Lancaster University International Study Centre

Úvod

Read the Official Description

Vaše cesta k úspěchu

Účastí mezinárodního studijního střediska před nástupem na univerzitu se mohou zahraniční studenti přizpůsobit životu ve Velké Británii, zatímco pracují na zdokonalení akademických studijních dovedností, znalosti anglického jazyka a zaměstnatelnosti. Studenti v Mezinárodním studijním středisku mají příležitost žít a studovat na kampusu Lancaster University předtím, než se dostanou na vysokou školu v UK.

Naše programy jsou vyučovány na kampusu v Mezinárodním studijním centru a jsou poskytovány Studijní skupinou - globálním lídrem v přípravě studentů na akademický úspěch a odměňování kariéry. Pracujeme přímo s Lancaster University, abychom zahraničním studentům umožnili studovat na jedné z nejlepších univerzit ve Velké Británii.

Úspěch

O Lancasterově univerzitě

Lancasterova univerzita patří mezi 10 nejlepších univerzit ve Velké Británii a je takto zařazena do tří velkých britských tabulí. Máme jeden z nejbezpečnějších areálů ve Velké Británii, kde můžete žít, studovat a pokračovat ve vaší budoucí kariéře. Naše nové akademické zařízení jsou některé z nejlepších v Evropě a náš vysokoškolský systém poskytuje osobní podporu a vynikající zkušenost studentů.

Studoval v Lancasteru

V Lancasteru vám pomůžeme dosáhnout akademického úspěchu a získat širokou škálu dovedností, které zvýší vaše kariérní vyhlídky.

Výuka a výzkum

Univerzita Lancaster je mezinárodně uznávaná pro vynikající výuku a výzkum. Během svého studijního programu vám vaši učitelé pomohou prozkoumat nejnovější nálezy ve vašem oboru a povzbudit vás, abyste dosáhli nejvyšších možných výsledků.

Flexibilní možnosti

Můžete studovat až tři předměty výběrem menších předmětů vedle vašeho významného stupně. To vám umožní prozkoumat celou řadu zájmů a dává vám širší vzdělání, které je atraktivní pro zaměstnavatele.

Akademická zařízení a školy

V Lancasteru jsou naše zcela nová akademická zařízení jednou z nejlepších v Evropě. Naše fakulty a školy jsou mezinárodně důležité a pravidelně investujeme do nových špičkových technologických zařízení. Nedávno jsme investovali 26 milionů liber do našich zařízení a zařízení pro chemii a naše nová inženýrská budova má vysoce technické dílny a laboratoře. Také jsme investovali miliony liber do naší vynikající knihovny s více než milionem knih. Naše Business School (LUMS) patří mezi 100 nejlepších na světě a naše Law School se řadí k nejlepším na severozápadě Anglie.

Vybavení školního areálu

Náš areál je jedním z nejlepších a nejbezpečnějších ve Velké Británii. Má vše, co potřebujete - můžete zde žít, studovat a socializovat bez rozptýlení. Abychom vám pomohli dosáhnout úspěchu a co nejvíce využít univerzitní život, investovali jsme do našich moderních zařízení miliony liber. Na areálu snadno najdete banky, obchody, kavárny a zdravotnické kanceláře, aby váš každodenní život snadný a relaxační. K dispozici jsou také divadla, umělecké galerie, multi-milionové sportovní centrum a multi-víra Chaplaincy Center, takže vždy najdete zajímavé události a užitečné lidi.

Úspěch Student

Univerzitní život

Naše vysoké školy

Všichni vysokoškoláci patří k jedné z osmi kolejí Lancaster. Zde žijete, studujete a stáváte se součástí života studentů. To je nejlepší způsob, jak se setkat s novými lidmi a získat podporu, kterou potřebujete při přizpůsobení se životu na univerzitě. Lancaster je jednou z mála univerzit ve Velké Británii (včetně Oxfordu a Cambridge) s kolegiálním systémem.

Širší univerzitní život

Studenti Lancaster pocházejí z více než 100 různých národností, takže se setkáte s studenty z Velké Británie a celého světa. Studentský svaz (LUSU) má více než 200 skupin a společností, se kterými se můžete připojit, můžete dokonce začít sami. Můžete se také připojit k soutěžním sportovním klubům a každoročním společenským akcím.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Rok založení »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

Ročník mezinárodního založení

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Lancashire

Mezinárodní rok založení vás připravuje na vysokoškolské studium v ​​Lancasteru. Zaměřte se na angličtinu, studijní dovednosti a akademické moduly a začněte plánovat vaši budoucí kariéru. Po založení roku můžete pokračovat ve zvoleném oboru v Lancasteru - jedné z nejlepších univerzit ve Velké Británii. [+]

Vaše příprava na studium

Mezinárodní rok založení vás připravuje na vysokoškolské studium v ​​Lancasteru. Zaměřte se na angličtinu, studijní dovednosti a akademické moduly a začněte plánovat vaši budoucí kariéru. Po založení roku můžete pokračovat ve zvoleném oboru v Lancasteru - jedné z nejlepších univerzit ve Velké Británii.

Jak to funguje?

Když se ucházíte o mezinárodní studijní středisko v Lancasteru, vyberete si jednu ze šesti stupňů vysokoškolského studia. Když jste přijati do Mezinárodního roku založení, obdržíte podmíněnou nabídku studovat pro zvolený titul na Lancaster University po úspěšném dokončení programu Mezinárodního studijního střediska. ... [-]


Videos

Welcome to Lancaster

Student Support | Lancaster ISC