Queen's University Belfast

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Co dělá královnu zvláštní?

Queen's University Belfast získala první titul ve Spojeném království pro mezinárodní studijní zkušenosti zahraničních studentů Mezinárodním studentem Barometr 2015.

Jeho poloha je kombinací moderního designu s historickou architekturou. Je to 9. nejstarší univerzita ve Velké Británii, ale má jeden z nejmodernějších škol. Je to klidný, klidný a bezpečný areál, obklopený listnatými předměstími. Jen 15 minut chůze a budete v centru rušného centra Belfastu.

Připojíte se k komunitě s více než 17 000 studenty z více než 100 různých zemí. Studentská unie je spojuje. Mají více než 190 klubů a společností, které se můžete připojit, takže nebudete mít žádný problém s přáteli.

Univerzita je jednou z mála ve Velké Británii se specializovaným Mezinárodním a postgraduálním studijním střediskem. Centrum provozuje školení, akce a workshopy a poskytuje podporu zahraničním studentům.

Jako člen skupiny Russell, univerzita je odhodlána výzkumu. Budou vás učit akademici na vrcholu svých polí. A najdete zde unikátní zařízení, jako jsou:

  • Královské filmové divadlo
  • Divadlo virtuální reality
  • Laboratoř robotiky
  • Centrum výzkumu rakoviny a buněčné biologie
  • Koncertní prostory
  • Hudební studia
  • Filmové studio (nově postavené)

Kurzy přizpůsobené vašim potřebám

Obává se učení v angličtině? Nebuď. Queen's University Belfast chápe, že učení v jiném jazyce je velkým krokem a jsou zde, aby vám pomohli při každém kroku.

Chápou, že styl učení může být trochu odlišný od toho, na co jste zvyklí. To je v pořádku, pomohou vám přizpůsobit se věci ve Velké Británii. Získáte zkušenosti z seminářů a přednášek, psaní esejí a prezentací. Až skončíte, budete se cítit naprosto připraveni na univerzitu.

Vybavení určené pro vás

Queen's University Belfast je odhodlána posílit mezinárodní zkušenost studentů pro vás. Během posledních deseti let investovala univerzita více než 350 milionů liber do školních zařízení. Což znamená, že budete studovat na jednom z nejmodernějších areálů ve Velké Británii.

Středisko INTO Queen je navrženo pro vás. Nachází se v samém srdci kampusu, je to jen kousek od všeho, co potřebujete. Je to vaše bezpečné útočiště s podporou 24 hodin denně.

Tam jsou skvělé vybavení, aby vaše učení zábavu. Můžete kopírovat, vytisknout a skenovat v centru výukových zdrojů. Najdete zde také učebnice, počítače a jazykové slovníky. Můžete také na své studentské kartě nakládat peníze, které mohou být použity na nákup potravin od dodavatelů potravin v areálu.

Pokud potřebujete klidné místo pro studium, najdete v centru klidné a pohodlné studijní prostory s Wi-Fi v celém. Když potřebujete přestávku, můžete v kavárně v centru uchopit kávu a občerstvení.

Tým studentských služeb vám pomůže, kdykoli budete potřebovat. Pomohou vám usadit se v novém životě v Belfastu. Ať už si otevřete bankovní účet nebo někde plánujete výlet, budou vám pomoct.

Vaše zkušenosti v areálu

Královna investovala za posledních 10 let více než 350 milionů liber, aby zlepšila zkušenosti svých zahraničních studentů. Chtějí, aby vaše zkušenosti z univerzity byly ty nejlepší.

Knihovna McClay je otevřena 24 hodin denně a obsahuje více než 1,2 milionu knih a časopisů, stejně jako 2200 studijních prostor.

Když chcete relaxovat, můžete se vydat na budovu Student Union, která obsahuje relaxační a studijní oblast nazvanou "Prostor". Najdete zde také banku, kavárny, kadeřnictví a zasedací místnosti, takže máte vše, co potřebujete na dosah ruky.

Unie také hostí více než 170 klubů a společností. Budete se moci připojit k mnoha z nich, jak se vám líbí. Od origami až po trampolining, určitě najdete ten, který je pro vás ideální. Láska Sportovní? Vyberte si z více než 50 různých sportovních klubů, které se připojíte, a nikdy nebudete mít kamarády, se kterými si můžete zahrát.

DO Queen's University Belfast : Vaše cesta začíná zde

Centrum bude jedním z prvních míst, které navštívíte při příjezdu a vaše kurzy se konají tady, přímo v srdci areálu. Pokud potřebujete klidné místo pro studium, najde se zde. Když chcete pracovat se svými spolužáky, najdete také spoustu skupinových studijních oblastí.

Všechno je na dosah v centru. Je to vaše centrum učení.


Učebny v centru

Učíte se v moderních učebnách, z nichž některé jsou vybaveny interaktivní tabulemi a televizory s plochou obrazovkou. Všechno bylo navrženo s vámi v duchu, abychom vám poskytli nejlepší zážitek.

Potřebujete klidný prostor k čtení? Nebo tabulku, na kterou má vaše skupina přemýšlet? Přijďte do centra. Ve středisku najdete studijní prostory a Wi-Fi, takže můžete pracovat všude, kde vás nejlépe vyhovuje.


Centrum výukových zdrojů

Centrum učebních zdrojů obsahuje knihy a studijní materiály, které vám pomohou začít. Ať už potřebujete psát poznámky, kopírovat z knihy nebo vytisknout svou esej, můžete to všechno udělat.

Navíc jako student INTO Queen budete mít navíc k čtenářským materiálům v Learning Resource Center plný přístup ke studijním materiálům v oceňované knihovně McClay v Queen's.


Studium mimo učebnu

Po celou dobu studia budete mít přístup k virtuálním učebnímu prostředí univerzity Queen's Online (QOL). Budete mít přístup k poznámkám z přednášek a obsahu kurzu z libovolného počítače. Můžete také diskutovat o tématech se svými učiteli a spolužáky.

Knihovna McClay má více než 1,2 milionu knih a časopisů, ze kterých si můžete vybrat. Najdete zde také klidné prostory a studovny, které poskytují pozdní noční počítačový přístup. Potřebujete pomoc s připojením k síti Wi-Fi? Žádný problém, IT Service Desk vám rád pomůže.


Dopřejte palivo v Café Center

Hladový? Žíznivý? Udělejte si přestávku v Café Carberry. Tato malá kavárna sedí v centru INTO, takže nikdy nejste daleko od přestávky na svačinu. Je to skvělé místo k odpočinku s přáteli při obědě nebo při studiu sólo s kávou. Můžete si koupit sendviče, polévky, pečivo a teplé nebo studené nápoje. Máte speciální dietu? Žádný problém, vegetariánské, veganské a halalové možnosti jsou k dispozici.

Místa

Belfast

INTO Queen's University Belfast

Adresa, 1. řádek
University Rd
BT7 1NN Belfast, Severní Irsko, Spojené království