Přečtěte si oficiální popis

Vysoce hodnocená univerzita

Chcete studovat na špičkové univerzitě ve Velké Británii, která poskytuje fantastickou zkušenost studentů? University of Exeter vám poskytne nejlepší kariéru díky skvělé výuce a skvělému vzdělávacímu prostředí.

Takže co rozděluje tuto univerzitu? To bylo na prvním místě v kategorii Mezinárodní, více než 20.000 studentů, v WhatUni Student Choice Awards 2015. Je to jeden z top 1% univerzit globálně (World University Rankings 2014-15) a je umístěn 4. ve Velké Británii pro spokojenost studentů kvality výuky v National Student Survey 2014.

Stejně jako v top 10 ve Velké Británii je University of Exeter jednou z nejrychleji rostoucích univerzit ve Velké Británii. V roce 2016 byla vyhlašovaná sportovní univerzita, University of Exeter je také členem prestižní skupiny Russell a patří mezi 100 nejlepších univerzit na světě.

Vše, co potřebujete na jednom místě

Centrum INTO má vše, co potřebujete, abyste mohli úspěšně studovat ve Velké Británii. Váš první rok studia bude vše, na co jste doufali, a další.

Vyzkoušejte nejmodernější zařízení - existují multimediální centra, jazykové a vědecké laboratoře a rozsáhlé vzdělávací centrum. Uděláme vám snadné užívání britské kultury a života, a to od jazykové podpory až po specializovaný personál, který se postará o to, aby vše fungovalo dobře.

Váš základ pro učení a socializaci

Intenzivní centrum INTO Exeter najdete na kampusu Streatham. Příjemný, přátelský a stylový prostor s více než 100 zaměstnanci a vynikajícími zařízeními. Všechno, co potřebujete, je tady.

Když potřebujete studovat, centrum je místo, které se má stát. Existuje rozsáhlé Centrum učebních zdrojů se soukromými studijními oblastmi, učebními materiály a počítači a vědeckou laboratoří a dvěma multimediálními místnostmi. Budete mít možnost využít flexibilních prostor pro přednášky, semináře a konzultace.

A pokud se jedná o relaxaci, INTO vás zaujme - uvolněte se s přáteli v jedné z 10 rozmanitých kaváren a restaurací, rozšiřte své zájmy a zapojte se do společnosti se Studentskou cechou nebo se vydáte do on-site tělocvičně a sportovního parku.

Učebny

Existuje spousta různých způsobů, jak se učit ve středisku INTO s 22 učebnami a řadou učebních prostor. Ať už se těšíte na skupinovou debatu v přednáškovém kině nebo máte individuální seminář, centrum má vše, co právě potřebujete.

Naše vybavení ve třídách zahrnuje:

 • Víceúčelové přednáškové sály
 • Výukové místnosti a učebny
 • Nejmodernější IT
 • Jazykové laboratoře
 • Vědecké laboratoře
 • Dvě multimediální místnosti pro výuku nebo samostatné učení

Chcete studovat mimo areál? E-learning může být také velkou součástí vašeho studia. Budete mít přístup k virtuálnímu vzdělávacímu prostředí univerzity. Odtud si můžete přečíst přednáškové poznámky, přejít na předchozí písemky a prohlédnout si jiný užitečný obsah, který vám pomůže. Je také skvělým místem k on-line diskusi s vašimi učiteli a dalšími studenty.

Centrum výukových zdrojů

Vraťte se do Centra učebních zdrojů pro práci na učebních úkolech - najdete ucelenou sbírku učebních materiálů a učebních materiálů, které vám pomohou s kurzem INTO. Týdenní časopisy a časopisy jsou také k dispozici, aby vám pomohly držet krok s aktuálními událostmi. Existují dokonce i počítače, které vám pomohou při studiu.

Některé z prostředků Centra výukových zdrojů zahrnují:

 • Jazykové zdroje
 • Kopírování a skenování
 • Pomoc s IT

Centrum učebních zdrojů je otevřeno od pondělí do pátku od 8:30 do 17:30 a je ideálním místem pro nezávislé studium.

Nezapomeňte, že můžete také využít sedmi univerzitních knihoven. U tří univerzitních University of Exeter je celkem více než 1,2 milionu knih a časopisů. Hlavní univerzitní knihovna se nachází přímo naproti středu INTO a je otevřena 24 hodin denně.

Studentská podpora

Kdykoli máte pocit, že potřebujete pomocnou ruku, INTO Center poskytuje řadu podpůrných služeb.

Podporu najdete v každé fázi vaší cesty, od rozhodování o tom, který program si vyberete na letišti, když přijdete do Velké Británie a 24hodinové telefonní číslo pro nouzové volání. Na University of Exeter dosaženo 91% spokojenosti studentů za jejich podporu (INTO Exit Survey 2015).

Některé služby zahrnují:

 • 24hodinové telefonní číslo pro nouzové volání
 • Orientační program o životě studentů v Exeteru
 • Doprava na letiště
 • Jazykoví poradci pomáhají studentům s nízkou úrovní angličtiny komunikovat
 • Asistenti v rezidencích studentů
 • Vízová a imigrační podpora
 • Podpora pro studenty se zdravotním postižením

Nezapomeňte, že v rámci studentských rezidencí budou bydlet asistenti, kteří vám pomohou zodpovědět všechny vaše dotazy a můžete se také zúčastnit orientačního programu, který vám pomůže usadit studentský život v Exeteru.

Jídlo

Hledáte občerstvení nebo horký nápoj? Kavárna sedí v srdci centra INTO a je skvělým místem pro kávu s přáteli nebo si jen vyzvedněte rychlý skus, který si můžete jíst mezi jednotlivými třídami.

Pokud hledáte něco jiného, ​​na univerzitní kampusu najdete celou řadu restaurací a kaváren, kde najdete něco, co si oblíbíte. A najdete také spoustu obchodů s potravinami v blízkosti kampusu.

Studium na jedné z nejpopulárnějších univerzit ve Velké Británii

Budete mít přístup ke všem úžasným zařízením na University of Exeter . To zahrnuje služby, které vám pomohou s vaším studiem a některými skvělými sportovními a rekreačními zařízeními v areálu.

Zde najdete neuvěřitelné množství materiálů pro čtení, které vám pomohou studovat. Můžete také získat přístup k virtuálnímu vzdělávacímu zařízení společnosti Exeter, kde si můžete stáhnout poznámky z přednášek, které vám pomohou držet krok s vašimi třídami.

Hledáš nějakou zábavu? Univerzita nabízí také zbrusu novou posilovnu a sportovní park, stejně jako řadu restaurací a kaváren, které vám pomohou dobře se živit a pomohou vám se socializovat se svými novými přáteli.

Inspirující kampusy a fantastické zařízení

Jako student na University of Exeter budete mít příležitost žít a studovat na jednom z nejkrásnějších areálů v Británii s přístupem k bezkonkurenčním zařízením a zdrojům.

V roce 2012 univerzita vytvořila fórum - krásné centrum ve výši 48 milionů dolarů pro kampus Streatham, který zahrnuje Studentské centrum služeb, renovovanou knihovnu, maloobchodní a stravovací zařízení a 400-místné přednáškové divadlo. Krajinné náměstí poskytují ideální místo pro setkání studentů a pro události jako Mezinárodní měsíc sportů.

University of Exeter poskytuje skvělé studijní zdroje, které vám zajistí, že budete mít vše, co potřebujete, včetně sedmi knihoven umístěných nad třemi areály, ve kterých sídlí více než 1,2 milionu knih a časopisů. Budete mít také přístup k více než 19 500 e-časopisům, novinám a referenční práci, abyste zvýšili své studium.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Magisterský diplom

University of Exeter

Připravte se na magisterský titul v oboru finance na University of Exeter. Rozvíjíte své studijní dovednosti, znalost anglického jazyka a předmětu v přípravě na postgradu ... [+]

[-]
Spojené království Exeter
January 2020
Denní studium
9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Exeter

... [+]

Abyste získali nárok na tuto možnost, musíte v termínu 1 dosáhnout minimálně 65% v modulu Finanční řízení.

Jednorázová MBA MSc Mezinárodní řízení dodavatelského řetězce

Akademický titul : První vysokoškolský titul nebo ekvivalent nebo diplom (3-5 let)

Anglický jazyk: IELTS 5.5 nebo ekvivalent

[-]
Spojené království Exeter
January 2020
Denní studium
9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

University of Exeter

BA (Hons) sociologie BA (Hons) Klasická studia a filozofie BA (Hons) Filozofie a historie BA (Hons) Filozofie a politika BA (Hons) Filozofie a sociologie BA (Hons) Polit ... [+]

BA (Hons) sociologie BA (Hons) Klasická studia a filozofie BA (Hons) Filozofie a historie BA (Hons) Filozofie a politika BA (Hons) Filozofie a sociologie BA (Hons) Politika a sociologie BA (Hons) Politika, filozofie a ekonomika BA (Hons) Sociologie a antropologie BA (Hons) Sociologie a kriminologie MArabic (Mistr arabských a islámských studií) BSc (Hons) Archeologie s forenzní vědou BA (Hons) Archeologie a antropologie

[-]
Spojené království Exeter
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Exeter

Nabízí přímý vstup do prvního ročníku bakalářského studia matematiky, ekonomiky, financí a managementu na University of Exeter. ... [+]

Nabízí přímý vstup do prvního ročníku bakalářského studia matematiky, ekonomiky, financí a managementu na University of Exeter.

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace? program založený na kampusu s přístupem k univerzitním zařízením více startů

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro podporu jazykové podpory

[-]
Spojené království Exeter
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Exeter

Kvalifikovaný kurz, který nabízí přímý vstup do prvního ročníku bakalářského studia na přední univerzitě. ... [+]

Kvalifikovaný kurz, který nabízí přímý vstup do prvního ročníku bakalářského studia na přední univerzitě.

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace? program založený na kampusu s přístupem k univerzitním zařízením více startů

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro podporu jazykové podpory Tam, kde to bude trvat mě?

Záruka našeho postupu:

Garantujeme Vám, abyste si našli místo pro studium na příslušném stupni a na univerzitě, pokud úspěšně dokončíte svůj program Mezinárodní nadace, sledujte odborné rady nabízené zaměstnanci INTO a splňujte minimální požadavky na docházku.... [-]

Spojené království Exeter
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Exeter

Příprava na bakalářský titul v oboru ekonomie na univerzitě v Exeter Business School. ... [+]

Příprava na bakalářský titul v oboru ekonomie na univerzitě v Exeter Business School.

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace? program založený na kampusu s přístupem k univerzitním zařízením více startů

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro podporu jazykové podpory Tam, kde to bude trvat mě?

Záruka našeho postupu:

Garantujeme Vám, abyste si našli místo pro studium na příslušném stupni a na univerzitě, pokud úspěšně dokončíte svůj program Mezinárodní nadace, sledujte odborné rady nabízené zaměstnanci INTO a splňujte minimální požadavky na docházku.... [-]

Spojené království Exeter
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Exeter

Nabízí přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského vzdělání v řadě předmětů, jako je strojírenství, matematika, aplikovaná geologie, obnovitelná energie a fyzika. ... [+]

Nabízí přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského vzdělání v řadě předmětů, jako je strojírenství, matematika, aplikovaná geologie, obnovitelná energie a fyzika.

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace? program založený na kampusu s přístupem k univerzitním zařízením více startů

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - tato možnost obsahuje další termín angličtiny na začátku pro podporu jazykové podpory Tam, kde to bude trvat mě?

Záruka našeho postupu:

Garantujeme Vám, abyste si našli místo pro studium na příslušném stupni a na univerzitě, pokud úspěšně dokončíte svůj program Mezinárodní nadace, sledujte odborné rady nabízené zaměstnanci INTO a splňujte minimální požadavky na docházku.... [-]

Spojené království Exeter
October 2019
Denní studium
9 - 12 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

University of Exeter

Nabízí vám přímý vstup do druhého ročníku vysokoškolského studia v předmětech, jako je účetnictví a finance na University of Exeter. ... [+]

[-]
Spojené království Exeter
January 2020
Denní studium
9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Exeter

... [+]

Vyhodnocuje se kombinací zkoušek a kurzů, které mohou zahrnovat:

eseje

[-]
Spojené království Exeter
September 2019
Denní studium
9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Exeter

Akademická příprava pro přímý vstup do druhého ročníku vysokoškolského studia v předmětech, jako je obchod, ekonomika a marketing. ... [+]

Akademická příprava pro přímý vstup do druhého ročníku vysokoškolského studia v předmětech, jako je obchod, ekonomika a marketing.

Proč se ucházet o program International One One? umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty program založený na kampusu s přístupem k univerzitním zařízením flexibilní datum zahájení Tam, kde to bude trvat mě?

Tento kurz vede k druhému ročníku následujících vysokoškolských titulů na univerzitě v Exeteru:

Univerzita v Exeter Business School

BSC (Hons) Obchodní ekonomika BA (Hons) Management s marketingem

Společná 13. ve Spojeném království pro studium podnikání

[-]
Spojené království Exeter
January 2020
Denní studium
9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO University of Exeter
Adresa, 1. řádek
Stocker Rd
EX4 4PY Exeter, England, Spojené království
Website