University of East Anglia

Úvod

Read the Official Description

UEA - skvělé studium a životní zkušenosti

University of East Anglia je domovem všeho, co potřebujete k tomu, abyste měli skvělé životní a studijní zkušenosti.

A jako student INTO, budete mít plný přístup ke všemu, co studenti UEA mají rádi.

Můžete využít fantastickou knihovnu UEA, oceněné sportovní a rekreační zařízení a jednu z nejlepších studentských svazů ve Velké Británii.

Můžete také rezervovat studijní místnosti, účastnit se přednášek hostů, přistupovat k rozhovorům o kariérách, připojovat se k klubům a společnostem Student Union a přistupovat ke všem zařízením, která jsou otevřena studentům UEA.

DO UEA - váš domov daleko od domova

Studijní centrum INTO UEA se nachází v srdci univerzitního kampusu. Je to domov pro náš přátelský tým mezinárodní podpory studentů, který vás podpoří při cestě k studiu na UEA.

Pomohou vám, aby váš čas byl co nejpříjemnější. Bez ohledu na vaše potřeby je k dispozici podpora, včetně jazykových poradců, pokud angličtina není vaším prvním jazykem.

Studijní centrum také odkazuje na naše fantastické mezinárodní studentské ubytování, takže nikdy nebudete daleko od všeho, co potřebujete.

V žádném okamžiku budete relaxovat s přáteli v jednom z mnoha pohodlných společenských prostorů, vyzkoušet nové jídlo v restauraci INTO nebo prozkoumat město Norwich.

Vynikající zařízení v srdci areálu UEA

Naším účelovým střediskem studie je, že nejnovější technologie podporují inovativní učení. Je to moderní prostředí, které se nachází v blízkosti všech vynikajících zařízení univerzity.

Během prvního dne budete mít výuku ve vysokoškolském stylu, což znamená nejlepší příležitost k úspěchu ve studiu ve Velké Británii.

Flexibilní učební prostory vám pomohou seznámit se s řadou učebních stylů, včetně přednášek, praktických laboratorních prací, seminářů, konzultací, soukromých studií a e-learningu.

Budete se cítit jako součást rodiny INTO, díky naší příjemné atmosféře a přátelskému podpůrnému týmu. Nápověda je k dispozici pro všechny problémy, se kterými se můžete setkat, včetně důvěrného poradenství pro jakýkoli studijní nebo neakademický problém.

Jsme zde, abychom vám usnadnili postup na špičkovou univerzitu ve Velké Británii a posílili své vyhlídky na inspirativní kariéru.

Malé velikosti tříd, vysoká spokojenost studentů

Centrum INTO má vše, co potřebujete k zabezpečení místa na University of East Anglia .

Třídy jsou udržovány malé pro maximální interakci mezi učitelem a žákem. Z průzkumu o výstupu do roku 2015 vyplývá, že 93% studentů bylo s jejich zkušenostmi spokojeno.

Investice do nejnovějších zařízení ve výši 38 milionů liber

Nejlepší učitelé a vybavení najdete pro zajištění vašeho úspěchu. Společnost INTO investovala 38 milionů liber do nejnovějších zařízení včetně:

 • dvě IT laboratoře
 • tři moderní vědecké laboratoře
 • nejmodernější jazykové laboratoře
 • víceúčelové přednáškové divadlo
 • prostorné učební místnosti s interaktivními tabulemi a dotykovými obrazovkami
 • pohodlné společenské prostory k odpočinku s přáteli
 • bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu
 • Budete mít také přístup do knihovny UEA s kapacitou 800 000 svazků.

Centrum výukových zdrojů

Středisko učebních zdrojů najdete v podpůrných materiálech, jako jsou knihy, CD, DVD, časopisy a noviny. Zde můžete vytisknout poznámky ke studiu a skenovat v učebních materiálech. A nejmodernější dotykové obrazovky vám umožňují přístup k on-line zařízením a e-časopisům univerzity.

Nelze najít to, co hledáte? Náš přátelský personál vám poskytne rady a školení, které vám pomohou co nejvíce využít co je k dispozici, včetně:

 • počítače pro samostudium
 • jazykových zdrojů
 • národní a místní časopisy doplňují každý týden
 • notebooky, aby si půjčili přes noc

Můžete si stáhnout poznámky z přednášek a další užitečný obsah kurzu z virtuálního učebního prostředí společnosti UEA a účastnit se online diskusí s učiteli a spolužáky. Centrum učebních zdrojů je otevřeno každý den od 7:30 do 11:00.

Přední světový výzkum

UEA je průkopnická britská výzkumná univerzita, která vede v různých oblastech, jako je změna klimatu, mezinárodní rozvoj, věda o potravinách a mnoho dalšího.

Univerzita se řadí mezi špičkové 1% na světě pro výzkum excelence (CWTS Leiden Ranking 2016) a 10. místo ve Velké Británii pro kvalitu výzkumu (Research Excellence Framework 2014).

Během nejnovějšího Výzkumného cvičení bylo více než 50% výzkumné činnosti univerzity považováno za "světovou špičku" nebo "mezinárodně vynikající" a téměř 90% bylo považováno za "mezinárodně uznávané".

Zažijete toto průlomové myšlení ve všech svých třídách a poskytnete vám nejlepší možnou přípravu na vaši budoucí kariéru.

UEA je také součástí výzkumného parku Norwich, který má jednu z největších evropských koncentrací výzkumu v oblasti zdraví, potravin a environmentálních věd. Je to jedno z nejvíce citovaných výzkumných center mimo Oxbridge a Londýn a získalo dvě Nobelovy ceny.

Park je také domovem mnoha vědeckých a technologických firem. Společně poskytují řadu příležitostí pro výzkum a zaměstnávání studentů a absolventů UEA.

Učení se o skutečném světě

Akademické myšlení UEA je známé svým výrazným zaměřením "dělat jiné". To se odráží v hodnotách univerzity o společenském vědomí, globálním uvědomění a ohleduplnosti k životnímu prostředí a udržitelnosti.

Když studujete na UEA, budete v popředí svých disciplín vyučovat aktivní výzkumní pracovníci. Mnoho z vašich učitelů vám poradí v oblasti reálných politik a pomůže Vám tyto nejnovější poznatky a myšlení ve třídě.

Výsledky tohoto reálného světa jsou jasné - více než 96% mezinárodních studentů UEA je zaměstnáno v profesionální nebo manažerské práci nebo v dalším studiu do šesti měsíců od ukončení studia.

Váš studentský svaz

Studentský svaz organizuje pravidelné vystoupení filmů, módních přehlídek a více než 60 hudebních akcí pořádaných v areálu každý rok. Zahrnuje každoroční událost "Go Global", která předvádí různým kulturám studentů různé druhy potravin, oblečení a zvyků.

Prozkoumejte nadcházející koncerty, klubové večery, speciální akce a další na webových stránkách UEA Student Union nebo se podívejme na kapely skupiny, které již hrály v areálu LCR.

Univerzita vlastní také centrum města, které se jmenuje The Waterfront, živá hudba a noční klub, který zahrnuje tři místnosti a eklektickou směs DJů a živých kapel.

Můžete se zapojit do široké škály studentských klubů a společností na univerzitě. Zahrnují vše od umění, tanečního sálu a debaty až po právo, jazyky a fotografie. Nebo pomůžete při přípravě studentských novin, časopisů, rozhlasových pořadů nebo televizních kanálů?

Umělecká inspirace, přímo na prahu

Areál UEA je domovem mezinárodně proslulého Sainsburyho centra pro výtvarné umění.

Nabízí volné vstupy pro inspirující permanentní sbírky, které pokrývají více než 5000 let lidské tvořivosti, a významná muzejní a umělecká galerie také po celý rok hostí mnoho významných výtvarných výstav.

Pablo Picasso, Edgar Degas, Francis Bacon, Jacob Epstein, Henry Moore, Alberto Giacometti a Amedeo Modigliani.

A můžete se také připojit k oceněnému učebnímu programu galerijních rozhovorů, přednášek a workshopů, které podpoří vaše umělecké inspirace.

Úžasný zážitek ze studenta

University of East Anglia je fantastická univerzita, kde si studenti mohou vychutnat prosperující komunitní atmosféru a bohaté úžasné životní zkušenosti.

Studenti hodnotí UEA v průměru 5 studentů za každý rok v Národním průzkumu studentů od roku 2005. A v roce 2016 byl zařazen jako první v kategorii "Dobré prostředí v kampusu / kolem univerzity" ve studii Times Higher Education Student Experience Survey .

UEA je krásný parkový areál nabízí spoustu šancí na relaxaci mezi studiem. Na přírodních procházkách si můžete zahrát králíky, vychutnat si grilování u jezera nebo si vzít čistý, čerstvý vzduch při čtení na trávě.

Zařízení na školním areálu zahrnuje knihovnu otevřenou nepřetržitě, mediální sadu, filmové a televizní studio, oceněný komplex Sportspark, dvanáct jedinečných kaváren a restaurací a mini-supermarket, banku a poštu.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Undergraduate Pathways » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Rok založení » Vidět Health Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magisterský diplom

International Graduate Diploma in Business

Campus forma Denní studium 9 měsíců January 2019 Spojené království Norwich

[+]

Cesta k postgraduálnímu stupni u UEA (s výhradou splnění specifikovaných vstupních požadavků). [-]

International Graduate Diploma in Economics

Campus forma Denní studium 9 měsíců January 2019 Spojené království Norwich

[+]

vysokoškolské učení s vysokým kontaktem a malými třídami [-]

International Graduate Diploma in Social Sciences

Campus forma Denní studium 9 měsíců January 2019 Spojené království Norwich

[+]

Nesplňujete požadavky na vstup? Nabízíme také akademický kurz angličtiny.

[-]

Rok založení

International Foundation in Business, Economics, Society and Culture

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců October 2018 Spojené království Norwich

[+]

Jako úspěšný student bude mít přístup k řadě možností univerzitního pokroku.

[-]

International Foundation in Humanities and Law

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců October 2018 Spojené království Norwich

[+]

Akademická: Absolvovala 12letou školní docházku s dobrými známkami

Anglický jazyk: IELTS 5.0 - 5.5 nebo ekvivalent

Nesplňujete požadavky na vstup? Nabízíme také akademický kurz angličtiny.

[-]

Mezinárodní nadace ve fyzikálních vědách a strojírenství

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců October 2018 Spojené království Norwich

Studovat kvalitní kurz na přední inženýrské, vědecké a matematické univerzitě. Program Mezinárodní nadace Vás připraví na vstup do prvního ročníku vysokoškolského studia na University of East Anglia. [+]

Příprava na přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského inženýrství, matematiky nebo fyzikálních věd na University of East Anglia.

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace? Garantovaná trasa k 1. ročníku bakalářského stupně u UEA (s výhradou splnění specifikovaných vstupních požadavků). Jste studentem na univerzitě od prvního dne, na programu s ověřenou kvalitou UEA.

Dostupné možnosti kurzu

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba vhodná pro většinu studentů. Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost zahrnuje na začátku kurzu další termín intenzivní výuky angličtiny a požadavky na vstup do angličtiny jsou nižší. Kde mě tento program vezme? ... [-]

Mezinárodní nadace v matematice a pojistně matematických vědách

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců October 2018 Spojené království Norwich

[+]

Co je zvláštní o programu? [-]

Undergraduate Pathway

Mezinárodním rokem jedna v oblasti řízení obchodu a ekonomiky

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců October 2018 Spojené království Norwich

Pokročilý jednoletý studijní program, který vám umožní vstoupit do druhého ročníku vysokoškolského studia v oblasti obchodních, finančních a ekonomických oborů na University of East Anglia. [+]

[-]

Mezinárodní rok první v psychologii

Campus forma Denní studium 9 měsíců September 2019 Spojené království Norwich

Jednoroční program, který se rovná prvnímu ročníku bakalářského studijního programu psychologie na University of East Anglia. [+]

Vysoká kvalita přípravy pro vstup do druhého ročníku bakalářského studia na Psychologické škole na University of East Anglia.

Stejně jako první ročník studijního programu budete mít všechny přednášky vedle studentů prvního ročníku UEA a většinu seminářů ve studijním centru INTO UEA.

Proč se ucházet o program International One One? Cesta do 2. ročníku bakalářského stupně u UEA (s výhradou splnění stanovených požadavků na vstup). Jste studentem na univerzitě od prvního dne, na programu s ověřenou kvalitou UEA. Profesní pomoc a podpora s aplikací na univerzitu. Kde mě tento program vezme?

Úspěšné dokončení Mezinárodního roku jedna vede k počátečnímu udělení certifikátu vysokoškolského vzdělávání (FHEQ Level 4) od UEA.... [-]


Contact

INTO University of East Anglia

Adresa, 1. řádek University Dr
NR4 7TJ Norwich, England, Spojené království
Website http://www.intostudy.com/en-gb/universities/university-of-east-anglia