Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Loughborough College!

Byla založena v roce 1909, jsme hrdí na naše dlouholeté pověst poskytuje vynikající úrovně vysoce kvalitní výuku a výcvik v celé Leicestershire.

Inspirující úspěch a obohacující život ...

S fantastickou řadu kurzů, first-class zařízení a čerstvý přístup k moderním výuku a výcvik, proč jít někam jinam?

Z celkového počtu 11.000 studentů v současné době zapsáni na Loughborough College, většina bude souhlasit, že studuje u nás znamená mnohem víc než jen získání kvalifikace.

Nabízíme jiný druh učebního prostředí, kde budete zacházeno jako dospělý a náš uvolněné a příjemné kampus znamená, že budete fit rovnou do College způsobu života.

Máme spoustu různých kurzů, od maturity do učebních oborů, učňovského školství a stupňů, a budete mít možnost získat praktické dovednosti, souvisejících s průmyslem, zatímco budete studovat.

Chcete-li být mostem do budoucnosti ...

S odkazy na předních univerzitách a zavedených odborníků, které naše kurzy byly vyvinuty s důrazem na zaměstnatelnost a jejich cílem je poskytnout vám příslušné akademické a praktické dovednosti potřebné k úspěchu na pracovišti. Mnoho z našich programů jsou odborně založeny a nabídne vám možnost uplatnit to, co jste se naučili ve třídě do pracovní role v rámci odvětví.

Vysoká škola je přátelský a podpůrná a my vám umožní rozvíjet a získat potřebnou nezávislost a očekávaný studia na vyšší úrovni odpovědnost. Poradenství a podpora pro všechny studenty před vstupem do studie k dispozici a bude pokračovat ještě dlouho po ukončení studia.

Život měnící zkušenost ...

Chceme, aby své zkušenosti s námi být cenné a vzrušující uvnitř i mimo vyučování a my jsme vždy zkoumá nové způsoby, jak udržet věci čerstvé a zajímavé.

Existuje mnoho příležitostí, aby se zapojili, a jako automatický člen Loughborough studentského svazu (LSU), můžete si vybrat zúčastnit se spoustou dobrovolnictví a systémech sociálního zabezpečení. LSU může pochlubit více než 100 společností a byl zvolen č.1 pro studenta zkušenostmi několik let v řadě.

Na akademické půdě, máme plně vybavenou posilovnu, taneční studia, funkční vlasové a kosmetické salony, dvě kavárny, dvě restaurace, knihovna, Radmoor jesle, a mnoho dalšího. A protože jsme sdílet naše areál s univerzitou, budete mít plný přístup ke všem zařízením poskytovaných obou institucí.

investice Campus

Investovali jsme přes 30 milionů £ do areálu vysoké školy v průběhu posledních dvou let poskytovat nejmodernější vyučování a učení na Loughborough College. The Hub je moderní komplex, otevřený v roce 2014, s vynikající stravovací zázemí a celou řadu podpůrných služeb studenta vše pod jednou střechou v centru areálu vysoké školy. To je také domov pro náš účel-postavený Arts Academy, zahájeného HRH hrabě z Wessexu, jejichž cílem je poskytnout zázemí na nejvyšší úrovni zaměřené na ty, kteří hledají práci v kreativních odvětvích.

50 let poté, co byla postavena, jsme také investovala více než 14 milionů £ rekonstruovat jeden z nejznámějších staveb Loughborough akademie. State-of-the-art budova je domovem Loughborough šestém ročníku vysoké školy a náš poskytování Service Industries, a od září 2016, bude to dům naši Graduate Centre: otevřený vzdělávací prostor věnován bakalářského studia.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Loughborough College

Naše hladiny International A jsou vynikající volbou pro ty zahraniční studenty, kteří chtějí následovat tradiční cestu k vrcholu britských univerzit. Úrovně GCE A jsou je ... [+]

Jeden ze světově nejvíce uznávaných kvalifikací

Loughborough College má silnou tradici akademického úspěchu. Toho bylo dosaženo díky kombinaci vynikajícího výuky, vynikající spojení s vysokými školami, vynikající zařízení, a robustní systém pastorační péče; umožňuje každému studentovi dosáhnout jeho nebo její skutečný potenciál.

Naše hladiny International A jsou vynikající volbou pro ty zahraniční studenty, kteří chtějí následovat tradiční cestu k vrcholu britských univerzit. Úrovně GCE A jsou jedním ze světově nejvíce uznávaných kvalifikací, a v důsledku toho jsou velmi pokládaný univerzitách po celém světě.

... [-]
Spojené království Loughborough
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Loughborough College

Zlepšete svůj IELTS skóre a připravit se na univerzitu. Tyto třídy jsou navrženy tak, aby zlepšit své znalosti akademické angličtiny, a zároveň ke zlepšení své celkové ja ... [+]

Náš jazyk Program English je speciálně navržen pro zahraniční studenty. Nabízíme kurzy v obou všeobecné angličtiny a IELTS angličtině, protože buď 15 nebo 21 hodin týdně, které lze kombinovat a individualizovaných, aby vyhovoval vašim individuálních cílů.

Obsah kurzu

Zlepšete svůj IELTS skóre a připravit se na univerzitu. Tyto třídy jsou navrženy tak, aby zlepšit své znalosti akademické angličtiny, a zároveň ke zlepšení své celkové jazykové schopnosti a rozvíjet své zkoušku techniky.

Day (s): Zápis každé pondělí

Režim návštěvnosti : 21 hodin (IELTS English)

Vlastnosti / výhody

Kvalifikovaní a zkušení učitelé zjistili, že se naučíte v podpůrném a stimulující prostředí, s použitím různých výukových přístupů, včetně prezentací a práce ve skupině, aby posílily své praktické zkušenosti a pomůže vám rozvíjet své komunikační dovednosti.... [-]

Spojené království Loughborough
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Loughborough College

Náš jazyk Program English je speciálně navržen pro zahraniční studenty. Nabízíme kurzy v obou všeobecné angličtiny a IELTS angličtině, protože buď 15 nebo 21 hodin týdně, ... [+]

Náš jazyk Program English je speciálně navržen pro zahraniční studenty. Nabízíme kurzy v obou všeobecné angličtiny a IELTS angličtině, protože buď 15 nebo 21 hodin týdně, které lze kombinovat a individualizovaných, aby vyhovoval vašim individuálních cílů.

Obsah kurzu

Obecná angličtina:

Zlepšit svou angličtinu na profesionální či každodenní použití. Tyto třídy jsou navrženy tak, aby rozvíjet své komunikační dovednosti v klíčových proficiencies čtení, psaní, mluvení a poslechu a zároveň postupující své znalosti anglické gramatiky, slovní zásoby a výslovnosti.

Day (s): Zápis každé pondělí

Způsob Docházka: 15 hodin (General English)... [-]

Spojené království Loughborough
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

Loughborough College

Budete studovat po boku studentů na své vlastní úrovni v přátelské a povzbudivé prostředí. Studenti navštěvují třídy v vícejazyčné skupin. ... [+]

Naše letní škola je skvělý způsob, jak zlepšit své znalosti angličtiny.

Budete studovat po boku studentů na své vlastní úrovni v přátelské a povzbudivé prostředí. Studenti navštěvují třídy v vícejazyčné skupin.

Toto léto program je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit jejich každodenní angličtinu a přijmout studijní dovolenou.

Místní výlety a víkendové exkurze do Cambridge, Oxford a Londýn Tři jídla denně v naší restauraci Na koleji v našich kolejích členství v tělocvičně Love Loughborough slevovou kartu do restaurací a nákupy ve městě, Prádelna Doplňkové prémie činnosti budou k dispozici za malý příplatek a zahrnují bruslení, bowling a Filmová noc Obsah kurzu Učitelé, aby lekce komunikativní, interaktivní a vzrušující, zajistit zábavné a obohacující zkušenost pro všechny British Council a Ofsted-kontrolovány poskytovatel Pečování, podpůrné učitelé a zaměstnanci welfare 24-hodinová pohotovostní linka Certifikát College představen na konci kurzu Vlastnosti / výhody ... [-]
Spojené království Loughborough
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

Loughborough College

Loughborough College byl spuštěn program Mezinárodní základ pro více než 12 let. Za posledních 6 let, tento program byl dual-partnerství s Loughborough University. Budeme ... [+]

Loughborough College byl spuštěn program Mezinárodní základ pro více než 12 let. Za posledních 6 let, tento program byl dual-partnerství s Loughborough University. Budeme se vracet k mít vlastnictví programu opět v roce 2017, zatímco ještě udrží úzké vazby na univerzitě.

Program Loughborough College International Foundation je určen pro zahraniční studenty, kteří mají dobrý konec školních tříd, ale které potřebují extra ročníku před začátkem své vysokoškolské studium ve Velké Británii.

Zvláštní důraz je kladen na konkrétní předmět výuky připravit studenty na zvoleném programu, stejně jako rozvíjení studijních dovedností potřebných k úspěchu v nezávislém výukovém prostředí.... [-]

Spojené království Loughborough
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině