Imperial College of London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Komunita problémových řešitelů určená k hledání inovativních řešení největších světových problémů

Imperial College London je světová špička deseti univerzit, která má mezinárodní pověst špičkové kvality ve výuce a výzkumu.

Stejně jako ostatní světové univerzity se Imperial zavázal k rozvoji další generace výzkumníků, vědců a akademických pracovníků prostřednictvím spolupráce mezi různými obory.

Nachází se v srdci Londýna, Imperial je multidisciplinární prostor pro vzdělávání, výzkum, překlad a komercializaci, využívající vědu a inovace k řešení globálních problémů.

Fakta a čísla

V roce 1907 byla královská vysoká škola vědy, královská dolní škola a město

  • Imperial je domovem 17 000 studentů a 8 000 zaměstnanců .
  • Více než 6 700 stupňů uděluje Imperial College Londýn každý rok.
  • Jsme mezinárodní společenství, které přitahuje vysokoškoláky z více než 125 zemí .
  • Akademie se zaměřuje na čtyři hlavní disciplíny vědy, inženýrství, lékařství a obchodu a je proslulá aplikací těchto dovedností na průmysl a podnikání.
  • Excelence ve vzdělávání je jádrem Imperiálního etosu a odráží se ve britském a mezinárodním žebříčku.
  • Imperial je domovem největší koncentrace vysoce účinného výzkumu jakékoliv významné britské univerzity.
  • Imperial získala cenu Silver Athena Swan, která uznává postupné kariéry žen ve vědě, technice, strojírenství, matematice a medicíně v akademické sféře.
  • Významní členové kolegia zahrnovali 14 laureátů Nobelovy ceny a tři medailisty z oboru .

Global Imperial

Imperial je nejvíce mezinárodní univerzita ve Velké Británii. Imperialova celosvětová spolupráce, objevy a sítě transformují životy a vytvářejí příležitosti ve Velké Británii a na celém světě.

Výkonnost vysokých škol, která se neustále řadí mezi desítky nejlepších světových univerzit, vychází z talentovaných studentů a zaměstnanců z celého světa a podpory globální sítě absolventů, přátel a spolupracovníků. Imperial je globální akademická komunita, kde lidé z různých kultur přispívají různými pohledy, novými myšlenkami a novými přístupy k řešení složitých problémů.

60% studentů společnosti Imperial pochází ze zahraničí, z toho 20% z jiných evropských zemí. Dvě třetiny císařského výzkumu zahrnují mezinárodní spolupracovníky, zahrnující akademické vrstevníky ve více než 130 zemích.

Věříme, že inovace prospívá "když se kultury srazí a spolupracují". Proto chráníme naše mezinárodní hodnoty, myslíme a konáme mezinárodně.

Jsme mezinárodní

Co pro vás znamená mezinárodní? Naši zaměstnanci sdílejí své zkušenosti s mezinárodní spoluprací a partnerstvím.

Místa

Kensington

Adresa, 1. řádek
South Kensington Campus
SW7 2AZ Kensington, Anglie, Spojené království