Hyper Island

Úvod

Read the Official Description

Hyper Island navrhuje studijní zkušenosti, které napadají firmy a jednotlivce, aby růst a zůstat konkurenceschopné ve stále více digitalizovaném světě. Naše řada immersive programů a kurzů snaží se vám vybavit potřebnými znalostmi a dovednostmi, aby vedl změnu a začít cestu celoživotního učení.

Posláním HYPER ostrova je destiluje do dvou hlavních oblastí zaměření.

1) Vzdělávací programy a kurzy na ponořit mladých talentů a profesionálů v intenzivních učebních zkušeností z digitální strategii, e-komerce a strategii dat do uměleckého směru a skrze vlastní vedení a reflexe.

2) Obchodní Inovační consulting zvýšit porozumění tomu, jak digitální změny společnosti a chování spotřebitelů - a podpůrné organizace ve změně procesu zůstat nebo se stát kreativní a konkurenceschopné ve stále více digitalizovaném světě.

Hyper Island se stala globální, s učením hubů z Stockholm do Singapuru, Manchester do New Yorku. Naše učení konstrukční týmy cestovat po celém světě společenské a mluvit s manažery z Fortune 500 firem a začínajících stejně, navrhovat míru zkušeností, které vypadají řešit jejich specifické potřeby a problémy.

Vzhledem k tomu, digitální svět i nadále posouvat a vyvíjet, Hyper Island jako organizace, vzdělávací i nadále udržet své puls na digitální krajiny, budování a zlepšování nové způsoby, jak se učit, odrážejí, spolupracovat a rozvíjet nové metodiky.

Možná jsme za sebou dlouhou cestu, protože to odvážný experiment na ostrově vězení, naším posláním vytvořit agilní a výhledové učící prostředí pro studenty a představitelé průmyslu zůstává stálý v centru naší organizace, což se odráží ve všem, co děláme.

Naším cílem je podpořit svou firmu při budování inovativní podnikatelské kultury, aby se na současných a budoucích výzev a být "skutečný svět připraven" v rychle se rozvíjející obchodní prostředí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Master class - digitální zrychlení

Campus forma Denní studium 2 - 3 dny Přihlašování započato Spojené státy americké New York Singapur Singapore Švédsko Stockholm Spojené království London + 6 více

V třídě digitálního zrychlení Hyper Islands Digitální Acceleration Master budete pokrývat klíčové prvky digitální komunikace, dozvíte se o síťové společnosti a pochopíte důsledky pro vaše podnikání. Tento dvoudenní kurz pořádáme na různých místech, včetně Londýna, Stockholmu, Sao Paulu a Singapuru. Ostatní města jsou nepřetržitě přidávány. [+]

Zapojte se a rozšiřte svou síť

V tomto 2 dnech Hlavní třída digitální akcelerace budete pokrývat klíčové prvky digitální komunikace, dozvíte se o společnosti v síti a porozumíte důsledkům ve vaší firmě. Dotkneme se také růstu zákazníků a nástrojů a taktik, které vedou změny.

Budete identifikovat a využít nových příležitostí prostřednictvím interaktivních setkání s digitálními experty, hands-on spolupráce dílen a živé diskuse s vrstevníky. To vše se zaměřuje na který vám pomůže aplikovat nové poznatky a postřehy do své každodenní práci.

Tato třída byla navržena pro širokou škálu profesionálů, kteří používají komunikaci jako nástroj pro zapojení se zákazníky, klienty a budování vztahů: Mezi předchůdce patřili Account Managers, Copywriters, Creative Directors, Brand / Communications / Marketing Managers, Heads of Digital / Sales / Strategy, avšak bez omezení na tyto role... [-]


Videos

A Day in the life of a Hyper Island Student

Meet some of the people you may learn from

What is the MA in Digital management at Hyper Island about?

Meet the Team behind the Part Time masters in singapore

What makes a Hyper Island student (singapore campus)