Přečtěte si oficiální popis

Přesně tam, kde budete chtít být

Chcete studovat na vysoké škole v jedné z nejvíce vzrušujících měst ve Velké Británii? Newcastle University umístila na 5. místě ve Spojeném království Mezinárodním studentem Barometr 2016 a je součástí mezinárodně uznávané Russell Group. V Newcastle University nachází přímo v srdci areálu. Budete se okamžitě cítit součástí této rušný, prosperující univerzitní scény, jak se učíte ve svých fantastických moderních zařízeních. Budete mít výuku ve vysokoškolském stylu s přednáškami, konzultacemi a podporovanou soukromou studií. Náš přátelský tým podpory se nachází v těsné blízkosti, takže si můžete být jisti, že je to jednoduchý, uvolněný a inspirativní první rok.

Srdce vaší zkušenosti s učením

Chcete studovat v srdci prosperujícího města? Centrum INTO na Newcastle University v Newcastle University nabízí právě to. Je to moderní, bezpečné centrum s plným přístupem k řadě zařízení pro bydlení a učení.

Díky nejmodernější studijní zázemí, ubytování na místě a spoustě příležitostí k relaxaci a socializaci najdete vše na jednom místě.

Stejně jako současné učebny a fantastické IT zařízení poskytuje centrum univerzální laboratoř, jazykové centrum a rozsáhlou knihovnu. A budete podporováni našimi oddanými učiteli a zaměstnanci, kteří vám zajistí, abyste získali co nejvíce z vašeho času na Newcastle University v Newcastle University .

Knihovna

V areálu jsou tři knihovny. Otevřeno sedm dní v týdnu, 24 hodin denně, Robinsonova knihovna je hlavní knihovnou univerzity. Najdete zde přes milión knih, více než 100 000 elektronických zdrojů a tisíce časopisů.

Jsou zde dvě další specializované knihovny - knihovna právníků a Walton Medical and Dental Library. Nelze najít to, co hledáte? Přátelský personál vám pomůže najít to, co potřebujete.

  • 1300 síťových počítačů, některé s 24hodinovým přístupem
  • Vývoj psaní, k dispozici je Maths-Aid a knihovna
  • DVD a CD checkout pro výuku jazyků

Vybavení

Pokud jde o studium, INTO Center má vše, co budete potřebovat. Existuje směs sociálních prostor a klidných míst pro soukromé studium. Dobře zásobené centrum učebních zdrojů je vybaveno knihami, online zdroji a periodikami, které posílí vaše studium. Centrum učebních zdrojů je otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00.

Chcete studovat online? Budete mít přístup k Blackboardu, prostředí virtuálního učení, kde budete moci stahovat poznámky přednášek a obsah kurzu, a také se účastnit diskusí se svými spolužáky a učiteli.

Potřebujete poradit? Centrum nabízí 24hodinovou podporu od okamžiku příjezdu. Od vízové ​​a přistěhovalecké podpory k vyzvednutí letišť, orientačního programu a asistenčních pobytů v rámci ubytování, budete mít veškerou pomoc, kterou potřebujete k usazení.

Život v areálu není jen o studiu. Budete mít také přístup k některým skvělým zařízením, kde si můžete oslovit své nové přátele. Kavárny, restaurace a sportovní zařízení jsou k dispozici v areálu. Nebo se vydáte do Studentského svazu, kde budete mít k dispozici více než 200 klubů a společností.

Jídlo

Skvělé místo, kde můžete navštívit své přátele a odpočívat mezi třídami, najdete v kavárně uprostřed areálu. Je to skvělé místo, kde si mezi hodinou můžete dát snídani, oběd nebo drink. Vegetariánské a Halalové možnosti jsou často k dispozici a existuje také věrnostní karta, která vám ušetří peníze.

Neuvěřitelné zařízení a fantastická poloha

Budete mít přístup ke všem úžasným zařízením Newcastle University . K dispozici je oceněná Robinsonova knihovna a Centrum jazykových zdrojů - oba jsou skvělá místa k studiu, stejně jako skvělé prostředí pro virtuální učení. Ale na Newcastle University jedná o víc než jen o hodiny a studium, s velkým studentským svazem a fantastickým sportovním centrem.

Nejvyšší světová univerzita

Newcastle University poskytuje vynikající vyhlídky na zaměstnání, nezapomenutelnou zkušenost studentů a je zakládajícím členem skupiny Russell, která zahrnuje 24 nejvýznamnějších vysokých škol ve Velké Británii. Pořadí v top 1% univerzit na světě a 23. ve Velké Británii, Newcastle University také řadí 12. místo na světě pro mezinárodní spokojenost studentů.

Studium zde znamená, že se připojíte k více než 23 000 studentům z více než 120 zemí a silné studentské komunitě, která bude inspirovat a podporovat vaše učení.

Udržování tradice excelence

Jedna z nejlepších univerzit ve Velké Británii as vynikající pověstí špičkové výuky a špičkového výzkumu je Newcastle University oblíbenou volbou jak pro studenty, tak pro zaměstnavatele.

Vytvoříte zde globální spojení a univerzita nabízí řadu možností, jak zlepšit vaše studium, včetně:

  • studium v ​​zahraničí s více než 250 univerzitami na celém světě, mezinárodní studium v ​​zahraničí, letní škola a pracovní programy integrované do diplomů
  • financování studentských výzkumných cest po celém světě
  • partnerství s více než 400 globálními institucemi
  • bezplatný přístup pro všechny studenty k zařízení, aby se učil jiný jazyk
  • dodané v Singapuru a lékařská škola v Malajsii
  • zbrusu nový londýnský kampus nabízející řadu vzdělávacích programů, mistrovských kurzů a zaměstnavatelů a absolventů
  • rozmanitých disciplínách s 27 subjekty zařazenými do top 20 v UK

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Newcastle University

Tento kurz poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Je speciálně navržen tak, aby splňoval vaše individuální potřeby uč ... [+]

Tento kurz poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Je speciálně navržen tak, aby splňoval vaše individuální potřeby učení, s pěti přizpůsobenými studijními úrovněmi, abyste získali jazykovou plynulost a akademické dovednosti, které potřebujete k úspěchu.

Vlastnosti kurzuJako vysoko angažovaný a tvrdě pracující student můžete v tomto intenzivním kurzu očekávat rychlé dosažení jednoho bodu IELTS za semestr. Studenti, kteří absolvovali termín akademické angličtiny v prosinci 2017, dosáhli v průměru 0,8 progresu skupiny IELTS.Studovat 30 hodin učení, s 25 hodinami osobního kontaktu a 5 hodin výuky online podporovaného učitelem.Vyvinutá ve spolupráci s Cambridge Assessment, přizpůsobené on-line hodnocení umožňuje přesně sledovat váš pokrok.Využijte interaktivních lekcí a malých tříd.Zdarma INTO "Připravte se na angličtinu" kurz dostupný online před příjezdem.... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Magisterský diplom

Newcastle University

Připravte se na přímý vstup do řady postgraduálních titulů v oboru Business, Komunikace, Právo, Média, Společenské vědy a Doprava na Newcastle University v Newcastle Univ ... [+]

Připravte se na přímý vstup do řady postgraduálních titulů v oboru Business, Komunikace, Právo, Média, Společenské vědy a Doprava na Newcastle University v Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobte se studiu ve Velké Británii se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 18 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Ocenění: Mezinárodní diplom (FHEQ 6) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University

Připravte se na magisterský titul v oboru architektury s kurzem na Newcastle University v Newcastle University . Kurz předškolního kurzu, který je speciálně navržen tak, ... [+]

Připravte se na přímý vstup do postgraduálního studia v oboru architektura nebo předmětu souvisejícího s architekturou na Newcastle University v Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobte se studiu ve Velké Británii se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 19 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Mezinárodní vysokoškolský diplom ve vysokoškolském vzdělání (FHEQ Level 6) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University

Tato Pathway vám nabízí postup k postgraduálnímu studiu na jedné z nejlepších univerzit ve Velké Británii ke studiu hudby. ... [+]

Připravte se na přímý vstup do řady postgraduálních titulů v oboru Business, Komunikace, Právo, Média, Společenské vědy a Doprava na Newcastle University v Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobte se studiu ve Velké Británii se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 18 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Ocenění: Absolventský titul vysokoškolského vzdělání (FHEQ úroveň 6) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

Newcastle University

Připravte se na přímý vstup do 1. ročníku bakalářského studia v oboru architektura na Newcastle University v Newcastle University . ... [+]

Připravte se na přímý vstup do 1. ročníku bakalářského studia v oboru architektura na Newcastle University v Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny pro vaše univerzitní aplikace, abyste si vybrali ten nejlepší stupeň.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 19 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Mezinárodní certifikát nadace (RQF Level 3) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University

Připravte se na přímý vstup do 1. ročníku široké škály vysokoškolských diplomů v předmětech včetně biologie, chemie, farmakologie, psychologie a zoologie na Newcastle Uni ... [+]

Připravte se na absolvování prvního ročníku vysokoškolského studia v celé řadě oborů včetně archeologie, vzdělávání, práva, politiky a sociologie na Newcastle University v Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny pro vaše univerzitní aplikace, abyste si vybrali ten nejlepší stupeň.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 19 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Mezinárodní certifikát nadace (RQF Level 3) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University

Připravte se na přímý vstup na vysokoškolské vzdělání ve vědě nebo technickém předmětu na Newcastle University . ... [+]

Připravte se na přímý vstup na vysokoškolské vzdělání ve vědě nebo technickém předmětu na Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny pro vaše univerzitní aplikace, abyste si vybrali ten nejlepší stupeň.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 19 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Mezinárodní certifikát nadace (RQF Level 3) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University

Připravte se na přímý vstup na 1. ročník vysokoškolského studia v oboru ekonomie, finance, marketing a management na Newcastle University v Newcastle University . ... [+]

Připravte se na přímý vstup na 1. ročník vysokoškolského studia v oboru ekonomie, finance, marketing a management na Newcastle University v Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny pro vaše univerzitní aplikace, abyste si vybrali ten nejlepší stupeň.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 18 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Mezinárodní certifikát nadace (RQF Level 3) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University

Připravte se na absolvování prvního ročníku vysokoškolského studia v celé řadě oborů včetně archeologie, vzdělávání, práva, politiky a sociologie na Newcastle University ... [+]

Připravte se na absolvování prvního ročníku vysokoškolského studia v celé řadě oborů včetně archeologie, vzdělávání, práva, politiky a sociologie na Newcastle University v Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny pro vaše univerzitní aplikace, abyste si vybrali ten nejlepší stupeň.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 18 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Mezinárodní certifikát nadace (RQF Level 3) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

Newcastle University

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v řadě předmětů souvisejících s obchodem na Newcastle University v Newcastle University . ... [+]

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v řadě předmětů souvisejících s obchodem na Newcastle University v Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Studijní akademické moduly, které odrážejí první rok zvoleného oboru.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 18 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Certifikát vysokoškolského vzdělání (FHEQ Level 4) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University

Připravte se na vstup do druhého ročníku profesionálně akreditovaného vysokoškolského studia na Newcastle University v Newcastle University . ... [+]

Připravte se na vstup do druhého ročníku profesionálně akreditovaného vysokoškolského studia na Newcastle University v Newcastle University .

Vlastnosti kurzuRozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň prostřednictvím odborné Pathway .Studijní akademické moduly, které odrážejí první rok zvoleného oboru.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Využijte menší třídy než na univerzitě, což znamená, že budete mít více času se svými učiteli.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii díky výuce ve vysokoškolském stylu pro předmětové moduly.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: leden, červenPoplatky: Od 19 500 GBPHodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání: Obvykle se koná od pondělí do pátku mezi 8.00 - 19.00 s výjimkou svátků. Mohou však existovat případy, kdy je nutné, aby se v důsledku nepředvídaných okolností vyskytly třídy mimo tyto časy.Ocenění: Certifikát vysokoškolského vzdělání (FHEQ Level 4) z Newcastle University .Možnosti kurzu:Standardní (3-polroční, 9měsíční program)Rozšířená (obsahuje další termín (y) anglického jazyka.)Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO Newcastle University
Adresa, 1. řádek
The INTO Building
NE1 7RU Newcastle upon Tyne, England, Spojené království
Website