Přečtěte si oficiální popis

Loxdale English Centre je ideálním místem pro studium. Hledáte-li kvalitní, cenově dostupné anglické lekce, nehledejte další.

Od svého založení v roce 1968 Loxdale English Centre vysoce kvalitní kurzy angličtiny pro tisíce studentů. Většina našich učitelů jazyků má několik let zkušeností s výukou angličtiny jako cizího jazyka. Jako další záruku kvality je naše škola akreditována Britskou radou pro výuku angličtiny a je členem anglického UK.

V létě vítáme mezinárodní studenty dospělých v Loxdale a v lednu a únoru máme speciální programy a v létě pro mladé studenty. Uzavřené kurzy pro dospělé a mladé studenty jsou také přijímány kdykoli mimo letní období.

Naše programy

Loxdale English Centre je ideálním místem pro studium. Hledáte-li kvalitní, cenově dostupné anglické lekce, nehledejte další.

Loxdale není jako většina ostatních jazykových škol. Když s námi budete studovat, budete mít přístup k co nejširšímu výběru kurzů, z nichž každý je založen na aktivní účasti studentů a je určen k posílení vašeho učení a ocenění anglického jazyka a kultury.

Naše živé a interaktivní programy jsou určeny pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou schopnost komunikovat v angličtině ve společnosti stejnojmenných lidí z celého světa, a zároveň se těší zkušenostem z učení v Brightonu, jedné z nejživějších a kulturně nejdůležitějších rozmanité města.

Pro profesionální, samostatné lekce angličtiny vedené v teplé a přátelské atmosféře pak naše velmi populární
Kurz obecné angličtiny je perfektní odpovědí na vaše potřeby.

Přečtěte si angličtinu s dalšími předměty, abyste co nejvíce využili svého času v Anglii. Kurz angličtiny Plus je příležitostí kombinovat obecnou angličtinu s různorodou tématikou s něčím co nejvíce vyhovuje.

Kurzy zahrnují umění, zahradnictví, módu, drama, historii, sítotisk, fotografie, ekologické studie, média, britskou kulturu a kreativní angličtinu.

Při zachování nejvyšších akademických standardů nabízejí kurzy Loxdale za konkurenceschopné ceny a vynikající hodnotu za peníze.

Nejsou to jen naše vysoké akademické standardy, které nás odlišují. Po příjezdu budete přiděleni osobnímu učiteli, který vás bude během vaší studie podporovat a vést. Jsme odhodláni poskytovat stimulativní vzdělávací prostředí založené na spolupráci a aktivní participaci, která umožní posluchačům všech věkových kategorií a sociálním prostředí získat plný potenciál.

Aktivně podporujeme kritické studium a zároveň podporujeme toleranci a úctu ke všem lidem, kulturám a představám. Studenti získají mnoho příležitostí ovlivňovat různé součásti kurzu - od sociálních aktivit až po osnovy.

Loxdale skutečně nabízí "více než jen angličtinu"! Tak proč nepřijet a nepřipojit se k nám za nezapomenutelný zážitek?

Vybavení

Naše škola se nachází v krásném, tradičním anglickém viktoriánském panství a je obklopena velkými zahradami a stromy. Máme špičkové on-site zařízení, včetně 16 učeben, knihovnu, samoobslužnou místnost s rozvrhnutými výuky vedenými učiteli, bezplatnou wi-fi, počítačovou místnost, jídelnu s teplým jídlem, občerstvení a nápoje, sportovní halu, tenisová místnost, velké zahrady a 3 klavíry pro studenty k použití. K dispozici je také společenská místnost pro studenty, která je otevřená každý den a většinu večerů, kdy si studenti mohou odpočinout, osvětlit, sportovat, sledovat filmy, hrát na Wii nebo Play Station 3, studovat a vařit.

Umístění

Loxdale se nachází v Portslade, což je rezidenční čtvrť Brightonu

Švédská lidová střední škola

Loxdale English Centre je také švédská lidová střední škola. Lidové vysoké školy jsou vzdělávací charitativní organizace pro dospělé především ve Skandinávii. To znamená, že dospělí studenti ze Švédska mají nárok na to, aby jejich školné bylo financováno prostřednictvím vládního grantu, čímž se bezplatně uvolní.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Loxdale English Centre

Pokud byste chtěli maximalizovat čas strávený ve studiu v Loxdale, pak by náš Intenzivní anglický kurz byl pro vás ideální. ... [+]

Pokud byste chtěli maximalizovat čas strávený ve studiu v Loxdale, pak by náš Intenzivní anglický kurz byl pro vás ideální.

Studenti, kteří následují intenzivní programové studium na našem kurzu všeobecné angličtiny v dopoledních hodinách. V pondělí odpoledne máte týdenní rozhovor a ve středu a čtvrtek odpoledne budete mít více lekcí angličtiny. Jedná se celkem o 25 lekcí (45 minut za lekci) za týden.

V dopoledních hodinách je maximálně 14 studentů a v odpoledních hodinách maximálně 16 studentů na každém kurzu.

[-]
Spojené království Brighton
Srpen 2019
Denní studium
1 - 30 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Loxdale English Centre

Anglický kurz "Plus" kombinuje naše velmi populární kurzy obecné angličtiny s vzrušující škálu kulturních a vzdělávacích předmětů, jako je umění, zahradnictví, ... [+]

Anglický kurz "Plus" kombinuje naše velmi populární kurzy obecné angličtiny s vzrušující škálu kulturních a vzdělávacích předmětů, jako je umění, zahradnictví, móda, drama, sítotisk, fotografie, environmentální studia, média, britská kultura a kreativní angličtina.

V pondělí odpoledne máte týdenní rozhovor a ve středu a čtvrtek odpoledne budete studovat anglický předmět, který jste si vybrali.

Tím, že jste se zapojili do tohoto programu, vám tento jedinečný program dá ještě širší znalost anglického jazyka na hlubší, kulturní úrovni. Můžete se rozhodnout, že budete studovat tolik předmětů, kolik chcete, a obdržíte přátelskou podporu a povzbuzení od našich kvalifikovaných učitelů na každém kroku.... [-]

Spojené království Brighton
Duben 2020
Denní studium
1 - 30 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Loxdale English Centre

Učte se anglicky ve společnosti stejnojmenných lidí z celého světa na tomto velmi populárním kurzu! Tento živý a nápaditý program vám pomůže s jistotou a plynule komuniko ... [+]

Učte se anglicky ve společnosti stejnojmenných lidí z celého světa na tomto velmi populárním kurzu! Tento živý a nápaditý program vám pomůže s jistotou a plynule komunikovat v každodenní angličtině.

Během našich lekcí se zaměřujeme na dovednosti mluvit, poslouchat, číst a psát a umožňovat vám maximální čas na to, abyste se naučili a procvičovali novou slovní zásobu, gramatiku, hovorovou angličtinu a idiomy.

Angličtina Prostřednictvím

Unikátní učební program společnosti Loxdale vám nabízí šanci přizpůsobit své vzdělávací zkušenosti. V rámci kurzu se naučíte angličtinu prostřednictvím jiného předmětu pro dvě lekce týdně. To se nazývá "angličtina přes" a můžete si vybrat z předmětů, jako je příprava na zkoušku, historie, film, umělecké ocenění, obchodní angličtinu, tvůrčí psaní, ocenění hudby a psaní dětské knihy.... [-]

Spojené království Brighton
Srpen 2019
Denní studium
1 - 30 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Loxdale English Centre

Náš nesmírně populární kurz pro mezinárodní letní mladé studenty je ideální pro dospívající ve věku od 13 do 17 let. Je navržen tak, aby byl interaktivní a příjemný - aby ... [+]

Náš nesmírně populární kurz pro mezinárodní letní mladé studenty je ideální pro dospívající ve věku od 13 do 17 let. Je navržen tak, aby byl interaktivní a příjemný - abyste se ujistili, že budete mluvit anglicky. S vynikající umístění minutu od pláže, studenti přicházejí z celého světa, aby se připojili k našim kurzům.

Lekce angličtiny

Nabízíme vysoce kvalitní anglické jazykové kurzy pro každou úroveň angličtiny - od začátečníků angličtiny po pokročilé angličtiny. Naše třídní rozměry zajistí, že při studiu angličtiny s námi získáte individuální pozornost a odbornou výuku.

Během výuky se zaměříte na zdokonalování angličtiny ve všech klíčových oborech mluvení, čtení, psaní, poslechu a samozřejmě gramatiky. Naši skvělí učitelé se ujistěte, že budete tvrdě pracovat ve třídě, dozvíte se hodně během vašeho času v Loxdale a bavte se!... [-]

Spojené království Brighton
Červen 2019
Denní studium
2 - 8 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Loxdale English Centre

Náš nesmírně populární kurz pro mezinárodní letní mladé studenty je ideální pro mládež ve věku od 8 do 12 let. ... [+]

Náš nesmírně populární kurz pro mezinárodní letní mladé studenty je ideální pro mládež ve věku od 8 do 12 let.

Je navržen tak, aby byl interaktivní a příjemný - abyste se ujistili, že budete mluvit anglicky. Díky vynikající poloze se studenti dostávají z celého světa do našich kurzů.

Nabízíme vysoce kvalitní anglické jazykové kurzy pro každou úroveň angličtiny - od začátečníků angličtiny po pokročilé angličtiny. Naše třídní rozměry zajistí, že při studiu angličtiny s námi získáte individuální pozornost a odbornou výuku.

Během výuky se budete zaměřovat na zdokonalování angličtiny ve všech klíčových oborech mluvení, čtení, psaní, poslechu a samozřejmě gramatiky. Naši skvělí učitelé se ujistěte, že budete tvrdě pracovat ve třídě, dozvíte se hodně během vašeho času v Loxdale a bavte se!... [-]

Spojené království Brighton
Červen 2019
Denní studium
2 - 8 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Loxdale English Centre

Náš oblíbený kurz zimních mladých studentů je ideální pro dospívající ve věku od 13 do 17 let. Děti ve věku 12 let se mohou připojit k našemu kurzu, pokud jim jejich rodi ... [+]

Náš oblíbený kurz zimních mladých studentů je ideální pro dospívající ve věku od 13 do 17 let. Děti starší 12 let se mohou zapojit do našeho kurzu, pokud jim jejich rodiče dovolí, aby chodili sama od školy. Je navržen tak, aby byl interaktivní a příjemný - abyste se ujistili, že budete mluvit anglicky.

Poskytujeme bezpečné, dobře strukturované a živé prostředí, kde je spousta smíchu a zábavy a může zaručit, že dospívající opravdu budou mít nádherný čas!

Lekce angličtiny

Nabízíme vysoce kvalitní anglické jazykové kurzy pro každou úroveň angličtiny - od začátečníků až po pokročilé. Naše třídní rozměry zajistí, že při studiu angličtiny s námi získáte individuální pozornost a odbornou výuku.... [-]

Spojené království Brighton
Srpen 2019
Denní studium
2 - 6 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Loxdale