Kirklees College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kirklees College je velká, úspěšná vysoká škola dalšího vzdělávání, která se zavázala sloužit obyvatelům Kirklees a okolí. Vysoká škola má dvě hlavní pracoviště umístěná v Huddersfieldu a Dewsbury vedle specializovaných odborných středisek ve strojírenství a výrobě procesů, stavebnictví a péči o zvířata. Nabízí akademické a odborné kurzy, studenti těží z pestrého vzdělávacího programu, nejmodernějších zařízení a výjimečných zdrojů. Vysoká škola spolupracuje s více než 1 000 zaměstnavateli v regionu i na národní úrovni.

Kirklees College se rovněž zavázala sloužit místním komunitám a podnikům v celém regionu Kirklees a spolupracovat s více než 1 000 zaměstnavateli po celém West Yorkshire.

Vysoká škola je zakořeněna v srdci West Yorkshire a může se pochlubit devíti zakázkovými centry v celém regionu Kirklees, od dvou hlavních center se sídlem v Dewsbury a Huddersfield, až po specifická vzdělávací centra v umění, péči o zvířata, konstrukci, strojírenství, média a divadelní umění. jako zcela nové centrum pro procesní výrobu.

Místa

Huddersfield

Adresa, 1. řádek
Manchester Road
HD1 3LD Huddersfield, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium