LVC London School of English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

KDO JSME

LVC London School of English je jazyková škola s profesionálně vyškolenými učiteli a pracovníky, jejichž cílem je učinit z vašeho učení co nejpříjemnější výuku.

Cílem společnosti LVC není pouze naučit vás, ale sledovat váš pokrok a podporovat vás, když budete pokračovat ve zvoleném kurzu. Zaměřili jsme se na personál, který koordinuje činnost studentů a dohlíží na naše podpůrné služby a pomáhá vytvářet optimální atmosféru, v níž se budete moci plně rozvíjet.

NAŠE MISE

Poskytovat kvalitní a cenově výhodné vzdělávání v pozitivním a inkluzivním prostředí zaměřeném na studenty. Zaměřujeme se na skutečné a praktické aspirace studentů, abychom jim pomohli rozvíjet a integrovat co nejvíce.

NAŠE VIZE

Vynikající v poskytování jazykových výuky v podpůrném, zábavném a bezpečném prostředí a pomáhat studentům rozvíjet se a profesionálně se rozvíjet.

MEZINÁRODNÍ PRÁCI

Velmi oceňujeme naše studenty, milujeme jejich hodnoty a jejich živé osobnosti. Věříme přesvědčivě, že jsou to zajímavé a jedinečné lidi, a proto je sociální stránka naší školy jednou z našich hlavních priorit. Věříme, že mít přátele z celého světa je úžasný zážitek, který by měl být otevřen všem!

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
148 Old Kent Road
SE1 5TY Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium