ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nabízíme dětem ve věku 13 až 18 let vyvážený letní zážitek z akademie, zábavy a kultury, kde se studenti mohou učit v povzbudivém a podpůrném prostředí a zároveň se bavit a navazovat nové přátele z celého světa.

ISSOS byl vytvořen s ohledem na jedno jasné poslání: Vytvořit bezpečné místo pro lidi, aby se mohli učit a růst. Jako takový poskytujeme dobře vyvážený letní program pod dohledem, kde si studenti volí akademické a volitelné předměty, aby vyhovovaly jejich potřebám a širším zájmům. Našim studentům nabízíme možnost zažít letní dobrodružství po celý život, kde je kladen důraz na osobní bezpečnost a pohodu, kvalitní individuální výuku a jedinečný mezinárodní zážitek.

Umístění našich letních škol byla pečlivě vybrána pro jejich bezpečné, stimulující a inspirativní kampusy. Historická a kulturní místa v Cambridge, St. Andrews a Yale umožňují studentům zažít život na těchto exkluzivních univerzitách v bezpečném prostředí. Účastí na ISSOS mají studenti příležitost prožít Spojené království a USA jako místo k životu, studiu a práci.

ISSOS je společnost zaměřená na hodnoty nabízející vzdělávání založené na hodnotách, kde se snažíme poskytovat programy nejvyšší kvality v nejbezpečnějších místech vedených inspirativním týmem. Vítáme studenty z více než 80 národností, kteří vytvářejí mezinárodní rodinu, kde přátelství překlenuje svět a vydrží dlouho po létě.

Co dělá ISSOS jiný?

  • Vysoce kvalitní programy, z nichž některé jsou výhradní pro ISSOS
  • Vítejte studenti z více než 80 národností
  • 40% studentů se každoročně vrací
  • Přijmeme pouze 10% každé státní příslušnosti a zajistíme skutečně mezinárodní zkušenost
  • Letní zaměstnanci jsou odborníky ve svém oboru, od plně kvalifikovaných učitelů anglického jazyka po PGA Golf Pros
  • Jsme Value-Led business s 9 hodnotami v našem jádru, které procházejí vším, co děláme

Lidé a ISSOS

V ISSOS jsme hrdí na používání pouze vysoce kvalifikovaných a motivovaných pracovníků. Všichni naši učitelé byli pečlivě vybráni z akademických institucí po celém světě pro svou kvalifikaci, odbornost a zkušenosti a přinášejí s sebou energii a nadšení pro výuku a interakci s mladými lidmi v rámci našich akademických i mimoškolních programů. Existuje poměr zaměstnanců a studentů 1: 5 a třídy jsou záměrně udržovány malé, aby poskytovaly individuální pozornost a osobní výuku.

Naši učitelé jsou vedle poskytování vysoce kvalitních akademických standardů pro naše letní studenty také rezidenty kolejí a jsou podporováni poradci, kteří jednají jako vzory a poskytují pastorační péči. Úspěch našich letních programů spočívá v obětavosti a nadšení našich učitelů a poradců a jejich společném cíli, aby se ISSOS stal skutečně jedinečným a vzrušujícím zážitkem pro každého studenta.

Místa

Svatý Andrews

Adresa, 1. řádek
University of St Andrews
St Katharine’s West
16 The Scores

KY16 9AX Svatý Andrews, Skotsko, Spojené království

Cambridge

Adresa, 1. řádek
The Old Schools, Trinity Ln
CB2 1TN Cambridge, Anglie, Spojené království

Nové nebe

Adresa, 1. řádek
Yale University
06520 Nové nebe, Connecticut, Spojené státy americké