Read the Official Description

Přijatelný studijní prostor

 • Centrální poloha v multikulturním Londýně, který byl nedávno označen za nejlepší město na světě pro studenty vysokých škol (QS Best Student Cities 2018).
 • Dedikované podpůrné týmy mohou pomoci všem studentům v zahraničí, včetně životních podmínek ve Spojeném království, od založení bankovního účtu ke vstupu do společností a klubů
 • Učitelé, kteří rozumí potřebám a vzdělávacím prostředím, které jsou pro mezinárodní studenty nejvhodnější
 • Úžasné množství volby s možností vývoje na 110 britských a evropských univerzit s tisíci kurzy
 • Úžasné možnosti ubytování s stravováním nebo vlastním stravováním. Plus spousty doplňků, včetně kin, karaoke místností, herny, tělocvičny a další
 • INTO London Centre najdete příjemný a stylový prostor s přátelským personálem a nejmodernějšími zařízeními.

Když potřebujete studovat, centrum je místo, které se má stát. K dispozici je Centrum učebních zdrojů s vlastními studijními oblastmi, učebními materiály a počítači.

Budete mít možnost využít flexibilních prostor pro přednášky, semináře a konzultace. A nezapomeňte využít bezplatné Wi-Fi v celém centru pro studium nebo dohánění se s přáteli a rodinou domů.

Potřebujete odpočívat a odpočívat po celodenním studiu? Vychutnejte si kousek k jídlu nebo kávu se svými přáteli v kavárně, zúčastněte se jedné z mnoha společenských akcí, nebo se vydejte do olympijského parku na cvičení.

Nejmodernější zařízení

Existuje spousta různých způsobů, jak se učit ve středisku INTO s řadou učeben a učebních prostorů.

Učebny

Ať už je váš styl učení, ať už zde budete studovat. K dispozici je 28 učebních místností s interaktivní tabulemi, 2 přednáškové místnosti a 8 soukromých studijních místností pro diskuze, jeden na jeden výukový program nebo soukromé studium.

K dispozici je také naše ateliérové ​​a designové studio - moderní, světlý ateliér pro inspiraci studentů umění a designu.

Nejste si jisti, co vám váš školitel nastavil pro domácí úkoly? Zkontrolujte své prostředí Moodle, prostředí virtuálního učení, kde jsou nahrány všechny přednášky, domácí úkoly a lekce, které vám pomohou revidovat a dokončit práci mimo učebnu.

Centrum výukových zdrojů

Když potřebujete prozkoumat své nejnovější úkoly nebo vytisknout své studijní poznámky, přejděte do Studijního informačního centra. Najdete zde knihy, DVD, časopisy a noviny, které podporují studium, stejně jako tiskové a skenovací zařízení.

Nelze najít to, co hledáte? Stačí se zeptat našich spolupracovníků, kteří vám pomohou najít to, co potřebujete. Zapomněli jste svůj notebook? Žádný problém, máme počítače, které můžete použít také.

Jídlo

Potřebujete vyzvednout si rychlý skus, který si můžete dát mezi jídelnami? Vydejte se do kavárny nebo do přízemí pro pizzu nebo sushi. Nebo proč nekoupit čerstvý vzduch a projít se po silnici na trh s potravinami Petticoat Lane, kde najdete řadu mezinárodních jídel.

Svět volby

Nabízíme zahraniční studenty, stejně jako garantovaný postup na jednu ze 110 britských a evropských univerzit. K dispozici jsou možnosti progrese v 30 z 50 nejlepších univerzit ve Velké Británii.

Budete mít tisíce stupňů, abyste si mohli vybrat, že vaše volba povolání se stane realitou.

Příliš velká volba? Nedělejte si starosti, obdržíte personalizovanou pomoc při výběru svého vysokoškolského vzdělání a univerzity spolu s pokyny k vaší aplikaci UCAS.

Není tedy žádný tlak. Pomůžeme vám na každém kroku.

Roční umístění veletrhu

Každý rok pořádáme veletrh, který vám pomůže vybrat si dokonalou univerzitu. Na veletrhu se zúčastní více než 50 univerzit z celého Velké Británie. Budete mít příležitost požádat zástupce z každé univerzity o studentský život, detaily kurzu, kariérní postup, vstupní požadavky a mnoho dalšího.

Podpora vaší aplikace

Abyste zajistili, že jste plně podporováni, když podniknete další krok směrem k studiu na vysokoškolské vzdělání v UK, INTO London nabízí celou řadu bezplatných studentských služeb. Náš specializovaný důstojník pro umístění studentů vám poskytne praktické rady ohledně studijních možností, které máte k dispozici, a pomůže vám s dokončením své univerzitní žádosti.

Nápověda a podpora, které máte k dispozici, zahrnují:

 • Individuální poradenství pro studenty, které vám pomohou vybrat nejvhodnější kurz pro dosažení vašich akademických cílů
 • Praktické poradenství a pomoc se všemi stupni procesu přihlášky univerzity, včetně pomoci při psaní osobního prohlášení
 • Příprava na univerzitní rozhovory včetně praktických rozhovorů
 • Příležitosti k účasti na prezentacích vysokoškolských pedagogů
 • Pomoc při návštěvách den otevřených univerzit a veletrhů vysokoškolského vzdělávání
 • Příležitosti k účasti na rozhovorech bývalých studentů INTO
 • Přístup k univerzitním prospektům v centru výukových zdrojů

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

INTO London

Akademická příprava na přímý vstup do postgraduálního studia v oborech jako je účetnictví, bankovnictví, pohostinství, investice, management a marketing podle výběru vedo ... [+]

Akademická příprava na přímý vstup do postgraduálního studia v oborech jako je účetnictví, bankovnictví, pohostinství, management, investice a marketing podle výběru vedoucích britských univerzit.

Proč používat?garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studentyuznávaných více než 55 univerzitamikvalitní univerzitní ověřený programvíce startů

K dispozici jsou dvě možnosti:

2 termíny (6 měsíců) - 90 kreditů s vyšším vstupním požadavkem3 termíny (9 měsíců) - 120 kreditů s požadavkem na nižší vstup a další výuku anglického jazykaKde to bude mít?

Náš postup zaručuje

Garantujeme vám, abyste si našli místo pro studium na příslušném stupni a na univerzitě, pokud úspěšně dokončíte svůj program Mezinárodní nadace, sledujte odborné rady nabízené pracovníky INTO a splňujte minimální požadavky na docházku.... [-]

Spojené království London
January 2020
Denní studium
6 - 9 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
INTO London

Akademická příprava pro přímý vstup do postgraduálního studia v předmětových oborech, jako je účetnictví, bankovnictví, humanitní studia, právo, mediální studia a politik ... [+]

Akademická příprava pro přímý vstup do postgraduálního studia v předmětových oborech, jako je účetnictví, bankovnictví, humanitní studia, právo, mediální studia a politika na výběr z předních britských univerzit.

Proč používat?garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studentyuznávaných více než 80 univerzitamikvalitní univerzitní ověřený programvíce startů

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

2 termíny (6 měsíců) - 90 kreditů s vyšším vstupním požadavkem3 termíny (9 měsíců) - 120 kreditů s požadavkem na nižší vstup a další výuku anglického jazykaKde to bude mít?

Náš postup zaručuje

Garantujeme vám, abyste si našli místo pro studium na příslušném stupni a na univerzitě, pokud úspěšně dokončíte svůj program Mezinárodní nadace, sledujte odborné rady nabízené pracovníky INTO a splňujte minimální požadavky na docházku.... [-]

Spojené království London
January 2020
Denní studium
6 - 9 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

INTO London

Intenzivní akademický kurz angličtiny, který vás připraví na studium. Rozvíjte své znalosti, schopnosti a důvěru v různé dovednosti, které jsou nezbytné pro studium na un ... [+]

Kurz akademické angličtiny poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Kurz je speciálně navržen tak, aby získal jazykovou plynulost a akademické dovednosti, které potřebujete k úspěchu na univerzitě.

Proč se ucházet o tento kurz?Rozvíjte své dovednosti angličtiny ve všech čtyřech hlavních oblastechRozvíjet klíčové jazykové dovednostiNaučte se efektivně komunikovat v angličtiněCo je zvláštní o programu?

Tento intenzivní kurz nabízí 30 vyučovacích hodin týdně, které se skládají z 25 hodin osobního učení a 5 hodin výuky online podporovaného učitelem. Program bude přizpůsoben vašim individuálním potřebám, s pravidelnými hodnoceními, abyste sledovali váš pokrok a zajistili jste, že zůstanete na správné cestě.... [-]

Spojené království London
October 2019
Denní studium
3 - 12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
INTO London

Zlepšujte své dovednosti v oblasti anglického jazyka pomocí kurzu INTO General English v INTO London . Naši zkušení výukové a podpůrné pracovníky vám pomohou studovat ang ... [+]

Flexibilní kurz navržený tak, aby vám poskytoval angličtinu, kterou potřebujete pro život, práci, socializaci a cestování.

Náš výukový a podpůrný personál vám pomůže studovat angličtinu a zažít britskou kulturu ve Velké Británii.

Celoroční kurzy s flexibilními počátečními daty a délkami kurzů vám umožňují vybrat pro vás nejlepší řešení.

Obecná angličtina Intenzivní

K dispozici v délkách od 2 do 23 týdnů. Naąe standardní kurzy angličtiny o 20 hodin týdně jsou rozděleny do základního jazyka (10 hodin týdně) a buď:

Akademická angličtina (10 hodin týdně)

nebo

Obchodní angličtina (10 hodin týdně)... [-]
Spojené království London
Přihlašování započato
Denní studium
2 - 48 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

INTO London

marketing Co je zvláštní o programu? . odborná podpora a poradenství s vysokoškolskými aplikacemi nejvyšší úrovně osobní péče a podpory Kdo by se měl ucházet o program Me ... [+]

marketing Co je zvláštní o programu?

.

odborná podpora a poradenství s vysokoškolskými aplikacemi nejvyšší úrovně osobní péče a podpory Kdo by se měl ucházet o program Mezinárodní nadace?

Pokud jste absolvovali středoškolské vzdělání ve své domovské zemi, program International Foundation poskytuje akademickou přípravu na první rok a zajistí, že splňujete minimální požadavek anglického jazyka pro vstup do zvoleného vysokoškolského studijního programu.

Délka kurzu: 3 - 4 termíny (9 - 12 měsíců)

Poplatky: Od 17,995 GBP

Vstupní požadavky:

Věk 16 let a starší

Akademická: Absolvovala 12letou školní docházku s dobrými známkami... [-]

Spojené království London
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
INTO London

Každá možnost vývoje bude vycházet ze specifické cesty a specifických požadavků jak pro anglické / studijní dovednosti, tak pro celkovou třídu. Najdete zde také některé ... [+]

Každá možnost vývoje bude vycházet ze specifické cesty a specifických požadavků jak pro anglické / studijní dovednosti, tak pro celkovou třídu. Najdete zde také některé kurzy se specifickými požadavky, jako například:

úspěšné dokončení rozhovoru; předtím studoval příslušnou disciplínu; již dříve absolvoval stupeň; nebo s IELTS 6.0 nebo ekvivalent v anglickém jazyce. Co mohu studovat? Reklama ANIMACE architektura umění a design Digitální média Móda*

[-]
Spojené království London
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
INTO London

Obchodní studia Management společenských událostí geografie Správa pohostinství Řízení lidských zdrojů řízení Management cestovního ruchu Co je zvláštní o programu? Kdo ... [+]

Obchodní studia Management společenských událostí geografie Správa pohostinství Řízení lidských zdrojů řízení Management cestovního ruchu Co je zvláštní o programu? Kdo by se měl ucházet o program Mezinárodní nadace?

Pokud jste absolvovali středoškolské vzdělání ve své domovské zemi, program International Foundation poskytuje akademickou přípravu na první rok a zajistí, že splňujete minimální požadavek anglického jazyka pro vstup do zvoleného vysokoškolského studijního programu.

[-]
Spojené království London
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
INTO London

humanitní vědy Výrobní systémy matematika strojírenství Ropné inženýrství farmakologie LÉKÁRNA Akademická: Absolvovala 12letou školní docházku s dobrými známkami ... [+]

humanitní vědy Výrobní systémy matematika strojírenství Ropné inženýrství farmakologie LÉKÁRNA

Akademická: Absolvovala 12letou školní docházku s dobrými známkami

Anglický jazyk: IELTS 4.0 - 4.5 nebo ekvivalent

Nesplňujete požadavky na vstup? Nabízíme také akademický kurz angličtiny.

[-]
Spojené království London
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
INTO London

více startů K dispozici jsou dvě možnosti kurzu: Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost obsahuje ... [+]

více startů

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro podporu jazykové podpory Tam, kde to bude trvat mě?

Garantujeme Vám, abyste si našli místo pro studium na příslušném stupni a na univerzitě, pokud úspěšně dokončíte svůj program Mezinárodní nadace, sledujte odborné rady nabízené zaměstnanci INTO a splňujte minimální požadavky na docházku.

Jako úspěšný student bude mít přístup k řadě možností univerzitního pokroku. Každá možnost vývoje bude vycházet ze specifické cesty a specifických požadavků jak pro anglické / studijní dovednosti, tak pro celkovou třídu. Najdete zde také některé kurzy se specifickými požadavky, jako například:... [-]

Spojené království London
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
INTO London

Akademická studie, intenzivní výuka anglického jazyka a studijní dovednosti, které vás připraví na vstup do prvního ročníku vysokoškolského vzdělání v oblastech jako je r ... [+]

více startů

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro podporu jazykové podpory Tam, kde to bude trvat mě?

Garantujeme Vám, abyste si našli místo pro studium na příslušném stupni a na univerzitě, pokud úspěšně dokončíte svůj program Mezinárodní nadace, sledujte odborné rady nabízené zaměstnanci INTO a splňujte minimální požadavky na docházku.

Jako úspěšný student bude mít přístup k řadě možností univerzitního pokroku. Každá možnost vývoje bude vycházet ze specifické cesty a specifických požadavků jak pro anglické / studijní dovednosti, tak pro celkovou třídu. Najdete zde také některé kurzy se specifickými požadavky, jako například:... [-]

Spojené království London
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

INTO London

Akademická příprava pro přímý vstup do postgraduálního studia v oborech jako je účetnictví, řízení podniku, ekonomika, finance, manažerské studie a marketing. ... [+]

Akademická příprava na druhý ročník bakalářského studia v předmětech jako je účetnictví, řízení podniku, ekonomika, finance, manažerské studie a marketing.

Proč používat?garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studentykvalitní univerzitní ověřený programvíce startů

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní rok jedna (3 termíny) - to je standardní volbaRozšířený mezinárodní rok 1 (4 nebo 5 termínů) - tato možnost obsahuje další výuku angličtiny na začátku kurzuKde to bude mít?

Náš postup zaručuje

Garantujeme vám, abyste si našli místo pro studium na příslušném stupni a na univerzitě, pokud úspěšně dokončíte svůj program Mezinárodní nadace, sledujte odborné rady nabízené pracovníky INTO a splňujte minimální požadavky na docházku.... [-]

Spojené království London
October 2019
Denní studium
9 - 15 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
INTO London
Address
102 Middlesex St
E1 7EZ London, England, Spojené království
Website