Přečtěte si oficiální popis

Welcome - Inchbald School of Design

Inchbald School of Design, se sídlem v Londýně, je nezávislá škola interiérového designu, výzdobu interiérů a zahradních úprav, které nabízejí on-line kurzy a in-house v rozmezí od Master of Arts programů krátkých úvodních kurzů. Byla založena v roce 1960 a první design interiéru školy v Evropě, Inchbald poskytuje širokou založené školení pro projektanty, kteří si přejí, aby se specializují na high-end rezidenční a komerční práce.

Díky své celosvětové reputace a desítky let zkušeností, studium s Inchbald umožňuje studentům zdokonalit svůj talent a poukázali na jejich individuální přístup k designu, jejich nastavení pevně na cestě k úspěchu. Škola má za sebou dlouhou zavedenou pověst seriózní, praktický výcvik, který je určen k přípravě našich absolventů pro vstup do designu povolání a patří mezi jeho absolventy některé z nejuznávanějších zahradou a návrháři interiérů na světě.

Inchbald podporuje pokračující vztah s absolventy prostřednictvím portfolia konzultace, stáže, pracovní stáže a profesního poradenství, a to jak v průběhu dne a do profesionálního života.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Inchbald School of Design

Kvalita interiérového designu kurzů na Inchbald je uznáván v celém interiéru profesí. Mezi naše absolventy je mnoho "první ligy" návrháři v současné době pracuje v domácí ... [+]

Kurzy interiérového designu

Kvalita interiérového designu kurzů na Inchbald je uznáván v celém interiéru profesí. Mezi naše absolventy je mnoho "první ligy" návrháři v současné době pracuje v domácí nebo obchodní interiérového designu. Studovat design interiéru studium na Inchbald School of Design, bez ohledu na úroveň nebo trvání, je náročný a příjemný zážitek.

Full-time, jeden akademický rok jádro Diploma kurz v Architectural Interior Design připravuje úspěšné absolventy pro profesionální praxe, s vývojem praktických a estetických designu dovedností, které jsou informovány o zhodnocení toho, co design je asi spolu s tažením a prezentace odborných znalostí. Pokud budete potřebovat další intelektuální hloubku ve studiu, můžete požádat o postgraduální kurzy nebo architektonického návrhu interiéru.... [-]

Spojené království London
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Inchbald School of Design

Inchbald School of Design propagoval zahradní úpravy výcvik ve Velké Británii, které poskytují kurzy, které zaměřené na zahradní úpravy pro domácí prostředí. Toto zůstane ... [+]

Kurzy v Design zahrady

Inchbald School of Design propagoval zahradní úpravy výcvik ve Velké Británii, které poskytují kurzy, které zaměřené na zahradní úpravy pro domácí prostředí. Toto zůstane naše specialita, ale jsme rozšířili a rafinované naše konstrukční kurzy zahrady, aby se přizpůsobila zvýšenou poptávku po profesionality.

Na zahradě Design škola udržuje silné spojení s zahradní úpravy povolání, který nám umožňuje umístit studenty se zavedenými návrháři. Budeme i nadále hrdi na úspěch našich studentů na trhu. Předním místě ve světě zahradní úpravy zahrnují absolventy Inchbald zahradní architektury.

Naše zahrada design kurzy ... [-]
Spojené království London
September 2019
Denní studium
1 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině