Institute Of Psychoanalysis

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Máte zájem dozvědět se více o psychoanalýze?

Studujte u některých špičkových odborníků, kteří dnes v oboru pracují.

V Institutu se věnujeme poskytování vysokých standardů psychoanalytického výcviku a naše kurzy a akce pravidelně spojují mnoho předních světových psychoanalytiků, aby s vámi sdíleli své nápady a zkušenosti.

Máme řadu kurzů, které vyhovují všem úrovním, ať už jste kvalifikovaným psychiatrem, který chce rozšířit své odborné znalosti, nebo jen podniknete první krok k pochopení psychoanalýzy.

Vyzkoušejte některý z našich kratších kurzů

Jak ovlivňuje fungování naší mysli to, jaký máme vztah k lidem kolem nás? Jaká spojení můžeme vytvořit mezi našimi vnitřními konflikty a jevy v širším světě, jako je násilí a předsudky?

Právě díky těmto velkým otázkám jsou naše každoroční úvodní přednášky a semináře, které se konají na různých místech ve Velké Británii, tak poutavým úvodem do základních psychoanalytických konceptů. Kurz vás vybaví perspektivou, která obohatí vaše chápání všeho od vašeho vlastního chování po politiku a kulturu.

S přednáškami, po nichž následuje diskuse v malých skupinách, jsou úvodní přednášky také příležitostí pro setkání s dalšími podobně smýšlejícími zvědavci, s nimiž se můžete podělit o své nápady.

Pokud jste absolvovali úvodní přednášky nebo pokud již máte nějaké klinické zkušenosti, základním kurzem a post-základním kurzem je způsob, jak rozšířit své znalosti. Zde se dozvíte, jak se přihlásit.

Institut školení

Institut nabízí nejpřísnější psychoanalytické školení na světě. Vítáme uchazeče ze všech oblastí života a naši kandidáti dále využívají své školení mnoha různými způsoby.

Zde si můžete poslechnout sbírku našich kandidátů hovořících o zkušenostech ze školení v Institutu.

Školení institutu sídlí v Londýně a Leedsu a vítáme žadatele z jiných oblastí ve Velké Británii.

Online kurzy

Nabízíme online kurzy studentům, učitelům a profesionálům ve Velké Británii i v zahraničí.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Byron House,
112a Shirland Road,
Maida Vale,

Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium