Přečtěte si oficiální popis

Přijatelný studijní prostor

 • Centrální poloha v multikulturním Londýně, který byl nedávno označen za nejlepší město na světě pro studenty vysokých škol (QS Best Student Cities 2018).
 • Dedikované podpůrné týmy mohou pomoci všem studentům v zahraničí, včetně životních podmínek ve Spojeném království, od založení bankovního účtu ke vstupu do společností a klubů
 • Učitelé, kteří rozumí potřebám a vzdělávacím prostředím, které jsou pro mezinárodní studenty nejvhodnější
 • Úžasné množství volby s možností vývoje na 110 britských a evropských univerzit s tisíci kurzy
 • Úžasné možnosti ubytování s stravováním nebo vlastním stravováním. Plus spousty doplňků, včetně kin, karaoke místností, herny, tělocvičny a další
 • INTO London Centre najdete příjemný a stylový prostor s přátelským personálem a nejmodernějšími zařízeními.

Když potřebujete studovat, centrum je místo, které se má stát. K dispozici je Centrum učebních zdrojů s vlastními studijními oblastmi, učebními materiály a počítači.

Budete mít možnost využít flexibilních prostor pro přednášky, semináře a konzultace. A nezapomeňte využít bezplatné Wi-Fi v celém centru pro studium nebo dohánění se s přáteli a rodinou domů.

Potřebujete odpočívat a odpočívat po celodenním studiu? Vychutnejte si kousek k jídlu nebo kávu se svými přáteli v kavárně, zúčastněte se jedné z mnoha společenských akcí, nebo se vydejte do olympijského parku na cvičení.

Nejmodernější zařízení

Existuje spousta různých způsobů, jak se učit ve středisku INTO s řadou učeben a učebních prostorů.

Učebny

Ať už je váš styl učení, ať už zde budete studovat. K dispozici je 28 učebních místností s interaktivní tabulemi, 2 přednáškové místnosti a 8 soukromých studijních místností pro diskuze, jeden na jeden výukový program nebo soukromé studium.

K dispozici je také naše ateliérové ​​a designové studio - moderní, světlý ateliér pro inspiraci studentů umění a designu.

Nejste si jisti, co vám váš školitel nastavil pro domácí úkoly? Zkontrolujte své prostředí Moodle, prostředí virtuálního učení, kde jsou nahrány všechny přednášky, domácí úkoly a lekce, které vám pomohou revidovat a dokončit práci mimo učebnu.

Centrum výukových zdrojů

Když potřebujete prozkoumat své nejnovější úkoly nebo vytisknout své studijní poznámky, přejděte do Studijního informačního centra. Najdete zde knihy, DVD, časopisy a noviny, které podporují studium, stejně jako tiskové a skenovací zařízení.

Nelze najít to, co hledáte? Stačí se zeptat našich spolupracovníků, kteří vám pomohou najít to, co potřebujete. Zapomněli jste svůj notebook? Žádný problém, máme počítače, které můžete použít také.

Jídlo

Potřebujete vyzvednout si rychlý skus, který si můžete dát mezi jídelnami? Vydejte se do kavárny nebo do přízemí pro pizzu nebo sushi. Nebo proč nekoupit čerstvý vzduch a projít se po silnici na trh s potravinami Petticoat Lane, kde najdete řadu mezinárodních jídel.

Svět volby

Nabízíme zahraniční studenty, stejně jako garantovaný postup na jednu ze 110 britských a evropských univerzit. K dispozici jsou možnosti progrese v 30 z 50 nejlepších univerzit ve Velké Británii.

Budete mít tisíce stupňů, abyste si mohli vybrat, že vaše volba povolání se stane realitou.

Příliš velká volba? Nedělejte si starosti, obdržíte personalizovanou pomoc při výběru svého vysokoškolského vzdělání a univerzity spolu s pokyny k vaší aplikaci UCAS.

Není tedy žádný tlak. Pomůžeme vám na každém kroku.

Roční umístění veletrhu

Každý rok pořádáme veletrh, který vám pomůže vybrat si dokonalou univerzitu. Na veletrhu se zúčastní více než 50 univerzit z celého Velké Británie. Budete mít příležitost požádat zástupce z každé univerzity o studentský život, detaily kurzu, kariérní postup, vstupní požadavky a mnoho dalšího.

Podpora vaší aplikace

Abyste zajistili, že jste plně podporováni, když podniknete další krok směrem k studiu na vysokoškolské vzdělání v UK, INTO London nabízí celou řadu bezplatných studentských služeb. Náš specializovaný důstojník pro umístění studentů vám poskytne praktické rady ohledně studijních možností, které máte k dispozici, a pomůže vám s dokončením své univerzitní žádosti.

Nápověda a podpora, které máte k dispozici, zahrnují:

 • Individuální poradenství pro studenty, které vám pomohou vybrat nejvhodnější kurz pro dosažení vašich akademických cílů
 • Praktické poradenství a pomoc se všemi stupni procesu přihlášky univerzity, včetně pomoci při psaní osobního prohlášení
 • Příprava na univerzitní rozhovory včetně praktických rozhovorů
 • Příležitosti k účasti na prezentacích vysokoškolských pedagogů
 • Pomoc při návštěvách den otevřených univerzit a veletrhů vysokoškolského vzdělávání
 • Příležitosti k účasti na rozhovorech bývalých studentů INTO
 • Přístup k univerzitním prospektům v centru výukových zdrojů

Programy se vyučují na:
Angličtina
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

INTO London
Adresa, 1. řádek
102 Middlesex St
E1 7EZ London, England, Spojené království
Website