ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Působíme 15 let a nabízíme 13 až 18letým vyvážené letní zkušenosti s učením, zábavou a kulturou, kde studenti mohou růst v povzbudivém a podpůrném prostředí a zároveň se bavit a získávat nové přátele z celého svět.

ISSOS byl vytvořen s ohledem na jedno jasné poslání: Vytvořit bezpečné místo pro lidi, aby se mohli učit a růst. Jako takový poskytujeme dobře vyvážený letní program pod dohledem, kde si studenti volí akademické a volitelné předměty, aby vyhovovaly jejich potřebám a širším zájmům. Našim studentům nabízíme možnost zažít letní dobrodružství po celý život, kde je kladen důraz na osobní bezpečnost a pohodu, kvalitní individuální výuku a jedinečný mezinárodní zážitek.

Umístění našich letních škol byla pečlivě vybrána pro jejich bezpečné, podnětné a inspirativní kampusy. Historická a kulturní umístění St Andrews a Yale umožňují studentům zažít život na těchto exkluzivních univerzitách v bezpečném prostředí. Účastí na ISSOS mají studenti možnost vyzkoušet si Velkou Británii a USA jako místo pro život, studium a práci. Kvůli nevyhnutelným zpožděním (způsobeným pandemií Covid-19) při dokončování termínů našeho zasedání v roce 2021 v Cambridge se tento areál nyní vrátí v létě 2022.

ISSOS je společnost založená na hodnotách nabízející vzdělávání založené na hodnotách, kde se snažíme poskytovat programy nejvyšší kvality na nejbezpečnějších místech pod vedením inspirativního týmu. Vítáme studenty z více než 80 národností, kteří vytvářejí mezinárodní rodinu, jejíž přátelství se rozprostírá po celém světě a trvá dlouho po létě.

Co dělá ISSOS jiný?

  • Vysoce kvalitní programy, z nichž některé jsou výhradní pro ISSOS
  • Vítejte studenti z více než 80 národností
  • 40% studentů se každoročně vrací
  • Přijmeme pouze 10% každé státní příslušnosti a zajistíme skutečně mezinárodní zkušenost
  • Letní zaměstnanci jsou odborníky ve svém oboru, od plně kvalifikovaných učitelů anglického jazyka po PGA Golf Pros
  • Jsme Value-Led business s 9 hodnotami v našem jádru, které procházejí vším, co děláme

Lidé a ISSOS

Ve společnosti ISSOS jsme hrdí na to, že využíváme pouze vysoce kvalifikované a motivované pracovníky. Všichni naši učitelé byli pečlivě vybráni pro svou kvalifikaci, odbornost a zkušenosti a přinášejí s sebou energii a nadšení pro výuku a interakci s mladými lidmi v rámci našich akademických i mimoškolních programů. Existuje poměr zaměstnanců a studentů 1: 5 a třídy jsou záměrně udržovány malé, aby poskytovaly individuální pozornost a osobní instrukce.

Kromě poskytování vysoce kvalitních akademických standardů pro naše letní studenty jsou naši učitelé také obyvateli kolejí a jsou podporováni poradci, kteří jednají jako vzory a starají se o blaho našich studentů. Úspěch našich letních programů spočívá na odhodlání a nadšení našich učitelů a poradců a jejich společném cíli učinit z ISSOS skutečně jedinečný a vzrušující zážitek pro každého studenta.

Místa

Svatý Andrews

Adresa, 1. řádek
University of St Andrews
St Katharine’s West
16 The Scores

KY16 9AX Svatý Andrews, Skotsko, Spojené království

Cambridge

Adresa, 1. řádek
The Old Schools, Trinity Ln
CB2 1TN Cambridge, Anglie, Spojené království

Nové nebe

Adresa, 1. řádek
Yale University
06520 Nové nebe, Connecticut, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium