Přečtěte si oficiální popis

Unikátní zkušenost studovat v zahraničí

Studijní centrum INTO se nachází jen kousek pěšky od stanice metropolitní univerzity v Manchesteru (MMU), které je komplexním prostředím, kde budete mít příležitost trávit čas, abyste se zvykli na život, který by mohl být jako student.

Nabízí celou řadu moderních studijních a společenských zařízení, které vám pomohou zlepšit vaše zkušenosti v zahraničním studiu.

Vynikající zážitek ve vzrušujícím městě

Studijní centrum INTO Manchester se nachází v blízkosti městských a místních univerzitních zařízení. Nabízí vám možnost studovat v jednom z nejvíce vzrušujících a kulturně rozmanitých měst na světě.

Nachází se v Bridgewater House, impozantní Edwardian budově, centrum je přímo v srdci rušného Manchesteru.

Nejste nikdy daleko od nejrůznějších kaváren, kaváren a restaurací, včetně slavné čínské čtvrti Manchesteru. Navíc, Manchester University a Manchester Metropolitan University jsou také jen kousek pěšky.

Prostředky střediska byly navrženy tak, aby se na vás podíleli studenti, jako jste vy. Využijte moderní učebny a IT technologie.

Jejich akademické programy se vyučují podobným způsobem, jakým budete mít zkušenosti na univerzitě, a pomáháte vám budovat důvěru před tím, než začnete studovat ve vysokoškolském vzdělávání. Jejich kurzy angličtiny se vyučují v interaktivním prostředí inkluzivních tříd, které pomáhají budovat své jazykové dovednosti prostřednictvím účasti ve třídách.

Centrum je domovem přátelského týmu Student Services, který vám pomůže. Chápou výzvy, které přicházejí se studiem v zahraničí a poskytují specializovanou síť podpory. Od vízového a přistěhovaleckého poradenství až po otevření bankovního účtu ve Velké Británii jste v bezpečí.

Život mimo učebnu

Jako mezinárodní student můžete žít jako součást živé studentské komunity v našich pečlivě vybraných ubytovacích zařízeních v okolí, nebo zažít skutečný britský život v rodinném rodinném domě. Obě možnosti nabízejí bezpečné a komfortní prostředí, ve kterém mohou růst - ať už akademicky, nebo jako člověk.

INTO Manchester Welcome Desk je k dispozici pro případné dotazy, které můžete mít, a v případě nouze můžete také zavolat na 24hodinové telefonní číslo.

Vynikající zařízení pro vynikající učení

Nejnovější technologie učení najdete ve Studijním centru.

Učebny mají digitální tabule, které umožňují svým učitelům používat on-line zdroje a jsou navrženy tak, aby podporovaly interakci a zajistily, že se zapojujete.

Centrum také nabízí:

  • řadu dobře vybavených počítačových sad
  • bezplatné Wi-Fi a bezplatné připojení na internet
  • pohodlné výlety pro soukromé studium a relaxaci s přáteli
  • Welcome Desk a podporu našeho přátelského týmu Student Services

Centrum učebních zdrojů je domovem celé řady studijních podpůrných materiálů, včetně knih, CD, DVD, online časopisů, novin a tiskových a skenovacích zařízení.

Budete mít přístup k prostředí virtuálního učení 24 hodin denně 7 dní v týdnu a stáhnete si poznámky k přednáškám a další užitečné materiály kurzu. A budete se moci také zúčastnit online diskusí s učiteli a spolužáky.

Investice do vaší budoucnosti

Jakmile pokročíte do MMU, budete těžit z výsledků investice ve výzkumu a výuce ve výši 350 milionů liber. Zahrnuje investice ve výši 75 milionů GBP v Business School a Student Hub a budova ve výši 35 milionů liber pro Manchesterskou uměleckou školu.

V areálu se nachází řada restaurací a restaurací, včetně nedávno zrekonstruované budovy studentského svazu.

Mezi další univerzitní vybavení patří rozsáhlá knihovna otevřená nepřetržitě během 7 dní v týdnu a IT zařízení, kde si můžete půjčit netbooky, notebooky, videokamery, audiovizuální zařízení a projektory - to vše je zdarma.

Vaše budoucí vysokoškolské vzdělávací zkušenosti budou mezi nejlepší v zemi. Agentura pro zajišťování kvality umístila MMU do Velké Británie 20 a univerzita nabízí oceněnou obchodní školu, která je umístěna v top 5% globálních univerzit s akreditací AACSB.

Je také domovem druhé nejstarší umělecké a designové školy v Británii.

Vláda Spojeného království dosáhla 65% výzkumu na univerzitě jako "vedoucí svět" nebo "mezinárodně vynikající" (REF 2014). 260 000 absolventů z celého světa již využilo tuto excelenci k dopadům na společnost, životní prostředí, ekonomiku, kulturu a veřejnou politiku.

Zaměření na zaměstnatelnost

Když budete postupovat do MMU, vaše učení bude mít prospěch ze specializovaného zaměření na zaměstnatelnost. Univerzita byla první, kdo nabídl placené průmyslové ročníky (tzv. "Sendvičové roky") ve svých kurzech.

Nabízí více než 1000 vysokoškolských titulů a postgraduálních studijních programů s univerzitou v top 20 ve Velké Británii pro 8 předmětů (Kompletní univerzitní průvodce 2016).

MMU má také více profesionálních akreditací a asociací než kterákoli jiná britská univerzita. To znamená, že vaše kvalifikace bude široce uznávaná a pomůže vám co nejlépe začít ve vaší zvolené kariéře.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Připravte se na přímý vstup do 1. ročníku vysokoškolského studia v řadě obchodních a humanitních oborů na Manchester Metropolitan University. ... [+]

Připravte se na přímý vstup do 1. ročníku vysokoškolského studia v řadě obchodních a humanitních oborů na Manchester Metropolitan University.

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty. Zjistěte více o záruce vrácení peněz.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny pro vaše univerzitní aplikace, abyste si vybrali ten nejlepší stupeň.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,075Hodinová hodina: 24 hodin týdně (20 hodin týdně během 1. semestru)Velikost třídy: 20Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Certifikát mezinárodní nadace (RQF Level 3) od NCUK.Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Manchester
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Připravte se na přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského studia v řadě oborů pro výpočetní, matematickou, inženýrskou a vědeckou problematiku na Manchester Metropol ... [+]

Připravte se na přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského studia v řadě oborů pro výpočetní, matematickou, inženýrskou a vědeckou problematiku na Manchester Metropolitan University.

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty. Zjistěte více o záruce vrácení peněz.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny pro vaše univerzitní aplikace, abyste si vybrali ten nejlepší stupeň.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: Červen, záříPoplatky: Od £ 15,075Hodinová hodina: 24 hodin týdně (20 hodin týdně během 1. semestru)Velikost třídy: 20Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Certifikát mezinárodní nadace (RQF Level 3) od NCUK.Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Manchester
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Připravte se na přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského studia v řadě předmětů v oblasti umění, designu a médií na Manchester School of Art v Manchester Metropolit ... [+]

Připravte se na přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského studia v řadě předmětů v oblasti umění, designu a médií na Manchester School of Art v Manchester Metropolitan University.

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty. Zjistěte více o záruce vrácení peněz.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny pro vaše univerzitní aplikace, abyste si vybrali ten nejlepší stupeň.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,075Hodinová hodina: 24 hodin týdně (20 hodin týdně během 1. semestru)Velikost třídy: 20Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Certifikát mezinárodní nadace (RQF Level 3) z Manchester Metropolitan University.Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Manchester
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v řadě předmětů souvisejících s obchodem na Manchester Metropolitan University. ... [+]

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v řadě předmětů souvisejících s obchodem na Manchester Metropolitan University.

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Studijní akademické moduly, které odrážejí první rok zvoleného oboru.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,075Hodinová hodina: 24 hodin týdně (20 hodin týdně během 1. semestru)Velikost třídy: 20Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Certifikát vysokoškolského vzdělávání (FHEQ Level 4) od NCUK.Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Manchester
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině