Loughborough College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Loughborough College!

Byla založena v roce 1909, jsme hrdí na naše dlouholeté pověst poskytuje vynikající úrovně vysoce kvalitní výuku a výcvik v celé Leicestershire.

Inspirující úspěch a obohacující život ...

S fantastickou řadu kurzů, first-class zařízení a čerstvý přístup k moderním výuku a výcvik, proč jít někam jinam?

Z celkového počtu 11.000 studentů v současné době zapsáni na Loughborough College, většina bude souhlasit, že studuje u nás znamená mnohem víc než jen získání kvalifikace.

Nabízíme jiný druh učebního prostředí, kde budete zacházeno jako dospělý a náš uvolněné a příjemné kampus znamená, že budete fit rovnou do College způsobu života.

Máme spoustu různých kurzů, od maturity do učebních oborů, učňovského školství a stupňů, a budete mít možnost získat praktické dovednosti, souvisejících s průmyslem, zatímco budete studovat.

Chcete-li být mostem do budoucnosti ...

S odkazy na předních univerzitách a zavedených odborníků, které naše kurzy byly vyvinuty s důrazem na zaměstnatelnost a jejich cílem je poskytnout vám příslušné akademické a praktické dovednosti potřebné k úspěchu na pracovišti. Mnoho z našich programů jsou odborně založeny a nabídne vám možnost uplatnit to, co jste se naučili ve třídě do pracovní role v rámci odvětví.

Vysoká škola je přátelský a podpůrná a my vám umožní rozvíjet a získat potřebnou nezávislost a očekávaný studia na vyšší úrovni odpovědnost. Poradenství a podpora pro všechny studenty před vstupem do studie k dispozici a bude pokračovat ještě dlouho po ukončení studia.

Život měnící zkušenost ...

Chceme, aby své zkušenosti s námi být cenné a vzrušující uvnitř i mimo vyučování a my jsme vždy zkoumá nové způsoby, jak udržet věci čerstvé a zajímavé.

Existuje mnoho příležitostí, aby se zapojili, a jako automatický člen Loughborough studentského svazu (LSU), můžete si vybrat zúčastnit se spoustou dobrovolnictví a systémech sociálního zabezpečení. LSU může pochlubit více než 100 společností a byl zvolen č.1 pro studenta zkušenostmi několik let v řadě.

Na akademické půdě, máme plně vybavenou posilovnu, taneční studia, funkční vlasové a kosmetické salony, dvě kavárny, dvě restaurace, knihovna, Radmoor jesle, a mnoho dalšího. A protože jsme sdílet naše areál s univerzitou, budete mít plný přístup ke všem zařízením poskytovaných obou institucí.

investice Campus

Investovali jsme přes 30 milionů £ do areálu vysoké školy v průběhu posledních dvou let poskytovat nejmodernější vyučování a učení na Loughborough College. The Hub je moderní komplex, otevřený v roce 2014, s vynikající stravovací zázemí a celou řadu podpůrných služeb studenta vše pod jednou střechou v centru areálu vysoké školy. To je také domov pro náš účel-postavený Arts Academy, zahájeného HRH hrabě z Wessexu, jejichž cílem je poskytnout zázemí na nejvyšší úrovni zaměřené na ty, kteří hledají práci v kreativních odvětvích.

50 let poté, co byla postavena, jsme také investovala více než 14 milionů £ rekonstruovat jeden z nejznámějších staveb Loughborough akademie. State-of-the-art budova je domovem Loughborough šestém ročníku vysoké školy a náš poskytování Service Industries, a od září 2016, bude to dům naši Graduate Centre: otevřený vzdělávací prostor věnován bakalářského studia.

Místa

Loughborough

Adresa, 1. řádek
Radmoor Rd
LE11 3BT Loughborough, Anglie, Spojené království