City University of London

Úvod

Read the Official Description

Navrženo tak, aby vyhovovalo vašim potřebám

Hotel INTO Centre, který je příjemným centrem v centru Londýna, je příjemný a dobře vybavený studijní prostor. Středisko hostí velké zdroje, studijní prostory, stravovací zařízení a podpůrné služby.

Tato dobře vybavená oblast vám umožní zaměřit se na své studium a na přizpůsobení nové kultuře. Váš první rok uděláme co nejjednodušší. Naše podpora vám poskytne volný čas, abyste si zde mohli užívat svůj čas a maximálně využít své skvělé okolí.

Zde vám pomohou dosáhnout vašich cílů

INTO City, University of London najdete přímo v centru londýnské rušné finanční čtvrti. Bez ohledu na to, co potřebujete k úspěšnému studiu, najdete zde.

Kombinace učitelů s výbornou polohou, skvělými zdroji a moderními studijními oblastmi bude centrum INTO centrem vašeho života a zkušeností s výukou, pouhých 15 minut jízdy autobusem od univerzity.

Od nástrojů e-learningu až po rozsáhlé knihovnové nástroje a zdroje, stejně jako neustálou podporu, budete od prvního dne součástí dynamického učebního prostředí.

Učební zařízení

Zařízení INTO City, University of London nabízí flexibilní přístup k učení. Od intimních diskusních tříd po semináře a přednášky, vše v současném prostředí. Zdroje zahrnují:

 • digitální tabule připojené k stolním počítačům v každé učebně, aby lekce byly opravdu interaktivní
 • víceúčelové přednášky
 • 120-místné přednáškové sály ve vysokoškolském stylu
 • flip-screen stolních počítačů ve většině učeben
 • nejmodernější IT a multimédia

Budete mít přístup k prostředí Moodle, virtuální prostředí, kde si můžete stáhnout poznámky z přednášek a obsah kurzu.

Kromě toho se program Mezinárodní nadace vyučuje převážně prostřednictvím tabletových počítačů (jako iPad), které posílí vaše zkušenosti s vyučováním prostřednictvím digitálního učení.

Centrum výukových zdrojů

Středisko výukových zdrojů se nachází v prvním patře budovy INTO City, University of London Centre. Zde najdete materiály, které vám pomohou při studiu, včetně učebnic, DVD, časopisů, CD, novin a tiskových a skenovacích zařízení.

Pro další studium se knihovna nachází 30 minut chůze od Londýnského studijního střediska a je domovem více než 350 000 knih, 25 000 časopisů a odborných sbírek. Londýn má také Barbican Library a City Business Library, odkud se snadno dostanete z univerzity.

Jídlo

Když máte hlad, je zde kavárna na campusu, která nabízí výběr sendviček, nápojů a občerstvení - ideální místo k odpočinku se svými novými přáteli při snídani nebo obědě.

Hledáte něco trochu jiného? Londýn je plný širokého spektra restaurací, kaváren a supermarketů, kde najdete vše od falafelu a hamburgrů až po burritos a sushi.

Univerzitní budovy

Jako student z univerzity v Londýně, budete mít také přístup k řadě fantastických zařízení Univerzity:

 • Budova Tait - impozantní inženýrská zařízení zahrnují simulátory pohybu, geotechnickou odstředivku a letový simulátor.
 • Univerzitní budova - specializovaná zařízení zahrnují televizní studio, čtyři rozhlasová studia a dvě redakční sály pro digitální zpracování.
 • Budova Rhind - s počítačovými místnostmi, experimentálními laboratořemi a interaktivními učebnami.
 • Drysdale Building - domov kariérového servisu, vašeho one-stop-shopu, kde můžete diskutovat o možnostech kariéry a podpořit přístup k podpoře zaměstnatelnosti.
 • CitySport - největší studentské sportovní zařízení v centru Londýna, se všemi moderními technicky vyspělou technikou, kterou můžete očekávat od nového sportovního a fitness centra.

Nejlepší začátek vašeho univerzitního zážitku

Vítání studentů z celého světa, budete se připojovat k mezinárodní komunitě v City, University of London. Momenty z londýnského náměstí Mile, univerzita má fantastickou pozici mezi nejlepšími londýnskými atrakcemi.

Vzniká tak vzrušující cesta k vaší vysněné kariéře s velkými učebními pomůckami, rozsáhlými zdroji, zábavnou studentskou unií a skvělými sportovními aktivitami. A to je jen začátek - Město, University of London má tolik, co nabízí svým studentům.

Top 5% univerzity

Odhodlána k akademické excelence, City, University of London je mezinárodní univerzita s více než 18 000 studenty z více než 150 zemí.

Nabízí mezinárodní studentské zkušenosti, fantastické vyhlídky na zaměstnání a vynikající akademické programy, které vás připraví na zvolenou kariéru. Ve skutečnosti City, University of London se řadí k nejvyšší univerzitě v Londýně pro spokojenost studentů (National Student Survey 2015).

Budete mít přístup k fantastickým zařízením, které vám pomohou zdokonalit své učení, s moderními učebnami a laboratořemi, špičkovým vybavením a online vzdělávacím přístupem. A budete mít prospěch z pokračující podpory během studia, a to jak akademicky, tak i osobně.

S více než 60 výzkumnými středisky a jednotkami spolu s dlouholetými zkušenostmi hraje univerzita důležitou roli v průkopnickém výzkumu. V posledním průzkumu Research Excellence Framework bylo 75% příspěvků města oceněno jako "světová špička" a "vynikající mezinárodní kvalita".

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Magisterské diplomy » Vidět Rok založení » Vidět Law Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magisterský diplom

Absolvent oboru ekonomie

Campus forma Denní studium 9 měsíců January 2019 Spojené království London

Příprava na magisterské studium v ​​oblasti ekonomiky podnikání a mezinárodní ekonomické ekonomiky. Absolvent Diploma kombinuje akademické studium, intenzivní výuku anglického jazyka a studijní dovednosti připravit vás na vstup do vysokoškolského magisterského studia. [+]

Příprava na magisterské studium v ​​oblasti ekonomiky podnikání a mezinárodní ekonomické ekonomiky.

Rozvíjíte své studijní dovednosti, znalost anglického jazyka a předmětu v přípravě na zvolený magisterský titul.

Proč se ucházet o program Diploma Graduate? umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty kvalitní univerzitní program přístup k podpoře a zařízením City, University of London Kde to trvá?

Progrese do města, University of London

Pokud úspěšně dokončíte absolventský diplom a splníte stanovené požadavky na kurz, máte zaručené místo na magisterském studiu ve studijním oboru City v Londýnské univerzitě.... [-]


Absolventský diplom ve vědě a strojírenství

Campus forma Denní studium 9 měsíců January 2019 Spojené království London

Příprava na magisterské studium v ​​oblastech jako je informační věda, systémy zaměřené na člověka a technologie počítačových her. Absolvent Diploma kombinuje akademické studium, intenzivní výuku anglického jazyka a studijní dovednosti připravit vás na vstup do vysokoškolského magisterského studia. [+]

Příprava na magisterské studium v ​​oblastech jako je informační věda, systémy zaměřené na člověka a technologie počítačových her.

Proč se ucházet o program Diploma Graduate? umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty kvalitní univerzitní program přístup k podpoře a zařízením City, University of London Co to vede k tomu?

Tento kurz vede k následujícím magisterským titulům na City of University of London:

Inženýrství a matematické vědy

MSc Biomedicínské inženýrství se zdravotnickým technologickým řízením MSc stavební inženýrství MSc Stavební inženýrské stavby (jaderné elektrárny) MSc strojírenství MSc Obnovitelné energie a řízení energetických systémů MSc Energie a environmentální technologie a ekonomika MSc námořní operace a řízení MS Řízení letové bezpečnosti (P ​​/ T) MSc řízení letecké dopravy (P / T) Manažerské řízení letecké techniky (P / T) MSc Stavební řízení MSc Cyber ​​Security MSc Data Science MSc řízení projektů, finance a riziko ... [-]

Graduate Diploma in Social Sciences and the Arts

Campus forma Denní studium 9 měsíců January 2019 Spojené království London

[+]

Anglický jazyk: IELTS 5.5 - 6.0 nebo ekvivalent

Nesplňujete požadavky na vstup? Nabízíme také akademický kurz angličtiny

[-]

Rok založení

International Foundation in Actuarial Science

Campus forma Denní studium 6 - 12 měsíců January 2019 Spojené království London

[+]

Anglický jazyk: IELTS 5.0 - 5.5 nebo ekvivalent

Nesplňujete požadavky na vstup? Nabízíme také akademický kurz angličtiny

[-]

International Foundation in Business and Economics with Society and Culture

Campus forma Denní studium 6 - 12 měsíců January 2019 Spojené království London

[+]

podmíněná nabídka místa v prvním roce příslušného vysokoškolského titulu na univerzitě v Londýně

[-]

International Foundation in Computer Science

Campus forma Denní studium 6 - 12 měsíců January 2019 Spojené království London

[+]

Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro podporu jazykové podpory

[-]

International Foundation in Humanities and Law

Campus forma Denní studium 6 - 12 měsíců January 2019 Spojené království London

[+]

předtím studoval příslušnou disciplínu;

[-]

Mezinárodní nadace v inženýrství a matematice

Campus forma Denní studium 6 - 12 měsíců January 2019 Spojené království London

Příprava na vysokoškolské tituly v oblastech, jako je letecké inženýrství, biomedicínské inženýrství, strojírenství s managementem a podnikání a telekomunikace. Mezinárodní nadace kombinuje akademické studium, intenzivní výuku anglického jazyka a studijní dovednosti, které vás připraví na vstup do prvního ročníku vysokoškolského vzdělání. [+]

Akademická studie, intenzivní výuka anglického jazyka a studijní dovednosti, které vás připraví na vstup do prvního ročníku vysokoškolského studia v oblastech jako je strojírenství a matematika.

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace? garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty přístup k podpoře a zařízením City, University of London více startů

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro podporu jazykové podpory Kde to trvá?

Záruka našeho postupu:... [-]


Mezinárodní nadace v podnikání a ekonomii s účetnictvím

Campus forma Denní studium 6 - 12 měsíců January 2019 Spojené království London

Příprava na vysokoškolské studium v ​​oblasti bankovnictví a mezinárodního finančního, ekonomického, obchodního studia a managementu. Mezinárodní nadace kombinuje akademické studium, intenzivní výuku anglického jazyka a studijní dovednosti, které vás připraví na vstup do prvního ročníku vysokoškolského vzdělání. [+]

Mezinárodní nadace kombinuje akademické studium s výukou angličtiny a připravuje vás na vysokoškolské studium. To vede k prvnímu ročníku vysokoškolského titulu v oboru podnikání, účetnictví, financí nebo řízení na City University v Londýně.

Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty. Podmíněná nabídka místa v prvním roce příslušného vysokoškolského titulu na univerzitě v Londýně. Program zajištění kvality. Úplný stav univerzity od prvního dne. Přístup k podpoře a zařízením univerzity. Jediný program Mezinárodní nadace, který může zaručit postup do Cass Business School. Vyhrazená osobní péče a podpora od INTO. Je pro mě Mezinárodní nadace program správný? ... [-]

Contact

INTO City, University of London

Adresa, 1. řádek 102 Middlesex St
E1 7EZ London, England, Spojené království
Website http://www.intostudy.com/en-gb/universities/city-university-london