London Business Training & Consulting

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kurzy řízení UK

London Business Training

Služby společnosti LBTC jsou poskytovány prostřednictvím praktických konzultantů v oblasti obchodu a řízení, kteří disponují rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi z více sektorů a na celém světě. Klíčovým prvkem modelu poskytování služeb LBTC je to, že je zcela bezpapírový, a to v souladu s naší základní hodnotou udržitelnosti. Následně je veškerý materiál, dokumentace a komunikace dodáván elektronicky, což dále přispívá k efektivitě provozu a k učení klientů.

Ve společnosti LBTC se věnuje pozornost specifickým potřebám našich klientů a poskytování služeb je proto přizpůsobeno tak, aby řešily jedinečnou povahu požadavku klienta. Neustále se snažíme vytvářet a podporovat dlouhodobé obchodní vztahy. Prohlášení o určování pozice společnosti LBTC má sloužit jako partnerské vztahy našich klientů tím, že řeší jejich obchodní a řídící otázky.

Naší vizí je naplnit obchodní a manažerské vzdělávání a konzultační potřeby všech jednotlivců a organizací po celém světě. Posláním LBTC je poskytovat inovativní, udržitelnou a dostupnou službu prvotřídní kvality, která poskytuje řešení pro naše klienty.

Nabízíme portfolio otevřených kurzů, které zahrnují 500 obchodních a manažerských kurzů . Otevřené kurzy trvají od 1 dne do 2 týdnů a opakují se každé 4 měsíce, což potenciálním klientům poskytuje možnost zvolit si datum, který odpovídá jejich příslušným rozvrhům.

Pro klienty, kteří čelí složitějším obchodním a manažerským otázkám, nabízí LBTC také poradenské služby pro školení a řízení na míru. Tyto možnosti služeb jsou vysoce přizpůsobené řešením specifické povahy problémů, kterým čelí naši klienti.

Udržitelnost

Udržitelnost je jednou z našich základních hodnot na LBTC.

Dopad papíru na životní prostředí je významný. Buničiny a papírenské mlýny přispívají k znečištění ovzduší, vody a půdy. Tento problém ještě více zhoršuje skutečnost, že celosvětová spotřeba papíru za posledních čtyři desetiletí vzrostla o 400%.

Vzdělávací a školicí zařízení jsou proslulé jejich spolehlivostí a následným plytvaním papírem. Papír je skutečně recyklovatelný, ale ne každý recykluje.

LBTC přijal mantru snižování, opětovného použití a recyklace - a učinil o krok dále tím, že odmítl použití papíru. Zavedli jsme bezpapírový provozní model, ve kterém jsou veškeré komunikace, dokumenty a materiály o kurzu dodávány elektronicky.

Další výhodou využití elektronických médií je obrovská efektivita, kterou tento přístup přináší. Doporučujeme všem našim zúčastněné strany o vstup LBTC v našem úsilí bude zelená.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
One Lyric Square
Hammersmith

W6 0NB Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Kurzy