Loxdale English Centre

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Loxdale English Centre je ideálním místem pro studium. Hledáte-li kvalitní, cenově dostupné anglické lekce, nehledejte další.

Od svého založení v roce 1968 Loxdale English Centre vysoce kvalitní kurzy angličtiny pro tisíce studentů. Většina našich učitelů jazyků má několik let zkušeností s výukou angličtiny jako cizího jazyka. Jako další záruku kvality je naše škola akreditována Britskou radou pro výuku angličtiny a je členem anglického UK.

V létě vítáme mezinárodní studenty dospělých v Loxdale a v lednu a únoru máme speciální programy a v létě pro mladé studenty. Uzavřené kurzy pro dospělé a mladé studenty jsou také přijímány kdykoli mimo letní období.

Naše programy

Loxdale English Centre je ideálním místem pro studium. Hledáte-li kvalitní, cenově dostupné anglické lekce, nehledejte další.

Loxdale není jako většina ostatních jazykových škol. Když s námi budete studovat, budete mít přístup k co nejširšímu výběru kurzů, z nichž každý je založen na aktivní účasti studentů a je určen k posílení vašeho učení a ocenění anglického jazyka a kultury.

Naše živé a interaktivní programy jsou určeny pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou schopnost komunikovat v angličtině ve společnosti stejnojmenných lidí z celého světa, a zároveň se těší zkušenostem z učení v Brightonu, jedné z nejživějších a kulturně nejdůležitějších rozmanité města.

Pro profesionální, samostatné lekce angličtiny vedené v teplé a přátelské atmosféře pak naše velmi populární
Kurz obecné angličtiny je perfektní odpovědí na vaše potřeby.

Přečtěte si angličtinu s dalšími předměty, abyste co nejvíce využili svého času v Anglii. Kurz angličtiny Plus je příležitostí kombinovat obecnou angličtinu s různorodou tématikou s něčím co nejvíce vyhovuje.

Kurzy zahrnují umění, zahradnictví, módu, drama, historii, sítotisk, fotografie, ekologické studie, média, britskou kulturu a kreativní angličtinu.

Při zachování nejvyšších akademických standardů nabízejí kurzy Loxdale za konkurenceschopné ceny a vynikající hodnotu za peníze.

Nejsou to jen naše vysoké akademické standardy, které nás odlišují. Po příjezdu budete přiděleni osobnímu učiteli, který vás bude během vaší studie podporovat a vést. Jsme odhodláni poskytovat stimulativní vzdělávací prostředí založené na spolupráci a aktivní participaci, která umožní posluchačům všech věkových kategorií a sociálním prostředí získat plný potenciál.

Aktivně podporujeme kritické studium a zároveň podporujeme toleranci a úctu ke všem lidem, kulturám a představám. Studenti získají mnoho příležitostí ovlivňovat různé součásti kurzu - od sociálních aktivit až po osnovy.

Loxdale skutečně nabízí "více než jen angličtinu"! Tak proč nepřijet a nepřipojit se k nám za nezapomenutelný zážitek?

Vybavení

Naše škola se nachází v krásném, tradičním anglickém viktoriánském panství a je obklopena velkými zahradami a stromy. Máme špičkové on-site zařízení, včetně 16 učeben, knihovnu, samoobslužnou místnost s rozvrhnutými výuky vedenými učiteli, bezplatnou wi-fi, počítačovou místnost, jídelnu s teplým jídlem, občerstvení a nápoje, sportovní halu, tenisová místnost, velké zahrady a 3 klavíry pro studenty k použití. K dispozici je také společenská místnost pro studenty, která je otevřená každý den a většinu večerů, kdy si studenti mohou odpočinout, osvětlit, sportovat, sledovat filmy, hrát na Wii nebo Play Station 3, studovat a vařit.

Umístění

Loxdale se nachází v Portslade, což je rezidenční čtvrť Brightonu

Švédská lidová střední škola

Loxdale English Centre je také švédská lidová střední škola. Lidové vysoké školy jsou vzdělávací charitativní organizace pro dospělé především ve Skandinávii. To znamená, že dospělí studenti ze Švédska mají nárok na to, aby jejich školné bylo financováno prostřednictvím vládního grantu, čímž se bezplatně uvolní.

Místa

Brighton

Adresa, 1. řádek
Locks Hill, Portslade
BN41 2LA Brighton, Anglie, Spojené království