LTC English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pokud se připojíte do naší školy, nebudete si užívat výuku pouze s našimi kvalifikovanými učiteli a budete mít každý týden uspořádány aktivity, ale také budete studovat v sídle z 18. století. Tato krásná a historická budova byla kdysi domovem vévody Devonshiru a lorda Wilmingtona. Zde na LTC Eastbourne nabízíme studentům jedinečnou příležitost studovat anglický jazyk v tradičně britské škole na svém soukromém historickém panství.

Jaké kurzy jsou k dispozici na LTC Eastbourne?

Naše škola nabízí celou řadu kurzů angličtiny v Eastbourne, od kurzů Obecné angličtiny a přípravu na zkoušky pro dospělé studenty až po homestay a rezidenční programy letní školy pro mladé studenty. Můžeme také nabídnout speciální skupinové programy kdykoliv během roku. Navštivte naši stránku YouTube a zjistěte, co můžete očekávat z kurzů Letní škola a dospělí.

Jak velké jsou kurzy LTC Eastbourne?

Naše jazykové kurzy v Eastbourne jsou tvořeny malými třídami, maximálně 12 studentů na třídu. Naše malé třídy znamenají, že každý kandidát dostává dostatečnou pozornost a dovoluje jim soustředit se na své silné a slabé stránky.

Naše škola má v pracovních měsících 25 učeben a až 300 studentů, v létě 360 let, kdy v blízkosti školy využíváme mimořádné učebny.

Co může město Eastbourne nabízet studentům?

Eastbourne je prosperující přímořské rekreační středisko, které každý rok přiláká více než čtyři miliony návštěvníků. Při studiu na anglickém hřišti v Eastbourne si budete moci odpočinout v naší 10 hektarové soukromé zahradě, trávit volný čas na pláži a poznávat místní přímořské město. Podle Met Office se Eastbourne nachází v nejslunnější části Anglie. Eastbourne je také jen 90 minut od Londýna a 40 minut jízdy vlakem z Brightonu.

Víte, že LTC Eastbourne je starší 60 let?

V roce 2014 LTC oslavilo své 60. výročí založení anglické školy v Eastbourne. Zjistěte více o historii naší školy v brožuře "60 let LTC Eastbourne" a přečtěte si náš blogový příspěvek o oslavách 60. výročí LTC Eastbourne.

Místa

Eastbourne

Adresa, 1. řádek
Compton Park
Compton Place Road

BN21 1EH Eastbourne, Anglie, Spojené království