University of Stirling

Úvod

Read the Official Description

Co je na univerzitě zvláštní?

Často popsaný jako jeden z nejkrásnějších areálů ve Velké Británii, areál University of Stirling je jedinečný. Nachází se v areálu o rozloze 330 akrů s vlastním koupalištěm a hradem, obklopen krásnou skotskou krajinou. To vytváří uvolněnou, klidnou atmosféru. A s 11 000 studenty se budete cítit jako velká část společenství tam.

Centrum umění MacRobert je kulturním centrem školního areálu. Se svou vlastní uměleckou sbírkou a divadlem, kde můžete sledovat živé komedie a taneční představení. K dispozici je také kino, které promítá indie a hollywoodské filmy.

Hledáte zábavné místo pro setkání s přáteli v areálu? K dispozici jsou tři kavárny a deset restaurací a barů, z nichž si můžete vybrat. Užijte si domácí jídlo - vyberte si z italských, amerických, britských a tradičních skotských pokrmů. Sledujte živé sporty, můžete se zúčastnit kvízů v hospodě nebo zpívat vaše srdce na karaoke!

Není ráno? Žádný problém. S nepřetržitým přístupem k počítačům napříč školním areálem můžete studovat v jakémkoli čase, který vám nejlépe vyhovuje. Každá kavárna má přístup WiFi, takže si můžete vzít svůj laptop a studovat tam také.

Univerzitní knihovna má více než 300 000 knih, 46 000 e-knih a 45 000 e-časopisů. Studijní zóna poskytuje nepřetržitý přístup ke studiu, počítačům a tiskovým zařízením - vše potřebné pro úspěšné studium! Služba Kariéra a zaměstnatelnost nabízí odborné poradenství od konzultantů zaměřených na fakultách a zaměstnatelnosti.

Pravidelné cvičení je skvělý způsob, jak zůstat v průběhu studia šťastný a zdravý. Budete mít přístup k 50metrovému bazénu, posilovně a plně vybavenému fitness apartmánu, venkovním hřištím, squashům a tenisovým kurtem. Chcete vyzkoušet si golf na golfu? Řidičské hřiště a devítijamkové golfové hřiště obklopují hrad Airthery, který můžete využít. Najdete zde více než 50 sportovních klubů a společností, které se na Stirlingu připojí.

Potřebujete si koupit knihu? Uspořádat let? Sbírat nějaký předpis? Můžete to udělat na univerzitě. V nákupním areálu je banka, cestovní kancelář, knihkupectví, supermarket a lékárna.

Připravuje vás na úspěch

Studium v ​​UK se může lišit od toho, na co jste zvyklí. Nebojte se, přátelští pedagogičtí pracovníci jsou zde, aby vám pomohli přizpůsobit se. Ukážou vám, jak provádět váš výzkum a odkazovat na vaše zdroje.

Získáte spoustu praxe a podpory s psaním akademických esejů a prezentací. Když přijde čas, budete připraveni na svůj titul.

Skvělé místo k učení

Připojte se ke komunitě studentů z více než 115 zemí. Protože je to univerzitní univerzitní univerzita, atmosféra je přátelská, společenská a úzkostlivá. Stirling se umístil na 1. místě za "dobré místo, které má být" (ISB 2012).

Univerzita se zavázala zajistit, že budete mít nejlepší zkušenosti se studentem ve Velké Británii. Úzce spolupracují se studenty na poskytování těch nejlepších služeb a studijních programů. To je důvod, proč se jim podařilo získat ocenění za vynikající ocenění za výuku, zařízení a inkluzivitu ve hodnocení QS Stars University 2014.

Studijní centrum určené pro vás

INTO Centre najdete v srdci areálu, jen pár minut od hlavní knihovny University of Stirling , sportovního centra a Students 'Union.

Baví se o život mimo domov? Není třeba být. Kdykoli chcete s někým mluvit, přejděte do centra INTO. Služby podpory jsou zde založeny. Pocit domova? Problém s ubytováním? Bez ohledu na problém, jsou tam pro vás, když je budete potřebovat.

Pohyb do nové země je velkým krokem, ale pomohou vám usadit se. Přátelský personál vám pomůže otevřít bankovní účet ve Velké Británii a zaregistrovat se u lékaře. Potřebujete pomoc s vízem? Přijďte k jednomu z vízových seminářů a shromáždí je.

Co dělat s přáteli? Život v studentském ubytování znamená, že budete vždy v srdci akce. Spojíte se s přáteli od okamžiku, kdy přijdete do kampusu. Vaši spoluobčané nemůžou čekat, až se s vámi setkáme!

INTO Centre organizuje zábavné aktivity a výlety pro vás a vaše nové přátele. To vám dává skvělou dobu spojování mimo třídu. Nezapomeňte, budete se moci připojit ke všem ze 100 klubů a společností na univerzitě. Jsou skvělým způsobem, jak vytvořit přátele, kteří sdílejí vaše zájmy.

Na University of Stirling služeb

Zbrusu nové učebna byla otevřena v září 2017. Vybavení k dispozici v centru zahrnují:

  • Welcome Desk - otevřeno od pondělí do pátku od 8:30 do 17:30.
  • Přednáškové divadlo - velký, víceúčelový pokoj, kde budete mít přednáškové kurzy.
  • Učební místnosti - 10 učeben, které jsou vybaveny interaktivními obrazovkami.
  • Sociální prostory - spousta prostor v okolí centra, kde si můžete odpočinout a povídat si s přáteli.
  • Centrum výukových zdrojů (LRC) - materiály podpory přístupu ke studiu, jako jsou knihy, časopisy a noviny, stejně jako počítače a tiskárny.
  • INTO Café a Restaurant - sloužící různým občerstvením s ohledem na mezinárodní studenty.


Moderní, interaktivní učebny

Každá učebna má nejnovější učební technologii. Desky mají vestavěné počítače připojené k interaktivním tabulem, takže je snadné se zapojit. Nebudete jen sedět a poslouchat někoho mluvit - budete se učit dělat. Budete rádi milovat se všemi.


Učení se mimo třídu

Budete mít také přístup k virtuálním učebnímu prostředí Succeed, univerzitě. To znamená, že si můžete stáhnout poznámky z přednášek a obsah kurzu na cestách. A můžete se zúčastnit on-line diskuzí se spolužáky a tvými učiteli.

Centrum učebních zdrojů je vyhrazený učební prostor obsahující oblasti studia a předměty, které si můžete půjčit. Najdete zde knihy, DVD, časopisy, CD a noviny. Potřebujete něco vytisknout nebo naskenovat? Přijďte do Centra učebních zdrojů.


Kavárny na areálu

Při studiu je důležité pravidelně provádět přestávky. V časech, kdy je třeba doplnit palivo, najdete tři různá kavárna a deset různých míst k jídlu v areálu.

V celém areálu najdete lehké pokrmy, jako jsou sendviče, saláty a polévky. Když budete potřebovat něco víc plnit, tam jsou hamburgery, pizzy, nachos a shawarma zábaly. Nejste příliš daleko od čerstvě uvařené kávy, oběda nebo občerstvení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Undergraduate Pathways » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Rok založení » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Akademický kurz angličtiny

Campus forma Denní studium 3 - 12 měsíců April 2019 Spojené království Stirling

Tento kurz poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Je speciálně navržen tak, aby splňoval vaše individuální potřeby učení, s pěti přizpůsobenými studijními úrovněmi, abyste získali jazykovou plynulost a akademické dovednosti, které potřebujete k úspěchu. [+]

Tento kurz poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Je speciálně navržen tak, aby splňoval vaše individuální potřeby učení, s pěti přizpůsobenými studijními úrovněmi, abyste získali jazykovou plynulost a akademické dovednosti, které potřebujete k úspěchu.

Vlastnosti kurzuJako vysoko angažovaný a tvrdě pracující student můžete v tomto intenzivním kurzu očekávat rychlé dosažení jednoho bodu IELTS za semestr. Studenti, kteří absolvovali termín akademické angličtiny v prosinci 2017, dosáhli v průměru 0,8 progresu skupiny IELTS.Studovat 30 hodin učení, s 25 hodinami osobního kontaktu a 5 hodin výuky online podporovaného učitelem.Vyvinutá ve spolupráci s Cambridge Assessment, přizpůsobené on-line hodnocení umožňuje přesně sledovat váš pokrok.Využijte interaktivních lekcí a malých tříd.Zdarma INTO "Připravte se na angličtinu" kurz dostupný online před příjezdem.... [-]

Předmatební kurz

Campus forma Denní studium 6 měsíců April 2019 Spojené království Stirling

6-měsíční program předškolního vzdělávání zlepší váš anglický jazyk a rozvíjí vaše výzkumné a studijní dovednosti v rámci přípravy na postgraduální studium. Poskytuje přímou cestu k širokému spektru magisterských programů na University of Stirling . Vylepšíte své dovednosti v anglickém jazyce, rozvíjíte potřebné studijní a výzkumné dovednosti a zvyknete si na život a studium ve Velké Británii před svým postgraduálním studiem. [+]

6-měsíční program předškolního vzdělávání zlepší váš anglický jazyk a rozvíjí vaše výzkumné a studijní dovednosti v rámci přípravy na postgraduální studium.

Poskytuje přímou cestu k širokému spektru magisterských programů na University of Stirling . Vylepšíte své dovednosti v anglickém jazyce, rozvíjíte potřebné studijní a výzkumné dovednosti a zvyknete si na život a studium ve Velké Británii před svým postgraduálním studiem.

Vlastnosti kurzuSpeciální Pathway která nabízí aktivní učení ve vybrané oblasti.Vyberte si z řady možností vývoje s garantovaným umístěním na univerzitě pro všechny úspěšné studenty.Vyberte si z našeho 6měsíčního nebo 9měsíčního programu v závislosti na úrovni angličtiny.Přizpůsobit se studiu ve Velké Británii se silným zaměřením na studijní dovednosti a postgraduální výzkumné dovednosti.Pokud máte nižší úroveň angličtiny, obdržíte další výuku angličtiny.Uspořádání s univerzitními aplikacemi a možnost setkat se s představiteli univerzity na našem výročním veletrhu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 2 PodmínkyDatum zahájení: 2019: leden, duben; 2020: leden, březenPoplatky: od £ 10,050Hodiny v hodinách: v průměru 20 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání:Anglické kurzy týdně: 6 hodinTřídy modulu pro týden týdně: 14 hodinPrůměrný týden: 20 hodin... [-]

Magisterský diplom

Absolvent oboru Business, Finance a Sport

Campus forma Denní studium 9 měsíců June 2019 Spojené království Stirling

Připravte se na přímý vstup do postgraduálního studia v řadě předmětů z oblasti obchodu, financí nebo sportu na University of Stirling . [+]

Připravte se na přímý vstup do postgraduálního studia v řadě předmětů z oblasti obchodu, financí nebo sportu na University of Stirling .

Vlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobte se studiu ve Velké Británii se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,075Hodiny v hodinách: v průměru 20 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání:Anglické kurzy týdně: 6 hodinTřídy modulu pro týden týdně: 14 hodinPrůměrný týden: 20 hodin... [-]

Absolvent oboru Mediální, humanitní a sociální vědy

Campus forma Denní studium 9 měsíců June 2019 Spojené království Stirling

Připravte se na přímý vstup do postgraduálního studia v řadě předmětů, včetně sociálního výzkumu, vzdělávání, správy médií a publikační studia na University of Stirling . [+]

Připravte se na přímý vstup do postgraduálního studia v řadě předmětů, včetně sociálního výzkumu, vzdělávání, správy médií a publikační studia na University of Stirling .

Vlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobte se studiu ve Velké Británii se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,075Hodiny v hodinách: v průměru 20 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání:Anglické kurzy týdně: 6 hodinTřídy modulu pro týden týdně: 14 hodinPrůměrný týden: 20 hodin... [-]

Absolventský diplom ve vědě, výpočetní technice a strojírenství

Campus forma Denní studium 9 měsíců June 2019 Spojené království Stirling

Připravte se na přímý vstup do postgraduálního studia v řadě odborných a technických oborů na University of Stirling . [+]

Připravte se na přímý vstup do postgraduálního studia v řadě odborných a technických oborů na University of Stirling .

Vlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobte se studiu ve Velké Británii se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,075Hodiny v hodinách: v průměru 20 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání:Anglické kurzy týdně: 6 hodinTřídy modulu pro týden týdně: 14 hodinPrůměrný týden: 20 hodin... [-]

Rok založení

Mezinárodní nadace pro média, humanitní a sociální vědy

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců June 2019 Spojené království Stirling

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v široké škále předmětů, včetně médií, žurnalistiky, politiky, sociologie, psychologie a sportu na University of Stirling . S touto Pathway budete mít také příležitost postupovat na jednu ze sedmi dalších špičkových skotských univerzit - pokud si vyberete tuto možnost, můžete postupovat na ročník 1 nebo 2. ročník, v závislosti na zvolené univerzitě. [+]

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v široké škále předmětů, včetně médií, žurnalistiky, politiky, sociologie, psychologie a sportovních studií na University of Stirling .

S touto Pathway budete mít také příležitost postupovat na jednu ze sedmi dalších špičkových skotských univerzit - pokud si vyberete tuto možnost, můžete postupovat na ročník 1 nebo 2. ročník, v závislosti na zvolené univerzitě.

Vlastnosti kurzuSpecializovaný program, který vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň.Studijní akademické moduly, které odrážejí první rok zvoleného oboru.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty - dozvíte se více o záruce vrácení peněz.Naše třídní třídy jsou menší, než obvykle, které budete mít na univerzitě - takže budete mít více času se svými učiteli.Budete mít lekce univerzitního typu pro předmětové moduly, které vám pomohou přizpůsobit se studiu ve Velké Británii.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,075Hodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání:Anglické kurzy týdně: 6 hodinTřídy modulu pro týden týdně: 15 hodinPrůměrný týden: 21 hodin... [-]

Mezinárodní nadace pro podnikání, finance, ekonomiku a marketing

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců June 2019 Spojené království Stirling

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v široké škále předmětů, včetně účetnictví, obchodu, ekonomiky, financí, řízení a marketingu na University of Stirling . S touto Pathway budete mít také příležitost postupovat na jednu ze sedmi dalších špičkových skotských univerzit - pokud si vyberete tuto možnost, můžete postupovat na ročník 1 nebo 2. ročník, v závislosti na zvolené univerzitě. [+]

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v široké škále předmětů, včetně účetnictví, obchodu, ekonomiky, financí, řízení a marketingu na University of Stirling .

S touto Pathway budete mít také příležitost postupovat na jednu ze sedmi dalších špičkových skotských univerzit - pokud si vyberete tuto možnost, můžete postupovat na ročník 1 nebo 2. ročník, v závislosti na zvolené univerzitě.

Vlastnosti kurzuSpecializovaný program, který vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň.Studijní akademické moduly, které odrážejí první rok zvoleného oboru.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty - dozvíte se více o záruce vrácení peněz.Naše třídní třídy jsou menší, než obvykle, které budete mít na univerzitě - takže budete mít více času se svými učiteli.Budete mít lekce univerzitního typu pro předmětové moduly, které vám pomohou přizpůsobit se studiu ve Velké Británii.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,075Hodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání:Anglické kurzy týdně: 6 hodinTřídy modulu pro týden týdně: 15 hodinPrůměrný týden: 21 hodin... [-]

Mezinárodní nadace pro vědu, sport, výpočetní techniku ​​a inženýrství

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců June 2019 Spojené království Stirling

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v široké škále předmětů včetně biologických věd, výpočetní techniky, matematiky a softwarového inženýrství na University of Stirling . S touto Pathway budete mít také možnost vystoupit na jednu z osmi dalších špičkových skotských univerzit - pokud si vyberete tuto možnost, můžete postupovat na ročník 1 nebo 2. ročník, v závislosti na zvolené univerzitě. [+]

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v široké škále předmětů včetně biologických věd, výpočetní techniky, matematiky a softwarového inženýrství na University of Stirling . S touto Pathway budete mít také možnost vystoupit na jednu z osmi dalších špičkových skotských univerzit - pokud si vyberete tuto možnost, můžete postupovat na ročník 1 nebo 2. ročník, v závislosti na zvolené univerzitě.

Vlastnosti kurzuSpecializovaný program, který vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň.Studijní akademické moduly, které odrážejí první rok zvoleného oboru.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty - dozvíte se více o záruce vrácení peněz.Naše třídní třídy jsou menší, než obvykle, které budete mít na univerzitě - takže budete mít více času se svými učiteli.Budete mít lekce univerzitního typu pro předmětové moduly, které vám pomohou přizpůsobit se studiu ve Velké Británii.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.Klíčové body faktaDélka kurzu: 3-4 PodmínkyDatum zahájení: 2018: září; 2019: leden, červen, září; 2020: ledenPoplatky: Od £ 15,075Hodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání:Anglické kurzy týdně: 6 hodinTřídy modulu pro týden týdně: 15 hodinPrůměrný týden: 21 hodin... [-]

Mezinárodní nadace pro vědu, výpočetní techniku ​​a inženýrství

Campus forma Denní studium 6 měsíců April 2019 Spojené království Stirling

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v široké škále předmětů na University of Stirling nebo na univerzitě v Dundee za pouhých šest měsíců. [+]

Připravte se na přímý vstup do 2. ročníku vysokoškolského studia v široké škále předmětů na University of Stirling nebo na univerzitě v Dundee za pouhých šest měsíců.

Vlastnosti kurzuSpecializovaný program, který vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň.Studijní akademické moduly, které odrážejí první rok zvoleného oboru.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty - dozvíte se více o záruce vrácení peněz.Naše třídní třídy jsou menší, než obvykle, které budete mít na univerzitě - takže budete mít více času se svými učiteli.Budete mít lekce univerzitního typu pro předmětové moduly, které vám pomohou přizpůsobit se studiu ve Velké Británii.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.Klíčové body faktaDélka kurzu: 4 rokyDatum zahájení: 2019: leden, duben; 2020: leden, březenPoplatky: od £ 10,050Hodiny v hodinách: v průměru 21 hodin týdněVelikost třídy: 16Délka trvání:Anglické kurzy týdně: 6 hodinTřídy modulu pro týden týdně: 15 hodinPrůměrný týden: 21 hodin... [-]

Undergraduate Pathway

Mezinárodním rokem první ve vědě, sportu, výpočetní technice a inženýrství

Campus forma Denní studium 4 let June 2019 Spojené království Stirling

Nabízené na integrovaném základě, budete dokončit rok přípravy a pak zadejte rok 2 vašeho vysokoškolského titulu na University of Stirling . Existuje celá řada titulů, včetně biologických věd, výpočetní techniky, matematiky a softwarového inženýrství. Flexibilní modulární struktura titulu znamená, že můžete své možnosti udržet otevřené a přizpůsobit svůj stupeň vašim zájmům a ambicím. Jako jediný studijní program můžete požádat o vízum po celou dobu trvání vašeho programu. [+]

Nabízené na integrovaném základě, budete dokončit rok přípravy a pak zadejte rok 2 vašeho vysokoškolského titulu na University of Stirling . Existuje celá řada titulů, včetně biologických věd, výpočetní techniky, matematiky a softwarového inženýrství. Flexibilní modulární struktura titulu znamená, že můžete své možnosti udržet otevřené a přizpůsobit svůj stupeň vašim zájmům a ambicím. Jako jediný studijní program můžete požádat o vízum po celou dobu trvání vašeho programu.

Vlastnosti kurzuSpecializovaný program, který vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty - dozvíte se více o záruce vrácení peněz.Naše třídní třídy jsou menší, než obvykle, které budete mít na univerzitě - takže budete mít více času se svými učiteli.Budete mít lekce univerzitního typu pro předmětové moduly, které vám pomohou přizpůsobit se studiu ve Velké Británii.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.... [-]

Mezinárodní rok dva v oboru podnikání, financí, marketingu a humanitních věd

Campus forma Denní studium 3 let June 2019 Spojené království Stirling

Nabízené pouze na integrovaném základě, budete dokončit rok přípravy a pak zadejte ročník 3 vašeho vysokoškolského titulu na University of Stirling . K dispozici je řada titulů, včetně účetnictví, filmu a médií, managementu a sociologie a sociální politiky. Jako jediný studijní program můžete požádat o vízum po celou dobu trvání vašeho programu. [+]

Nabízené pouze na integrovaném základě, budete dokončit rok přípravy a pak zadejte ročník 3 vašeho vysokoškolského titulu na University of Stirling . K dispozici je řada titulů, včetně účetnictví, filmu a médií, managementu a sociologie a sociální politiky. Jako jediný studijní program můžete požádat o vízum po celou dobu trvání vašeho programu.

Vlastnosti kurzuSpecializovaný program, který vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň.Naše třídní třídy jsou menší, než obvykle, které budete mít na univerzitě - takže budete mít více času se svými učiteli.Budete mít lekce univerzitního typu pro předmětové moduly, které vám pomohou přizpůsobit se studiu ve Velké Británii.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.... [-]

Mezinárodní rok jedna v oblasti obchodu, financí, ekonomiky a marketingu

Campus forma Denní studium 4 let June 2019 Spojené království Stirling

Nabízené na integrovaném základě, budete dokončit rok přípravy a pak zadejte rok 2 vašeho vysokoškolského titulu na University of Stirling . K dispozici je řada titulů, včetně účetnictví, obchodu, ekonomiky, financí, managementu a marketingu. Flexibilní modulární struktura titulu znamená, že můžete své možnosti udržet otevřené a přizpůsobit svůj stupeň vašim zájmům a ambicím. Jako jediný studijní program můžete požádat o vízum po celou dobu trvání vašeho programu. [+]

Nabízené na integrovaném základě, budete dokončit rok přípravy a pak zadejte rok 2 vašeho vysokoškolského titulu na University of Stirling . K dispozici je řada titulů, včetně účetnictví, obchodu, ekonomiky, financí, managementu a marketingu. Flexibilní modulární struktura titulu znamená, že můžete své možnosti udržet otevřené a přizpůsobit svůj stupeň vašim zájmům a ambicím. Jako jediný studijní program můžete požádat o vízum po celou dobu trvání vašeho programu.

Vlastnosti kurzuSpecializovaný program, který vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty - dozvíte se více o záruce vrácení peněz.Naše třídní třídy jsou menší, než obvykle, které budete mít na univerzitě - takže budete mít více času se svými učiteli.Budete mít lekce univerzitního typu pro předmětové moduly, které vám pomohou přizpůsobit se studiu ve Velké Británii.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.... [-]

Mezinárodní ročník v médiích, humanitních a společenských vědách

Campus forma Denní studium 4 let June 2019 Spojené království Stirling

Nabízené na integrovaném základě, budete dokončit rok přípravy a pak zadejte rok 2 vašeho vysokoškolského titulu na University of Stirling . K dispozici je řada titulů, včetně médií, žurnalistiky, politiky, sociologie, psychologie a sportovních studií. Flexibilní modulární struktura titulu znamená, že můžete své možnosti udržet otevřené a přizpůsobit svůj stupeň vašim zájmům a ambicím. Jako jediný studijní program můžete požádat o vízum po celou dobu trvání vašeho programu. [+]

Nabízené na integrovaném základě, budete dokončit rok přípravy a pak zadejte rok 2 vašeho vysokoškolského titulu na University of Stirling . K dispozici je řada titulů, včetně médií, žurnalistiky, politiky, sociologie, psychologie a sportovních studií. Flexibilní modulární struktura titulu znamená, že můžete své možnosti udržet otevřené a přizpůsobit svůj stupeň vašim zájmům a ambicím. Jako jediný studijní program můžete požádat o vízum po celou dobu trvání vašeho programu.

Vlastnosti kurzuSpecializovaný program, který vám pomůže rozvíjet znalosti a dovednosti pro zvolený stupeň.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty - dozvíte se více o záruce vrácení peněz.Naše třídní třídy jsou menší, než obvykle, které budete mít na univerzitě - takže budete mít více času se svými učiteli.Budete mít lekce univerzitního typu pro předmětové moduly, které vám pomohou přizpůsobit se studiu ve Velké Británii.Pokyny s vaší vysokoškolskou přihláškou, které vám zajistí nejlepší výběr.... [-]

Contact

INTO University of Stirling

Adresa, 1. řádek University of Stirling INTO University of Stirling Airthrey Castle
FK9 4LA Stirling, Scotland, Spojené království
Website https://www.intostudy.com/en-gb/universities/university-of-stirling