší užít si všechno, co nabízí Huddersfield, univerzita a okolí. S prosperující komunitou kampusu najdete 120 národností zastoupených na univerzitě a více než 100 studentských klubů, které se můžete připojit. Je tu něco pro každý zájem, od sportu a hudby po akademiku, politiku a náboženství. A pokud si myslíte, že něco chybí, můžete vždy vytvořit vlastní.

Rozšiřte svůj potenciál

Mezinárodní program podpory učení je tým odborníků, který pomáhá zahraničním studentům přizpůsobit se studiu ve Velké Británii a životu v Huddersfieldu. Prostřednictvím své specializované podpory, poradenství a zdrojů můžete dosáhnout nejlepších možných stupňů a budoucího úspěchu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Rok založení »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

Ročník mezinárodního založení

Campus forma Denní studium August 2019 Spojené království Huddersfield

Mezinárodní rok založení bude rozvíjet své akademické znalosti a znalosti anglického jazyka, které vás připraví na první ročník zvoleného vysokoškolského studia. Jedná se o tříletý program s možností výběru ze čtyř tras. [+]

The Mezinárodní rok založení rozvíjí vaše akademické znalosti a znalosti anglického jazyka a připraví vás na první ročník zvoleného vysokoškolského studia. Jedná se o tříletý program s možností výběru ze čtyř tras.

Obchod a právo, pohostinství a cestovní ruch, management, marketing, doprava a logistika

Mezinárodní nadace v oblasti podnikání a práva, pohostinství a cestovního ruchu, managementu, marketingu nebo dopravy a logistiky vás připraví na získání titulu v oblasti účetnictví, financí a marketingu.

Budete studovat základní moduly, které jsou předměty obecných dovedností, a moduly tras, které jsou specifické a důležité pro váš akademický rozvoj.... [-]