London Jewellery School

Úvod

Read the Official Description

London Jewellery School je největší školicí středisko v Evropě, které se nachází v Hatton Garden. S více než 100 kurzy šperků, z nichž si můžete vybrat, více než 25 lektorů světové třídy a tři plně vybavené klenotnické dílny, najdete v London Jewellery School pro každého.


Naším mottem je, že " každý může vyrábět šperky ", což opravdu věříme. Naše šperky třídy jsou vhodné pro všechny schopnosti od úplných začátečníků až po profesionální klenotníky. Spouštíme kurzy šperků ve všední dny, večery a víkendy, aby vyhovovaly všem jízdním řádům a ceny začínají od pouhých 25,00 GBP . Dále provozujeme velmi oblíbené slepice, které provozují pravidelné soukromé výukové a svatební prstence a také provozují otevřené studia, kde mohou studenti přicházet a využívat naše plně vybavené klenotnické dílny a obecná zařízení./>

Společnost LJS byla založena v roce 2009 šperky Jessica Rose. Začalo to jen jednou třídou měsíčně od společenské haly v jižním Londýně a během několika málo let se rozrostlo na nejoblíbenější loutkářský trénink v Londýně.

Jessica nejprve navštívila třídu začátečníků šperky pro zábavu a milovala to tolik, že se rozhodla opustit svou práci na plný úvazek a udělala statečný krok, aby si založila vlastní šperky, výrobu a prodej šperků. Po několika letech začala Jessica vyučovat šperky dělat ve společenské hale třídy jako boční linie. Zjistila, že je tak příjemné, že se rozhodla zřídit London Jewellery School jako centrum pro zábavu a přístup k šperkům v Londýně.

Celý výcvik Jessicy se účastnil krátkých kurzů, jako jsou ty, které provozujeme ve šperkařské škole, a je skutečným obhájcem a věřícím v tuto metodu učení. Její úspěchy při zakládání školy byly uznávány tím, že získaly řadu ocenění, získaly pozornost od tisku a objevovaly se v televizních zprávách a dokumentárních filmech.


Naše vize/>


"Každý může udělat šperky"/>


London Jewellery School byla založena z vášně pro výrobu šperků a přesvědčení, že každý by měl mít příležitost naučit se vysoce kvalitní a profesionální techniky v prostředí, které je otevřené, příjemné a inspirativní kreativitě./>

Naší vize je ...

"Přineste šperky do světa"


Což se snažíme dělat prostřednictvím našich základních hodnot .../>


Přívětivost

Věříme, že učení by mělo být zábavné a že nejlepší způsob, jak být kreativní a rozvíjet, je užívat si toho, co děláte. Na LJS budete vždycky přivítáni s úsměvem, cítit se jako doma a samozřejmě s dostatečným přístupem k našim slavným plechům.


Profesionalita/>

Kvalita a profesionalita našich tříd a výuka jsou pro nás nejdůležitější. Všichni naši učitelé jsou vysoce kvalifikovaní v tématech, které učí, a podporujeme vysokou úroveň úspěchů a ambicí u všech našich studentů, zaměstnanců a učitelů.


Inkluzivita/>

Naučit se vyrábět šperky by nemělo být exkluzivní ani vyhrazeno pro několik elit, ale něco, s čím se každý může zapojit. Bez ohledu na to, zda jste v něm pro zábavu a relaxaci, rozvíjejte hobby, založte a rozšiřte šperky nebo rozvíjet kariéru v oboru, vítáme všechny stejně.


Společenství/>

Jediná věc, kterou milujeme víc než šperky, jsou lidé, kteří to dělají! Každý z našich zaměstnanců, studentů a učitelů považujeme za součást rodiny LJS a snažíme se navzájem podporovat jako komunitu jak online, tak prostřednictvím sociálních médií av těle prostřednictvím naší komunikace, tříd a událostí.


Růst/>

V neposlední řadě se věnujeme růstu našich studentů, zaměstnanců a učitelů, stejně jako růstu odvětví výroby klenotů jako celku. Všechny naše třídy se řídí strukturou, která umožňuje studentům postupovat se svým vlastním tempem od úplného začátečníka až po profesionální klenotníky.


Poznámka: Naše třídy jsou vhodné pro osoby ve věku 16 a více let/>

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Advanced Diplomas » Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Pokročilý šperk Diplom

Campus forma Denní studium 3 týdnů September 2018 Spojené království London

Toto je naše pokročilé pokročilé kurzy navazující na 1-rok nebo 7-týdenní intenzivní diplom v kreativním šperku. Jedná se o dvoutýdenní intenzivní kurz založený na technikách, který se zaměřuje především na rozvoj pokročilejších dovedností ve stříbrné práci a souvisejících materiálech. Po skončení dvoutýdenního tréninku absolvují studenti 5-ti denní umístění (které nabízíme při hledání) v šperkařském prostředí. Mohlo by to být buď stínování klenotníka, práce v klenotnictví nebo v galerii, nebo v jakémkoli jiném umístění, které nabízí zkušenosti, které jsou relevantní pro vaše aspirace na šperky. [+]

Toto je naše pokročilé pokročilé kurzy navazující na 1-rok nebo 7-týdenní intenzivní diplom v kreativním šperku. Jedná se o dvoutýdenní intenzivní kurz založený na technikách, který se zaměřuje především na rozvoj pokročilejších dovedností ve stříbrné práci a souvisejících materiálech. Po skončení dvoutýdenního tréninku absolvují studenti 5-ti denní umístění (které nabízíme při hledání) v šperkařském prostředí. Mohlo by to být buď stínování klenotníka, práce v klenotnictví nebo v galerii, nebo v jakémkoli jiném umístění, které nabízí zkušenosti, které jsou relevantní pro vaše aspirace na šperky.

Vstupní požadavky... [-]

Diplom

Diplom Ve Stříbrném šperku

Campus forma Denní studium 26 týdnů September 2018 Spojené království London

Tento dvouletý diplomový kurz je navržen tak, aby rozvíjel dovednosti, které jsou potřebné k výrobě profesionálních stříbrných šperků. Byla spuštěna pro doplnění našeho úspěšného diplomu v oblasti kreativních šperků se smíšenými médii a zejména pro potřeby tvůrců, kteří se chtějí zaměřit výhradně na stříbro. Kurz vás provede ze základních znalostí stříbrných šperků, abyste mohli navrhnout a vyrobit vlastní kolekci s využitím řady technik a návrhových dovedností. Kurz zahrnuje kvalitní výuku v malých skupinách v plně vybavené klenotnické dílně s přídavkem 20 g stříbra podle platné třídy. [+]

Tento dvouletý diplomový kurz je navržen tak, aby rozvíjel dovednosti, které jsou potřebné k výrobě profesionálních stříbrných šperků.

Byla spuštěna pro doplnění našeho úspěšného diplomu v oblasti kreativních šperků se smíšenými médii a zejména pro potřeby tvůrců, kteří se chtějí zaměřit výhradně na stříbro.

Kurz vás provede ze základních znalostí stříbrných šperků, abyste mohli navrhnout a vyrobit vlastní kolekci s využitím řady technik a návrhových dovedností.

Kurz zahrnuje kvalitní výuku v malých skupinách v plně vybavené klenotnické dílně s přídavkem 20 g stříbra podle platné třídy.

Tutorů... [-]

Diplom V Intenzivním Kreativním šperku

Campus forma Denní studium 7 týdnů July 2019 Spojené království London

Jedná se o intenzivní verzi našeho 1-letého diplomu v kreativním šperku. Více než 7 týdnů od pondělí do pátku dokončíte celodenní kurz a po dosažení kritérií získáte diplomovou kvalifikaci. To je ideální pro zahraniční studenty nebo pro ty, kteří chtějí intenzivní trénink v létě. [+]

Jedná se o intenzivní verzi našeho 1-letého diplomu v kreativním šperku. Více než 7 týdnů od pondělí do pátku dokončíte celodenní kurz a po dosažení kritérií získáte diplomovou kvalifikaci. To je ideální pro zahraniční studenty nebo pro ty, kteří chtějí intenzivní trénink v létě.

Kurz probíhá od pondělí do pátku od 10:00 do 17:00.

Co je zahrnuto

V ceně kurzu jsou zahrnuty všechny základní materiály potřebné pro každou lekci, využití našich plně vybavených studií během tříd a obvyklé odborné výuky. Budete také přiděleni pomocnému instruktorovi, který bude označovat vaši práci a bude se s vámi pravidelně scházet, abyste si mohli prohlédnout a probrat svůj pokrok. Tyto schůzky budou mimo plánovaný čas. Během kurzu budete mít k dispozici celkem 5 dní bezplatného studia v průběhu kurzu (v hodnotě 150 liber), ke kterým budete mít přístup na konci kurzu a připravíte se na závěrečnou výstavu.... [-]


Diplom V Kreativním šperku

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království London

Diplom v kreativním šperku je intenzivní a komplexní celoroční kurz, který probíhá 1 den v týdnu a pokrývá širokou škálu šperkových technik od tradičního stříbrného díla a designu až po broušení, kovové hlíny a módní šperky. Je otevřena všem lidem všech věkových kategorií (předchozí žáci se pohybovali ve věku od 16 do 70 let!) A je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří mají zkušenosti s některými předchozími šperky. [+]

Diplom v kreativním šperku je intenzivní a komplexní celoroční kurz, který probíhá 1 den v týdnu a pokrývá širokou škálu šperkových technik od tradičního stříbrného díla a designu až po broušení, kovové hlíny a módní šperky. Je otevřena všem lidem všech věkových kategorií (předchozí žáci se pohybovali ve věku od 16 do 70 let!) A je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří mají zkušenosti s některými předchozími šperky.

Obsah kurzu/>

Termín 1

Beginners BeadingMezivrstevná lištaZačátečníci stříbrnýPiercing, leštění a povrchová úpravaKovové hlíny pro začátečníkyDesign šperkůSkleněné šperky z taveného sklaŽivice (třída 2 dny)Přidání zlata k kovovému hliníkuWorkshopový denDen vyhlášení... [-]