Přečtěte si oficiální popis

Zaregistrujte se do top 10 univerzit pro zaměstnání absolventů

Budete studovat na univerzitě v Newcastlu, ale budete žít a studovat na londýnském kampusu. Využijte vynikající pověst univerzity pro zaměstnatelnost absolventů a žít ve 3. měste na světě pro zaměstnavatele (QS Best Student Cities 2016).

Zní to jako skvělý způsob, jak začít svou kariéru? Budete mít také přístup k síti absolventů univerzity Newcastle, elektronickým zdrojům, výuce informovanému výzkumu, kariérovým službám a odboru studentů.

Chcete žít s ostatními studenty? Žádný problém, můžete si vybrat mezi dvěma studentskými rezidencemi, které jsou snadno dosažitelné v areálu.

Navrženo tak, aby vyhovovalo vašim potřebám

Na areálu najdete flexibilní výukové prostory včetně dvou přednáškových místností a seminářů s interaktivními tabulemi.

K dispozici je také Centrum učebních zdrojů, které nabízí řadu učebních materiálů spolu s moderními IT zařízeními a bezplatným Wi-Fi.

Hladový? Chyť se kousat k jídlu v kavárně kampusu nebo hlava dolů pro pizzu nebo sushi.

Areál je malý, což znamená, že brzy budete obeznámeni se svými spolužáky a rychle se ukážete.

Na uvítacím stolu se setkáte s týmem podpory. Jsou k dispozici nepřetržitě. Z řízení vašich peněz a životních opatření k přistěhovalectví a vašemu zdraví a štěstí vám pomohou.

Univerzita po celém světě

Univerzita Newcastle je zařazena do top 1% univerzit na světě (QS World University Rankings 2015-2016). Newcastle University London přináší své nejlepší pozice do hlavního města spolu s vynikající zaměstnatelnost s top 20 pořadí pro postgraduální kariéry vyhlídky (Kompletní univerzitní průvodce 2016).

Využijte vynikající pověst univerzity pro zaměstnatelnost absolventů a žít ve 3. měste na světě pro zaměstnavatele (QS Best Student Cities 2016).

Newcastle University London je také ideální příležitostí pro rozvoj vaší profesionální sítě. Budete sídlit ve finanční čtvrti Londýna s globálními zaměstnavateli na prahu.

Tituly jsou navrženy na trojnásobné akreditované obchodní škole Newcastle University. Pouze 1% obchodních škol je akreditováno třikrát, takže budete před konkurencí před dokončením studia. Budete také plně vybaveni, abyste mohli ovlivnit globální podnikání.

Studium na trojité akreditované obchodní škole v srdci londýnské finanční čtvrti

Všechny studijní programy jsou navrženy Newcastle University Business School. V 1% obchodních škol, které jsou akreditovány trojnásobně, se zaměřuje na zrychlený osobní růst a povzbuzuje vás k rozvoji konkurenční výhody.

S globálním zaměstnavatelem na dosah ruky, londýnský areál je ideální základnou pro rozvoj vaší profesionální sítě a budování vazeb s obchodem a průmyslem.

Budete mít příležitost navštěvovat síťové události s oběma současnými i zkušenými absolventy univerzity Newcastle a databáze Graduate Connections vám může dát do kontaktu s bývalými studenty z celého světa, kteří vám mohou pomoci ve vaší zvolené kariéře. A pokud jste nevybrali kariéru, můžete plně využít podpory nabízené kariérovou službou Newcastle University.

Nervózní navádění nových přátel? Nemějte obavy, protože jako student Studentské univerzity v Newcastlu budete členem Studentské unie. Organizátor kampusu organizuje aktivní společenský kalendář, takže si v krátké době vytvoříte nové přátele.


Co je to trojnásobná akreditace?

Obchodní škola je klasifikována jako trojnásobně akreditovaná, když tři akreditační orgány - AASCB, Asociace MBA (AMBA) a Evropský systém zlepšování jakosti (EQUIS) - udělí instituci svou akreditaci.

Tento prestižní titul je zlatým standardem v oblasti obchodního vzdělávání, který dosáhl pouze 1% obchodních škol po celém světě. Získal ji v roce 2014 na Newcastle University Business School.

Globální připojení

Budete se připojovat ke komunitě více než 122 000 absolventů z více než 110 různých zemí.

Budete mít příležitost navštívit síťové akce s oběma současnými i zkušenými absolventy univerzity Newcastlu. A databáze školy Graduate Connections vám může dát do kontaktu s bývalými studenty z celého světa, kteří vám mohou pomoci ve vaší zvolené kariéře.

Učte se od odborníků

Chcete slyšet od odborníků, jak začít podnikat nebo stavět kariéru? Každou středu budete mít příležitost navštívit mistrovskou třídu od jednoho z obchodních partnerů univerzity Newcastle.

Slyšíte od výkonného ředitele společnosti AES International, partnera společnosti Thomas Eggar, MD v Capita Learning, generálního ředitele společnosti FTS Global, konzultanta společnosti Santander a dalších.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Newcastle University London

Tento kurz poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Je speciálně navržen tak, aby splňoval vaše individuální potřeby uč ... [+]

Tento kurz poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Je speciálně navržen tak, aby splňoval vaše individuální potřeby učení, s pěti přizpůsobenými studijními úrovněmi, abyste získali jazykovou plynulost a akademické dovednosti, které potřebujete k úspěchu.

Vlastnosti kurzuJako vysoko angažovaný a tvrdě pracující student můžete v tomto intenzivním kurzu očekávat rychlé dosažení jednoho bodu IELTS za semestr. Studenti, kteří absolvovali termín akademické angličtiny v prosinci 2017, dosáhli v průměru 0,8 progresu skupiny IELTS.Studovat 30 hodin učení, s 25 hodinami osobního kontaktu a 5 hodin výuky online podporovaného učitelem.Vyvinutá ve spolupráci s Cambridge Assessment, přizpůsobené on-line hodnocení umožňuje přesně sledovat váš pokrok.Využijte interaktivních lekcí a malých tříd.Zdarma INTO "Připravte se na angličtinu" kurz dostupný online před příjezdem.... [-]
Spojené království London
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Magisterský diplom

Newcastle University London

Připravte se na přímý vstup do postgraduálního titulu International Business Management a International Marketing na Newcastle University London . ... [+]

Připravte se na přímý vstup do postgraduálního titulu International Business Management a International Marketing na Newcastle University London .

Vlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobte se studiu ve Velké Británii se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září, říjen; 2019: leden, červen, září, říjen; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,445Hodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Mezinárodní diplom (FHEQ 6) z univerzity Newcastle.Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

Newcastle University London

Připravte se na přímý vstup do 1. ročníku vysokoškolského studia v oblasti účetnictví a financí, mezinárodního řízení podniku nebo mezinárodního řízení a marketingu na Ne ... [+]

Připravte se na přímý vstup do 1. ročníku vysokoškolského studia v oblasti účetnictví a financí, mezinárodního řízení podniku nebo mezinárodního řízení a marketingu na Newcastle University London v Newcastle University London .

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty. Zjistěte více o záruce vrácení peněz.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny pro vaše univerzitní aplikace, abyste si vybrali ten nejlepší stupeň.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září, říjen; 2019: leden, červenec, září, říjen; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,445Hodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Mezinárodní certifikát nadace (RQF Level 3) z Newcastle University.Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

Newcastle University London

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku bakalářského studijního programu Business nebo Marketing a Management na Newcastle University London v Newcastle University Lond ... [+]

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku bakalářského studijního programu Business nebo Marketing a Management na Newcastle University London v Newcastle University London .

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Studijní akademické moduly, které odrážejí první rok zvoleného oboru.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září, říjen; 2019: leden, červenec, září, říjen; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,445Hodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Certifikát vysokoškolského vzdělání (FHEQ Level 4) z univerzity Newcastle.Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království London
Září 2019
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO Newcastle University London
Adresa, 1. řádek
102 Middlesex St
E17EZ London, England, Spojené království
Website