Leicester College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

59932_59766_LEC1300x438.jpg

Studovat angličtinu v pulzujícím historickém Leicesteru!

Vzhledem k multikulturalismu Leicester College nabízí Leicester College jednu z nejširších výběrů kurzů angličtiny pro kurzy Speakers of Other Languages ​​(ESOL) v zemi. Nabízíme různé úrovně a typy kurzů, které vám pomohou zlepšit své znalosti anglického jazyka pro profesní rozvoj, zaměstnání nebo přípravu na další studium ve Velké Británii.

Leicester je moderní město, bohaté na umění, kulturu, sport a historii. Nedávná jízda na obnovu měst ve výši 3 miliard liber dala město pevně na mapu jako cíl cestovního ruchu, nakupování a zábavy. Město nadále produkuje talenty světové špičky v oblasti sportu, obchodu a umění, včetně rockové kapely Kasabian, televizního moderátora Gok Wan, herce Sam Hopper a dobrodruha Sarah Outen.

Jako domov tří velkých vzdělávacích institucí je Leicester nepopiratelně skutečným studentským městem s vybavením, které je třeba splnit.

Nikdy nebudete hladoví - restaurace a kavárny zahrnují autentické pokrmy z celého světa. Stejně tak město má širokou škálu nezávislých kaváren, koktejlů a vinných bary, tradičních hospůdek a dokonce i bar na šampaňské!

Mezinárodní výuka a učení

Naše vynikající zařízení a odborné výuky poskytují našim studentům znalosti, dovednosti a zkušenosti, aby byli lídrem ve svém zvoleném oboru, otevírají dveře k zaměstnání a dalšímu vzdělávání. S menšími třídami než většina vysokých škol, studium u nás znamená, že získáte osobní pozornost a podporu od našich pedagogických pracovníků.

Významně studium ve Velké Británii znamená, že budete mít příležitost rozvíjet dovednosti a zkušenosti, zvýšit kulturní znalost Spojeného království a zlepšit své dovednosti v oblasti anglického jazyka, a to jak v prostředí, tak ve škole.

Víme, že vyhlídka, že opustíte svůj domov a přestěhujete do nové země, může studovat vzrušující, ale stresující čas, ale slibujeme, že obdržíte veškerou podporu a poradenství, které potřebujete, abyste s námi využili svůj čas.

Poloha, umístění

Nachází se v East Midlands, Leicester je velmi srdcem země, s vynikající dopravní spojení do všech částí Velké Británie. Stanice St Pancras v Londýně je vzdálena necelou hodinu vlakem - a odtud můžete vyrazit na Eurostar a do Paříže za pouhých čtyři hodiny!

Jak letiště East Midlands, tak letiště Birmingham International jsou vzdáleny méně než hodinu autem a snadno dostupné městskou hromadnou dopravou. K dispozici jsou přímé vlakové spojení mezi Leicesterem a oběma letišti ve Stanstedu a Lutonu, a britské brány letiště London Heathrow a London Gatwick jsou také snadno dostupné. Další informace o společnosti Leicester naleznete na adrese www.visitleicester.info

Mezinárodní studijní obohacení

Po příjezdu do Leicesteru poskytne Mezinárodní úřad informace a podporu, které vám pomohou se zapojit do života akademie a do samotného města Leicester.

Kromě práce na kurzech je pro naše zahraniční studenty k dispozici řada společenských aktivit. Nabízí se řada aktivit a akcí - někdy speciálně pro zahraniční studenty a některé otevřené všem studentům vysokých škol. Ty jsou navrženy tak, aby vám pomohly vytvářet nové přátele, cvičit angličtinu a obohatit své chápání historie Velké Británie a jejích odlišných kultur a tradic.

Místa

Leicester

Adresa, 1. řádek
St John Street
LE1 3WL Leicester, Anglie, Spojené království