London Financial Studies

Úvod

Read the Official Description

Odborná výuka pro výjimečný výkon

London Financial Studies je specializovaný výukový zdroj, který se zaměřuje výhradně na kapitálové trhy. Nabízíme odborné výuky jednotlivců, týmů a společností, které kombinují teoretické porozumění s praktickými zkušenostmi.


O nás

Globální trhy se rychle, složitě a neustále vyvíjejí. Zde kvalitní odborné vzdělávání je životně důležité pro udržení výkonu.

V London Financial Studies se soustředíme výhradně na kapitálové trhy. Nabízíme jednotlivcům, týmům a společnostem jedinečný a odborný výukový materiál, který kombinuje teoretické porozumění s praktickými zkušenostmi a vybavuje je tak, aby fungovaly na nejvyšší úrovni efektivity a ziskovosti.

Během uplynulého desetiletí se London Financial Studies staly všeobecně uznávanými jako jeden z nejlepších zdrojů výuky pro praktiky na kapitálových trzích. Během této doby jsme poskytli různorodý program jednotlivcům, významným finančním institucím a vládním institucím po celém světě.


Klientské výhody

Společnosti mají prospěch

Po absolvování kurzů v London Financial Studies jsou zaměstnanci více sebejistější, obeznámeni a vybaveni, aby poskytli výjimečné výsledky. Kolegové a členové týmu těží přímo z hlediska produktivity, což zase zvyšuje výkonnost a ziskovost společnosti.

 • Zlepšit výkon týmu
 • Zvyšte dovednosti, schopnosti
 • Pomozte budovat nejlepší praxi
 • Poskytněte kvalitní vzdělání
 • Získejte ekonomickou hodnotu

Osoby mají prospěch

Zkušenosti z výuky v London Financial Studies přinášejí významné nové dovednosti, porozumění procesům a znalostem o produktech. To má pozitivní dopad na důvěru a výkonnost. Lidé mají lepší výkon ve svých současných rolích, zlepšují práci svých týmů a jejich vyhlídky na rozvoj kariéry jsou značně posíleny.

 • Zvyšte znalosti o produktu
 • Zvyšte produktivitu
 • Konsolidovat znalosti
 • Zvyšte tržní hodnotu
 • Zvyšte důvěru
 • Získejte nové schopnosti


Silné hodnoty nabízející skutečné výhody

Naše práce je postavena na čtyřech doplňkových klíčových hodnotách:

 1. Praktická aplikace
  To, co vyučujeme, je založeno na současných osvědčených postupech. Naši učitelé mají rozsáhlé praktické zkušenosti na relevantních kapitálových trzích.
 2. Inteligentní přehlednost
  Naši učitelé jsou prvotřídní komunikátoři a uznávají odborníky v oboru. Kombinují rozsáhlé praktické zkušenosti s hlubokým teoretickým porozuměním. Jako kvalifikovaní komunikátoři dostanou zprávu rychle a efektivně. Cvičení na kurzech přinášejí efektivní praktické učení, které si účastníci pamatují dlouho po odchodu z učebny.
 3. Osobní přístup
  Snažíme se pochopit potřeby každé osoby a strukturovat kurzy a balíčky, které jim skutečně prospívají. Všechny naše výukové skupiny jsou dostatečně malé, aby umožnily individuální posouzení a setkávání.
 4. Ekonomická hodnota
  Chápeme obchodní prostředí, v němž působí naši klienti. To, co je naučíme, přináší hmatatelný přínos pro jejich osobní výkon a spodní čáru jejich společností.


Pokračující vzdělávání

LFS je uznáván předními profesními sdruženími za poskytnutí nejvyšší kvality výkonného vzdělávání.

London Financial Studies jsou registrovány u GARP jako kredity schválené poskytovatelem dalšího profesního rozvoje (CPD).


Ústav bankovnictví a financí - Singapur.

London Financial Studies kurzy London Financial Studies jsou způsobilé pro FTS * a jsou také způsobilé pro hodiny CPD.

* FTS Způsobilé

Tento program je schválen pro zařazení do seznamu programů FTS a je způsobilý pro nároky FTS, pokud splňují všechna kritéria způsobilosti. Vezměte prosím na vědomí, že to v žádném případě nepředstavuje podporu kvality poskytovatele školení a programu. Účastníkům se doporučuje posoudit vhodnost programu a jeho význam pro podnikatelské aktivity nebo pracovní role účastníků. Systém FTS je k dispozici oprávněným subjektům při 50% financování programových poplatků pod podmínkou splnění všech kritérií způsobilosti. Požadavky FTS lze provádět pouze pro programy uvedené v adresáři Programu FTS se stanovenou dobou platnosti. Další informace naleznete na adrese www.ibf.org.sg.

20 let věku

Od roku 1997 se London Financial Studies rozrostla z malé londýnské firmy s několika klienty na globální značku uznanou finančními odborníky za slovní spojení excelence v oblasti výkonného vzdělávání.

Ve světě, kde začínají a odcházejí nové podniky, je na ně čekat dvě desetiletí. Vzhledem k tomu, že LFS dosáhne věku, je inspirativní vidět tuto hrdost sdílenou našim týmem, fakultou a absolventy.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Blockchain pro finanční trhy: kurz pro technologii a obchodní aplikace

Online forma Campus forma Denní studium 2 dny June 2019 Spojené království London + 1 více

Program vychází ze základních technologií a obchodního modelu veřejných blokových bloků - Bitcoin a Ethereum - vytváří znalostní základnu, na které se naučíte rozvíjet podniky; stejně jako porozumění tomu, jak to může vést k revoluci transakcí, cenných papírů, finančních smluv a aplikací platformy. [+]

Projděte všechnu humbuk kolem bloků a získávejte konečné znalosti o současném stavu a také o realistických očekáváních této technologie.

Analyzujte nejslibnější řešení soukromých bloků prostřednictvím série workshopů, kódovacích cvičení a příkladů z reálného světa. Prozkoumejte různé možnosti inteligentních smluv a jejich využití, stejně jako skutečnost, že se jedná o počáteční nabídku mincí (ICO), se zaměřením na aktuální finanční aplikace, problémy se soukromím a škálovatelností a na pohled na budoucí aplikace, které lze vyvíjet.

Program vychází ze základních technologií a obchodního modelu veřejných blokových bloků - Bitcoin a Ethereum - vytváří znalostní základnu, na které se naučíte rozvíjet podniky; stejně jako porozumění tomu, jak to může vést k revoluci transakcí, cenných papírů, finančních smluv a aplikací platformy.... [-]


Dolování dat

Campus forma Denní studium 3 dny April 2019 Spojené království London

Tento hands-on program pokrývá klíčové techniky - včetně několika aspektů supervizovaného a neověřeného strojového učení - které lze použít při těžbě finančních dat. Program se zaměřuje také na pokročilé techniky vědeckých poznatků, které se na finančních trzích stále častěji používají pro textovou analýzu a umělou inteligenci: Zpracování přirozeného jazyka (NLP) a Deep Learning (DL). [+]

Popularita datových vědních technik, jako je dolování dat a strojové učení, se v posledních letech výrazně zvýšila. Představují efektivní řešení pro zpracování a analýzu obrovského množství údajů, které mají k dispozici manažeři rizik a finanční analytici.

Díky pokrokům ve výpočetní síle a distribuovanému zpracování je nyní možné zpracovávat - a dát smysl - obrovské množství informací, které lze shromáždit z několika různých zdrojů dat.

Tento hands-on program pokrývá klíčové techniky - včetně několika aspektů supervizovaného a neověřeného strojového učení - které lze použít při těžbě finančních dat. Program se zaměřuje také na pokročilé techniky vědeckých poznatků, které se na finančních trzích stále častěji používají pro textovou analýzu a umělou inteligenci: Zpracování přirozeného jazyka (NLP) a Deep Learning (DL).... [-]


Elektronické obchodování a algoritmické provedení

Online forma Campus forma Denní studium 3 dny March 2019 Spojené království London + 1 více

Analýza současného stavu elektronického obchodování jak na akciových trzích, tak na trzích s pevnými výnosy s důrazem na elektronické devizové trhy. [+]

Analýza současného stavu elektronického obchodování jak na akciových trzích, tak na trzích s pevnými výnosy s důrazem na elektronické devizové trhy.

První den programu se zabývá povahou elektronických trhů a zkoumá různé typy příkazů a algoritmické provádění. Druhý den se zaměřuje na tvorbu elektronických trhů a tržní mikrostrukturu, přičemž zkoumá jak tržní rizika, tak regulační problémy.

Třetí den se skládá z pokročilejšího hloubkového pokrytí algoritmů popravy vedle obchodních strategií a signálů. Účastníci budou podrobně zkoumat vývoj struktury trhů, který je řízen regulací, a analyzovat způsoby, jak dosáhnout a prokázat nejlepší výkon.... [-]


Provedení kurzu základních kvantitativních technik

Campus forma Denní studium 3 dny December 2018 Spojené království London

V komplikovaném finančním světě je nezbytné detailní pochopení aplikace kvantitativních technik. Tento kurz poskytuje hluboké pokrytí praktických kvantitativních metod důležitých na dnešních finančních trzích. [+]

V komplikovaném finančním světě je nezbytné detailní pochopení aplikace kvantitativních technik. Tento kurz poskytuje hluboké pokrytí praktických kvantitativních metod důležitých na dnešních finančních trzích.

Cíle kurzu

Poskytnout odborníkům praktické znalosti o tom, jak lze využít řadu nástrojů pro správu, analýzu a oceňování finančních nástrojů. Účastníci budou studovat:

Hlavní součástiDoba trvání a dopad konvexityMetody interpolace, jejich použití a omezeníRegresní technikyImplementace simulací Monte CarloBinomální a trinomální stavba stromůJak modelovat aktiva a cenové deriváty v nepřetržitém čase

Datum: 10. - 12. prosince 2018... [-]


Účtování derivátů v praxi podle kurzu IFRS9

Online forma Campus forma Denní studium 2 dny April 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program vám poskytne hluboké znalosti účetnictví derivátů a použití zajišťovacího účetnictví pro trhy s úrokovými, inflačními a devizovými kurzy. Učení je založeno na intenzivním využívání reálných případů, přičemž krok za krokem se uplatňuje IFRS9. Nové požadavky jsou v kontrastu s IAS 39 v případě potřeby s podrobnými diskusemi o provádění nových pravidel. [+]

Tento program vám poskytne hluboké znalosti účetnictví derivátů a použití zajišťovacího účetnictví pro trhy s úrokovými, inflačními a devizovými kurzy. Učení je založeno na intenzivním využívání reálných případů, přičemž krok za krokem se uplatňuje IFRS9. Nové požadavky jsou v kontrastu s IAS 39 v případě potřeby s podrobnými diskusemi o provádění nových pravidel.

Případové studie a workshopy simulují diskuse klientů v reálném životě a pokrývají rozhodovací procesy, požadavky na dokumentaci, hodnocení efektivnosti zajištění a účetní záznamy o zajišťovací strategii během jeho života.

Všichni účastníci obdrží kopii knihy Johna Ramireze "Účtování derivátů: Pokročilé zajišťování podle IFRS 9", publikované společností Wiley Finance.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek 34 Curlew Street Butlers Wharf
SE1 2ND London, England, Spojené království