Leiths School of Food and Wine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Leiths School of Food and Wine má mezinárodní pověst jako prvotřídní kuchařskou školu a cvičil televizní kuchaři včetně Lorraine Pascale, Gizzi Erskine a Matt Tebutt, vyrobených michelinskou hvězdičkou kuchařů, včetně Joe Mercer-Nairn (mišpule) a Matt Vánoce (Chez Bruce), dobře známých potravin spisovatelů včetně Diana Henry, Xanthe Clay a Lulu Grimes a výrobci potravin, jako je Alan Rosenthal, majitel dušené! a Camilla Stephens z Higgidy koláče.

7 důvodů, učit se Leiths School of Food and Wine

I důvod jedno

Naše kurzy jsou nikdy dumbed dolů. Tady na Leiths máme silnou víru v důležitosti solidních kuchařské dovednosti. Pomůžeme vám mistrovské techniky, které budou používat po celý život.

II důvod dva

Na druhou stranu, my jsme opakem dusno. Od Street potraviny do peruánské kuchyni, jsme neustále mimo domov, prozkoumávat nové trendy potravin a jejich začlenění do našeho kurzu programu.

III důvod tři

Naše kuchyně jsou podnikání. Neopakovatelný zážitek učení v odborných styl kuchyně s top-of-the-range zařízení, z Proware měděných pánví na Magimix mixér.

IV důvod čtyři

Naše ingredience jsou vždy čerstvé, zamyšleně zdrojů a tím velmi dobrou kvalitu.

PROTI důvod pět

Učíme jednotlivce. Na naší diplomové samozřejmě, nebude mít žádný kuchař křičel na třídu, budete následovat individuální studijní plán. Tato filozofie se vztahuje i na našich nadšených tříd, kde se kochat setkání jednotlivců a řešit jejich hádanky!

VI důvod šest

Naši učitelé jsou nádherné. Lidé píší to na naše zpětná vazba tvoří znovu a znovu. Ať už zažít Nathan Outlaw své odborné znalosti nebo Angely Malik své nespoutané nadšení, budete se bavit, napadal a podporovány.

VII důvod sedm

Jsme známý jako nejlepší a najdete naše absolventy v horních práv poloze po potravinářský průmysl. Píší pro potravinářské časopisy, přispívají k kuchařskou show, vedení restaurace týmů a spustit potravinářské firmy. Jsme nesmírně hrdí na nich - a často nabízejí skvělé příležitosti pro naše studenty.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Leiths School of Food and Wine Limited
16-20 Wendell Road

W12 9RT Londýn, Anglie, Spojené království