Přečtěte si oficiální popis

Vynikající zážitek ve vzrušujícím městě

Moderní studijní centrum INTO Manchester nachází v blízkosti městských a místních univerzitních zařízení. Nabízí vám možnost studovat v jednom z nejvíce vzrušujících a kulturně rozmanitých měst na světě.

Nachází se v Bridgewater House, impozantní Edwardian budově renovované na nejvyšší úrovni, centrum je přímo v srdci rušného Manchesteru.

Nejste nikdy daleko od nejrůznějších kaváren, kaváren a restaurací, včetně slavné čínské čtvrti Manchesteru. Plus Manchester University a Manchester Metropolitan University jsou také jen kousek pěšky.

Prostředky střediska byly navrženy tak, aby se na vás podíleli studenti, jako jste vy. Využijte nejnovější učebny a IT technologie. A učení ve vysokoškolském stylu vám pomůže vybudovat vaši důvěru.

Středisko je domovem našeho přátelského týmu Student Services, který zajistí, že vaše zkušenosti jsou obohacující a bezstarostné.

Chápou výzvy, které přicházejí se studiem v zahraničí a poskytují specializovanou síť podpory. Od vízového a přistěhovaleckého poradenství až po otevření bankovního účtu ve Velké Británii jste v bezpečí.

Vytvořeno pro váš úspěch

INTO Manchester Studijním centru INTO Manchester máte vše, co potřebujete, abyste úspěšně žili a studovali ve Velké Británii.

Najdete zde nejnovější vzdělávací technologie. 39 učebních místností jsou vybaveny digitálními tabulemi, které umožňují vašim učitelům využívat online zdroje a můžete se zapojit.

Centrum také nabízí:

  • řadu dobře vybavených počítačových sad
  • bezplatné Wi-Fi a bezplatné připojení na internet
  • pohodlné výlety pro soukromé studium a relaxaci s přáteli
  • Welcome Desk a podporu našeho přátelského týmu Student Services
  • Centrum učebních zdrojů je domovem 5 000 studijních podpůrných materiálů, včetně knih, CD, DVD, online časopisů, novin a tiskových a skenovacích zařízení.

Budete mít přístup k našemu virtuálnímu prostředí 24 hodin denně 7 dní v týdnu a stáhnete si poznámky k přednáškám a další užitečné materiály kurzu. A budete se moci také zúčastnit online diskusí s učiteli a spolužáky.

Nejste si jisti, kde začít? Náš přátelský, zkušený personál vám pomůže využít co nejvíce dostupných zdrojů.

Život mimo učebnu

Jako mezinárodní student můžete žít jako součást živé studentské komunity v našich účelových budovách. Nebo proč nezískat skutečný britský život v rodinném domě? Obě možnosti nabízejí bezpečné a komfortní prostředí, ve kterém mohou růst - ať už akademicky, nebo jako člověk.

INTO Manchester Welcome Desk je k dispozici pro případné dotazy, které můžete mít, a v případě nouze můžete také zavolat na 24hodinové telefonní číslo.

Sociální program s INTO Manchester

Společenský program INTO Manchester vám usnadní setkání s novými lidmi a vyčerpání vašeho nového domova.

Zahrnuje návštěvy divadla, kin a dalších zajímavých míst, jako je národní fotbalové muzeum a fotbalový klub Manchester United.

Můžete se také těšit na výlety do okolí, včetně krásné Lake District, Stratford-upon-Avon (rodiště Shakespeare) a dalších kulturních destinací napříč severozápadní Anglií.

Chcete se zapojit? Můžete se stát členem Studentského sociálního výboru a vytvářet kluby a společnosti kolem vašich zájmů a zájmů s podporou zaměstnanců INTO Manchester .

Mezinárodní společnost

Mezinárodní společnost je nezisková organizace jedinečná pro Manchester.

Je umístěn jen pár minut chůze od centra INTO a poskytuje sociální a podpůrné prostředí pro téměř 7 000 studentů z více než 120 zemí studujících v Manchesteru.

Společnost organizuje víkendové výlety po celé Británii, každý týden nabízí více než 65 různých tříd a po celý rok pořádá více než 100 různých společenských akcí.

Noví přátelé, nové zážitky

Uděláme vám snadné setkat se s novými lidmi a najít nové zábavné věci.

Naši odjíždějící pracovníci budou organizovat pravidelné společenské aktivity a pomohou vám těšit se z Manchesteru naplno.

Budete si užívat návštěvy divadel, kin a dalších zajímavých míst, jako je národní fotbalové muzeum a fotbalový klub Manchester United.

Můžete se také zúčastnit organizovaných výletů na místa, jako je krásná Lake District, Stratford-upon-Avon (rodiště Shakespeara) a další kulturní hotspoty.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

INTO Manchester

Předškolní studium připravuje zahraniční studenty na přímý vstup do magisterského studijního programu s pokrokem v předmětech souvisejících s Business and Management na u ... [+]

Příprava zahraničních studentů pro přímý vstup do magisterského studia s garantovaným podmíněným pokrokem do jedné z 16 univerzit NCUK.

Předškolní tituly budou rozvíjet své znalosti anglického jazyka, širokou škálu studijních dovedností a postgraduální výzkumné dovednosti. Není specifický pro předměty a je určen pro zahraniční studenty, kteří chtějí studovat obchodní nebo manažerský kurz.

Dostupné možnosti kurzu

Pre-Master (3 termíny, záhlaví v září) - nabízí další přípravné období modulu Management Studies a má nižší anglický jazyk Pre-Master (2 termíny, leden vstup) - to je standardní volba, vhodná pro většinu studentů Kde mě tento program vezme? ... [-]
Spojené království Manchester
Leden 2020
Denní studium
6 - 9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

INTO Manchester

Intenzivní akademický kurz angličtiny, který vás připraví na studium na britské univerzitě nebo na akademický program INTO. ... [+]

Kurz akademické angličtiny poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Kurz je speciálně navržen tak, aby získal jazykovou plynulost a akademické dovednosti, které potřebujete k úspěchu na univerzitě.

Proč se ucházet o tento kurz?Rozvíjte své dovednosti angličtiny ve všech čtyřech hlavních oblastechRozvíjet klíčové jazykové dovednostiNaučte se efektivně komunikovat v angličtiněCo je zvláštní o programu?

Tento intenzivní kurz nabízí 30 vyučovacích hodin týdně, které se skládají z 25 hodin osobního učení a 5 hodin výuky online podporovaného učitelem. Program bude přizpůsoben vašim individuálním potřebám, s pravidelnými hodnoceními, abyste sledovali váš pokrok a zajistili jste, že zůstanete na správné cestě.... [-]

Spojené království Manchester
Leden 2020
Denní studium
3 - 12 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO Manchester

Mezinárodní ročník NCUK v oboru účetnictví a financí vás připravuje na vstup do druhého ročníku podnikatelského nebo souvisejícího vysokoškolského studia na základě výběr ... [+]

Vypracujte své matematické, analytické a finanční dovednosti v přípravě na 2. ročník oboru v oblasti účetnictví a financí.

Mezinárodní ročník v oblasti účetnictví a financí odpovídá studiu prvního ročníku vysokoškolského studia.

Proč žádat o program Year One?Zaručený podmíněný postup do jedné z 10 univerzit NCUK (s výhradou splnění požadavků na postup).Kvalifikovaný, akreditovaný program NCUK.Uznává řada dalších předních britských univerzit.

Dostupné možnosti kurzu

Mezinárodní rok jedna (3 termíny) - to je standardní volba vhodná pro většinu studentů.Rozšířený mezinárodní rok jeden (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro další jazykovou podporu a požadavky na vstup do angličtiny jsou obvykle nižší.Kde mě tento program vezme?... [-]
Spojené království Manchester
Leden 2020
Denní studium
9 - 12 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO Manchester

Zlepšete své znalosti anglického jazyka kurzem INTO General English. Studium angličtiny v INTO Manchester v prostředí inspirativním, se zkušenými výukovými a podpůrnými p ... [+]

Je navržen tak, aby zlepšoval vaše znalosti anglického jazyka pro použití v každodenních situacích a je vhodný pro všechny úrovně.

Proč se ucházet o tento kurz?Zlepšete své znalosti anglického jazyka pro každodenní použitíAkreditováno Britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké BritániiFlexibilní datum zahájení a délka kurzuMožnosti pokročit do programu přípravy univerzity na INTO ManchesterCo je na tomto kurzu zvláštní?Průměrná velikost tříd 10 studentůZkušení pracovníci, kteří podporují vaše učeníVyužijte studijních prostředků a zařízení, která jsou k dispozici pro uspořádání vlastního studijního programu mimo učebnuDalší informace o britské kultuřeZúčastněte se řady aktivit a exkurzí k procvičování anglického jazyka v reálných situacíchÚrovně dovedností... [-]
Spojené království Manchester
Přihlašování započato
Denní studium
2 - 48 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

INTO Manchester

Příprava na přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského titulu ve Velké Británii vám nabízí Mezinárodní nadace pro podnikání a humanitní vědy, která nabízí přístup k p ... [+]

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace?

Dostupné možnosti kurzu

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba vhodná pro většinu studentů. Nadace Headstart (3 termíny) - zahrnuje další dva týdny učení, které vás seznámí s britskou kulturou a historií. Kde mě tento program vezme?

Úspěšné dokončení programu Mezinárodní nadace vede k udělení certifikátu International Foundation (RQF Level 3) od NCUK.

Naše podmíněná záruka postupu:

BA (Hons) obchodní a řízení lidských zdrojů

University of Salford

BSc (Hons) Finance a účetnictví

University of Sheffield

BSC (Hons) Finanční matematika ... [-]
Spojené království Manchester
Leden 2020
Denní studium
6 - 12 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO Manchester

Univerzita v Manchesteru BEng (Hons), Chemical Engineering BEng (Hons), elektrotechnika a elektroenergetika Beng (Hons) strojírenství kvalifikovaní a zkušení uči ... [+]

Univerzita v Manchesteru

BEng (Hons), Chemical Engineering BEng (Hons), elektrotechnika a elektroenergetika Beng (Hons) strojírenství kvalifikovaní a zkušení učitelé vysoké kontaktní časy a malé třídy

Během seminářů a konzultací obdržíte rady a připomínky. Pravidelné individuální schůzky s vaším osobním učitelem vám pomohou plánovat budoucí efektivní studium a zodpovědět všechny otázky, abyste zajistili svůj akademický úspěch.

Kdo by se měl ucházet o program Mezinárodní nadace?

Měli byste se ucházet o tento kurz, pokud jste absolvovali středoškolské vzdělání ve své domovské zemi.

Délka kurzu: 3 - 4 termíny (9 - 12 měsíců)... [-]

Spojené království Manchester
Červen 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO Manchester
Adresa, 1. řádek
Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT Manchester, England, Spojené království
Website