Read the Official Description

Odborná výuka pro výjimečný výkon

London Financial Studies je specializovaný výukový zdroj, který se zaměřuje výhradně na kapitálové trhy. Nabízíme odborné výuky jednotlivců, týmů a společností, které kombinují teoretické porozumění s praktickými zkušenostmi.


O nás

Globální trhy se rychle, složitě a neustále vyvíjejí. Zde kvalitní odborné vzdělávání je životně důležité pro udržení výkonu.

V London Financial Studies se soustředíme výhradně na kapitálové trhy. Nabízíme jednotlivcům, týmům a společnostem jedinečný a odborný výukový materiál, který kombinuje teoretické porozumění s praktickými zkušenostmi a vybavuje je tak, aby fungovaly na nejvyšší úrovni efektivity a ziskovosti.

Během uplynulého desetiletí se London Financial Studies staly všeobecně uznávanými jako jeden z nejlepších zdrojů výuky pro praktiky na kapitálových trzích. Během této doby jsme poskytli různorodý program jednotlivcům, významným finančním institucím a vládním institucím po celém světě.


Klientské výhody

Společnosti mají prospěch

Po absolvování kurzů v London Financial Studies jsou zaměstnanci více sebejistější, obeznámeni a vybaveni, aby poskytli výjimečné výsledky. Kolegové a členové týmu těží přímo z hlediska produktivity, což zase zvyšuje výkonnost a ziskovost společnosti.

 • Zlepšit výkon týmu
 • Zvyšte dovednosti, schopnosti
 • Pomozte budovat nejlepší praxi
 • Poskytněte kvalitní vzdělání
 • Získejte ekonomickou hodnotu

Osoby mají prospěch

Zkušenosti z výuky v London Financial Studies přinášejí významné nové dovednosti, porozumění procesům a znalostem o produktech. To má pozitivní dopad na důvěru a výkonnost. Lidé mají lepší výkon ve svých současných rolích, zlepšují práci svých týmů a jejich vyhlídky na rozvoj kariéry jsou značně posíleny.

 • Zvyšte znalosti o produktu
 • Zvyšte produktivitu
 • Konsolidovat znalosti
 • Zvyšte tržní hodnotu
 • Zvyšte důvěru
 • Získejte nové schopnosti


Silné hodnoty nabízející skutečné výhody

Naše práce je postavena na čtyřech doplňkových klíčových hodnotách:

 1. Praktická aplikace
  To, co vyučujeme, je založeno na současných osvědčených postupech. Naši učitelé mají rozsáhlé praktické zkušenosti na relevantních kapitálových trzích.
 2. Inteligentní přehlednost
  Naši učitelé jsou prvotřídní komunikátoři a uznávají odborníky v oboru. Kombinují rozsáhlé praktické zkušenosti s hlubokým teoretickým porozuměním. Jako kvalifikovaní komunikátoři dostanou zprávu rychle a efektivně. Cvičení na kurzech přinášejí efektivní praktické učení, které si účastníci pamatují dlouho po odchodu z učebny.
 3. Osobní přístup
  Snažíme se pochopit potřeby každé osoby a strukturovat kurzy a balíčky, které jim skutečně prospívají. Všechny naše výukové skupiny jsou dostatečně malé, aby umožnily individuální posouzení a setkávání.
 4. Ekonomická hodnota
  Chápeme obchodní prostředí, v němž působí naši klienti. To, co je naučíme, přináší hmatatelný přínos pro jejich osobní výkon a spodní čáru jejich společností.


Pokračující vzdělávání

LFS je uznáván předními profesními sdruženími za poskytnutí nejvyšší kvality výkonného vzdělávání.

London Financial Studies jsou registrovány u GARP jako kredity schválené poskytovatelem dalšího profesního rozvoje (CPD).


Ústav bankovnictví a financí - Singapur.

London Financial Studies kurzy London Financial Studies jsou způsobilé pro FTS * a jsou také způsobilé pro hodiny CPD.

* FTS Způsobilé

Tento program je schválen pro zařazení do seznamu programů FTS a je způsobilý pro nároky FTS, pokud splňují všechna kritéria způsobilosti. Vezměte prosím na vědomí, že to v žádném případě nepředstavuje podporu kvality poskytovatele školení a programu. Účastníkům se doporučuje posoudit vhodnost programu a jeho význam pro podnikatelské aktivity nebo pracovní role účastníků. Systém FTS je k dispozici oprávněným subjektům při 50% financování programových poplatků pod podmínkou splnění všech kritérií způsobilosti. Požadavky FTS lze provádět pouze pro programy uvedené v adresáři Programu FTS se stanovenou dobou platnosti. Další informace naleznete na adrese www.ibf.org.sg.

20 let věku

Od roku 1997 se London Financial Studies rozrostla z malé londýnské firmy s několika klienty na globální značku uznanou finančními odborníky za slovní spojení excelence v oblasti výkonného vzdělávání.

Ve světě, kde začínají a odcházejí nové podniky, je na ně čekat dvě desetiletí. Vzhledem k tomu, že LFS dosáhne věku, je inspirativní vidět tuto hrdost sdílenou našim týmem, fakultou a absolventy.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

London Financial Studies

Obliba datových vědních technik, jako je dolování dat a strojové učení, se v posledních letech značně rozrostla. Představují efektivní řešení pro zpracování a analýzu obr ... [+]

Popularita datových vědních technik, jako je dolování dat a strojové učení, se v posledních letech výrazně zvýšila. Představují efektivní řešení pro zpracování a analýzu obrovského množství údajů, které mají k dispozici manažeři rizik a finanční analytici.

Díky pokrokům ve výpočetní síle a distribuovanému zpracování je nyní možné zpracovávat - a dát smysl - obrovské množství informací, které lze shromáždit z několika různých zdrojů dat.

Tento praktický program pokrývá klíčové techniky - včetně několika aspektů supervizovaného a neověřeného strojového učení - které lze použít při těžbě finančních dat. Program se také zaměřuje na pokročilé techniky v oblasti vědy o datech, které se na finančních trzích běžně používají pro textovou analýzu a umělou inteligenci (AI): Zpracování přirozeného jazyka (NLP) a Deep Learning (DL).... [-]

Spojené království London
April 2019
Denní studium
3 dny
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
London Financial Studies

Program vychází ze základních technologií a obchodního modelu veřejných blokových bloků - Bitcoin a Ethereum - vytváří znalostní základnu, na které se naučíte rozvíjet po ... [+]

Projděte všechnu humbuk kolem bloků a získávejte konečné znalosti o současném stavu a také o realistických očekáváních této technologie.

Analyzujte nejslibnější řešení soukromých bloků prostřednictvím série workshopů, kódovacích cvičení a příkladů z reálného světa. Prozkoumejte různé možnosti inteligentních smluv a jejich využití, stejně jako skutečnost, že se jedná o počáteční nabídku mincí (ICO), se zaměřením na aktuální finanční aplikace, problémy se soukromím a škálovatelností a na pohled na budoucí aplikace, které lze vyvíjet.

Program vychází ze základních technologií a obchodního modelu veřejných blokových bloků - Bitcoin a Ethereum - vytváří znalostní základnu, na které se naučíte rozvíjet podniky; stejně jako porozumění tomu, jak to může vést k revoluci transakcí, cenných papírů, finančních smluv a aplikací platformy.... [-]

Spojené království London
June 2019
Denní studium
2 dny
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
London Financial Studies

Analýza současného stavu elektronického obchodování jak na akciových trzích, tak na trzích s pevnými výnosy s důrazem na elektronické devizové trhy. ... [+]

Analýza současného stavu elektronického obchodování jak na akciových trzích, tak na trzích s pevnými výnosy s důrazem na elektronické devizové trhy.

První den programu se zabývá povahou elektronických trhů a zkoumá různé typy příkazů a algoritmické provádění. Druhý den se zaměřuje na tvorbu elektronických trhů a tržní mikrostrukturu, přičemž zkoumá jak tržní rizika, tak regulační problémy.

Třetí den se skládá z pokročilejšího hloubkového pokrytí algoritmů popravy vedle obchodních strategií a signálů. Účastníci budou podrobně zkoumat vývoj struktury trhů, který je řízen regulací, a analyzovat způsoby, jak dosáhnout a prokázat nejlepší výkon.... [-]

Spojené království London
March 2019
Denní studium
3 dny
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
London Financial Studies

V komplikovaném finančním světě je nezbytné detailní pochopení aplikace kvantitativních technik. Tento kurz poskytuje hluboké pokrytí praktických kvantitativních metod dů ... [+]

V komplikovaném finančním světě je nezbytné detailní pochopení aplikace kvantitativních technik. Tento kurz poskytuje hluboké pokrytí praktických kvantitativních metod důležitých na dnešních finančních trzích.

Cíle kurzu

Poskytnout odborníkům praktické znalosti o tom, jak lze využít řadu nástrojů pro správu, analýzu a oceňování finančních nástrojů. Účastníci budou studovat:

Hlavní součástiDoba trvání a dopad konvexityMetody interpolace, jejich použití a omezeníRegresní technikyImplementace simulací Monte CarloBinomální a trinomální stavba stromůJak modelovat aktiva a cenové deriváty v nepřetržitém čase

Datum: 10. - 12. prosince 2018... [-]

Spojené království London
December 2019
Denní studium
3 dny
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
London Financial Studies

Tento program vám poskytne hluboké znalosti účetnictví derivátů a použití zajišťovacího účetnictví pro trhy s úrokovými, inflačními a devizovými kurzy. Učení je založeno ... [+]

Tento program vám poskytne hluboké znalosti účetnictví derivátů a použití zajišťovacího účetnictví pro trhy s úrokovými, inflačními a devizovými kurzy. Učení je založeno na intenzivním využívání reálných případů, přičemž krok za krokem se uplatňuje IFRS9. Nové požadavky jsou v kontrastu s IAS 39 v případě potřeby s podrobnými diskusemi o provádění nových pravidel.

Případové studie a workshopy simulují diskuse klientů v reálném životě a pokrývají rozhodovací procesy, požadavky na dokumentaci, hodnocení efektivnosti zajištění a účetní záznamy o zajišťovací strategii během jeho života.

Všichni účastníci obdrží kopii knihy Johna Ramireze "Účtování derivátů: Pokročilé zajišťování podle IFRS 9", publikované společností Wiley Finance.... [-]

Spojené království London
April 2019
Denní studium
2 dny
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Address
34 Curlew Street Butlers Wharf
SE1 2ND London, England, Spojené království