INTO Manchester

Úvod

Read the Official Description

Vynikající zážitek ve vzrušujícím městě

Moderní studijní centrum INTO Manchester nachází v blízkosti městských a místních univerzitních zařízení. Nabízí vám možnost studovat v jednom z nejvíce vzrušujících a kulturně rozmanitých měst na světě.

Nachází se v Bridgewater House, impozantní Edwardian budově renovované na nejvyšší úrovni, centrum je přímo v srdci rušného Manchesteru.

Nejste nikdy daleko od nejrůznějších kaváren, kaváren a restaurací, včetně slavné čínské čtvrti Manchesteru. Plus Manchester University a Manchester Metropolitan University jsou také jen kousek pěšky.

Prostředky střediska byly navrženy tak, aby se na vás podíleli studenti, jako jste vy. Využijte nejnovější učebny a IT technologie. A učení ve vysokoškolském stylu vám pomůže vybudovat vaši důvěru.

Středisko je domovem našeho přátelského týmu Student Services, který zajistí, že vaše zkušenosti jsou obohacující a bezstarostné.

Chápou výzvy, které přicházejí se studiem v zahraničí a poskytují specializovanou síť podpory. Od vízového a přistěhovaleckého poradenství až po otevření bankovního účtu ve Velké Británii jste v bezpečí.

Vytvořeno pro váš úspěch

INTO Manchester Studijním centru INTO Manchester máte vše, co potřebujete, abyste úspěšně žili a studovali ve Velké Británii.

Najdete zde nejnovější vzdělávací technologie. 39 učebních místností jsou vybaveny digitálními tabulemi, které umožňují vašim učitelům využívat online zdroje a můžete se zapojit.

Centrum také nabízí:

  • řadu dobře vybavených počítačových sad
  • bezplatné Wi-Fi a bezplatné připojení na internet
  • pohodlné výlety pro soukromé studium a relaxaci s přáteli
  • Welcome Desk a podporu našeho přátelského týmu Student Services
  • Centrum učebních zdrojů je domovem 5 000 studijních podpůrných materiálů, včetně knih, CD, DVD, online časopisů, novin a tiskových a skenovacích zařízení.

Budete mít přístup k našemu virtuálnímu prostředí 24 hodin denně 7 dní v týdnu a stáhnete si poznámky k přednáškám a další užitečné materiály kurzu. A budete se moci také zúčastnit online diskusí s učiteli a spolužáky.

Nejste si jisti, kde začít? Náš přátelský, zkušený personál vám pomůže využít co nejvíce dostupných zdrojů.

Život mimo učebnu

Jako mezinárodní student můžete žít jako součást živé studentské komunity v našich účelových budovách. Nebo proč nezískat skutečný britský život v rodinném domě? Obě možnosti nabízejí bezpečné a komfortní prostředí, ve kterém mohou růst - ať už akademicky, nebo jako člověk.

INTO Manchester Welcome Desk je k dispozici pro případné dotazy, které můžete mít, a v případě nouze můžete také zavolat na 24hodinové telefonní číslo.

Sociální program s INTO Manchester

Společenský program INTO Manchester vám usnadní setkání s novými lidmi a vyčerpání vašeho nového domova.

Zahrnuje návštěvy divadla, kin a dalších zajímavých míst, jako je národní fotbalové muzeum a fotbalový klub Manchester United.

Můžete se také těšit na výlety do okolí, včetně krásné Lake District, Stratford-upon-Avon (rodiště Shakespeare) a dalších kulturních destinací napříč severozápadní Anglií.

Chcete se zapojit? Můžete se stát členem Studentského sociálního výboru a vytvářet kluby a společnosti kolem vašich zájmů a zájmů s podporou zaměstnanců INTO Manchester .

Mezinárodní společnost

Mezinárodní společnost je nezisková organizace jedinečná pro Manchester.

Je umístěn jen pár minut chůze od centra INTO a poskytuje sociální a podpůrné prostředí pro téměř 7 000 studentů z více než 120 zemí studujících v Manchesteru.

Společnost organizuje víkendové výlety po celé Británii, každý týden nabízí více než 65 různých tříd a po celý rok pořádá více než 100 různých společenských akcí.

Noví přátelé, nové zážitky

Uděláme vám snadné setkat se s novými lidmi a najít nové zábavné věci.

Naši odjíždějící pracovníci budou organizovat pravidelné společenské aktivity a pomohou vám těšit se z Manchesteru naplno.

Budete si užívat návštěvy divadel, kin a dalších zajímavých míst, jako je národní fotbalové muzeum a fotbalový klub Manchester United.

Můžete se také zúčastnit organizovaných výletů na místa, jako je krásná Lake District, Stratford-upon-Avon (rodiště Shakespeara) a další kulturní hotspoty.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Graduate Pathways » Vidět Undergraduate Pathways » Vidět Rok založení » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

Předmět kurzu

Campus forma Denní studium 6 - 9 měsíců January 2019 Spojené království Manchester

Předškolní studium připravuje zahraniční studenty na přímý vstup do magisterského studijního programu s pokrokem v předmětech souvisejících s Business and Management na univerzitách NCUK. [+]

Příprava zahraničních studentů pro přímý vstup do magisterského studia s garantovaným podmíněným pokrokem do jedné z 16 univerzit NCUK.

Předškolní tituly budou rozvíjet své znalosti anglického jazyka, širokou škálu studijních dovedností a postgraduální výzkumné dovednosti. Není specifický pro předměty a je určen pro zahraniční studenty, kteří chtějí studovat obchodní nebo manažerský kurz.

Dostupné možnosti kurzu

Pre-Master (3 termíny, záhlaví v září) - nabízí další přípravné období modulu Management Studies a má nižší anglický jazyk Pre-Master (2 termíny, leden vstup) - to je standardní volba, vhodná pro většinu studentů Kde mě tento program vezme? ... [-]

Kurzy

Akademická angličtina

Campus forma Denní studium 3 - 12 měsíců January 2019 Spojené království Manchester

Intenzivní akademický kurz angličtiny, který vás připraví na studium na britské univerzitě nebo na akademický program INTO. [+]

Kurz akademické angličtiny poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Kurz je speciálně navržen tak, aby získal jazykovou plynulost a akademické dovednosti, které potřebujete k úspěchu na univerzitě.

Proč se ucházet o tento kurz?Rozvíjte své dovednosti angličtiny ve všech čtyřech hlavních oblastechRozvíjet klíčové jazykové dovednostiNaučte se efektivně komunikovat v angličtiněCo je zvláštní o programu?

Tento intenzivní kurz nabízí 30 vyučovacích hodin týdně, které se skládají z 25 hodin osobního učení a 5 hodin výuky online podporovaného učitelem. Program bude přizpůsoben vašim individuálním potřebám, s pravidelnými hodnoceními, abyste sledovali váš pokrok a zajistili jste, že zůstanete na správné cestě.... [-]


Mezinárodní rok prvního ročníku v oblasti účetnictví a financí

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců January 2019 Spojené království Manchester

Mezinárodní ročník NCUK v oboru účetnictví a financí vás připravuje na vstup do druhého ročníku podnikatelského nebo souvisejícího vysokoškolského studia na základě výběru předních britských univerzit. [+]

Vypracujte své matematické, analytické a finanční dovednosti v přípravě na 2. ročník oboru v oblasti účetnictví a financí.

Mezinárodní ročník v oblasti účetnictví a financí odpovídá studiu prvního ročníku vysokoškolského studia.

Proč žádat o program Year One?Zaručený podmíněný postup do jedné z 10 univerzit NCUK (s výhradou splnění požadavků na postup).Kvalifikovaný, akreditovaný program NCUK.Uznává řada dalších předních britských univerzit.

Dostupné možnosti kurzu

Mezinárodní rok jedna (3 termíny) - to je standardní volba vhodná pro většinu studentů.Rozšířený mezinárodní rok jeden (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro další jazykovou podporu a požadavky na vstup do angličtiny jsou obvykle nižší.Kde mě tento program vezme?... [-]

Obecná angličtina

Campus forma Denní studium 2 - 48 týdnů Přihlašování započato Spojené království Manchester

Zlepšete své znalosti anglického jazyka kurzem INTO General English. Studium angličtiny v INTO Manchester v prostředí inspirativním, se zkušenými výukovými a podpůrnými pracovníky. [+]

Je navržen tak, aby zlepšoval vaše znalosti anglického jazyka pro použití v každodenních situacích a je vhodný pro všechny úrovně.

Proč se ucházet o tento kurz?Zlepšete své znalosti anglického jazyka pro každodenní použitíAkreditováno Britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké BritániiFlexibilní datum zahájení a délka kurzuMožnosti pokročit do programu přípravy univerzity na INTO ManchesterCo je na tomto kurzu zvláštní?Průměrná velikost tříd 10 studentůZkušení pracovníci, kteří podporují vaše učeníVyužijte studijních prostředků a zařízení, která jsou k dispozici pro uspořádání vlastního studijního programu mimo učebnuDalší informace o britské kultuřeZúčastněte se řady aktivit a exkurzí k procvičování anglického jazyka v reálných situacíchÚrovně dovedností... [-]

Rok založení

International Foundation in Business and Humanities

Campus forma Denní studium 6 - 12 měsíců January 2019 Spojené království Manchester

Příprava na přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského titulu ve Velké Británii vám nabízí Mezinárodní nadace pro podnikání a humanitní vědy, která nabízí přístup k předmětu týkajícímu se financí, managementu, práva, politiky a sociologie a mnoho dalších. [+]

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace?

Dostupné možnosti kurzu

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba vhodná pro většinu studentů. Nadace Headstart (3 termíny) - zahrnuje další dva týdny učení, které vás seznámí s britskou kulturou a historií. Kde mě tento program vezme?

Úspěšné dokončení programu Mezinárodní nadace vede k udělení certifikátu International Foundation (RQF Level 3) od NCUK.

Naše podmíněná záruka postupu:

BA (Hons) obchodní a řízení lidských zdrojů

University of Salford

BSc (Hons) Finance a účetnictví

University of Sheffield

BSC (Hons) Finanční matematika ... [-]

International Foundation in Science and Engineering

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců June 2019 Spojené království Manchester

[+]

Univerzita v Manchesteru

BEng (Hons), Chemical Engineering BEng (Hons), elektrotechnika a elektroenergetika Beng (Hons) strojírenství kvalifikovaní a zkušení učitelé vysoké kontaktní časy a malé třídy

Během seminářů a konzultací obdržíte rady a připomínky. Pravidelné individuální schůzky s vaším osobním učitelem vám pomohou plánovat budoucí efektivní studium a zodpovědět všechny otázky, abyste zajistili svůj akademický úspěch.

Kdo by se měl ucházet o program Mezinárodní nadace?

Měli byste se ucházet o tento kurz, pokud jste absolvovali středoškolské vzdělání ve své domovské zemi.

Délka kurzu: 3 - 4 termíny (9 - 12 měsíců)... [-]


Undergraduate Pathway

International Year One in Business Management

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců January 2019 Spojené království Manchester

Mezinárodní ročník NCUK v oboru řízení podnikání je vaší cestou k druhému ročníku obchodního nebo souvisejícího vysokoškolského studia na základě výběru vedoucích univerzit ve Velké Británii. [+]

Studium řady témat týkajících se řízení podniku v rámci přípravy na vysokoškolské vzdělání.

Mezinárodní rok jedna v řízení podniku je ekvivalentní studiu prvního ročníku vysokoškolského titulu.

Proč se ucházet o program International One One?

Dostupné možnosti kurzu

Mezinárodní rok jedna (3 termíny) - to je standardní volba vhodná pro většinu studentů Kde mě tento program vezme?

Vezměte prosím na vědomí, že studenti, kteří chtějí pokročit na univerzitu Russell Group, budou muset splnit další vstupní požadavky.

University of Bradford

BSC (Hons) Obchodní ekonomika BSc (Hons) Ekonomika BSC (Hons) Marketing ... [-]

Contact

INTO Manchester

Adresa, 1. řádek Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT Manchester, England, Spojené království
Website http://www.intostudy.com/en-gb/universities/into-manchester