Read the Official Description

Náš příběh

Tvůrci akademie byla založena Evgeny Shadchnev a Rob Johnson, když se setkali u Forward laboratořích. Evgeny že šlo o klasicky vyškolený softwarový vývojář a jak se snažil postavit svůj tým objevil nedostatek kvalifikovaných vývojářů na trhu. Ve stejné době, Rob byl učil sám naprogramovat prostřednictvím knihy o Objective C a trvalo mu 9 měsíců a 30 hodin týdně, aby se přes to dostat. Rozhovor mezi oběma dělal je si uvědomit, že zatímco Computer Science programy jsou dobré na vrtání studenty s teorií, byli školení lidi, aby se stala počítačová věda profesoři místo programátorů, a něco, co se musí udělat.

O čtyři měsíce po tomto rozhovoru začali svůj první kohortu - v únoru 2013 - vytvoření Makers Academy - alternativu k univerzitě a odborné cestu do zaměstnání jako webový vývojář, díky níž mohou lidé ke změně profese a naučit se kódu 3 hyper-intenzivní měsíce. Tvůrci akademie trvá již déle než dva roky a absolvoval více než 400 studentů.

Co děláme

Jsme přesvědčeni, že naučit se kódu se skládá z mnohem více než jen materiály, které poskytujeme a osnov jsme vytvořili. V současné době používáme směs dílny, cvičení, projektů, ve třídě vylomitelných sezení a end-of-týden výzev, které pomáhají našim studentům pochopit programování. Pohlcující prostředí, které mají odborné trenéry na ruce po celý den a spárování s ostatními studenty jsou klíčem k našemu vzdělávacího procesu.

Studenti mají možnost obrátit se na naší poloze v Londýně (Makers Academy), nebo do našeho 100% on-line nabídkami (Makers akademie Remote).

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Makers Academy

Ve 12 týdnech, jít od bytí nováček junior web developer s intenzivní, kódování bootcamp v Londýně ... [+]

LIFE AT MAKERS

Jako student na Makers Academy je velmi emotivní cestu. Jídlo, spánek a dýchání kód se stává velkou součástí tvého života, ale starat se vaše blaho, je také velmi důležité, aby se stal velký developer. Na místě máme Dana, náš Chief Joy Officer - certifikovaný instruktor jógy, kteří jezdí denně jógy a meditace, a je zde starat o vaši pohodu.

Je také důležité si odpočinout a pouto se svým sociálně kohorty. Jsme obklopeni některé z londýnských quirkiest kaváren, yummiest ulice potravin a nejrušnější hospod. Máme také hostit pravidelné akce, jako jsou Petcha kůče bleskových rozhovorů, hry noci, karaoke noci, stejně jako organizování skupinové aktivity, jako je horolezectví, motokáry a jít do divadla.... [-]

Spojené království London
Přihlašování započato
Denní studium
16 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

A Makers Academy Graduate One Year On

A Makers Academy Graduate One Year On

Makers Academy Gives You the Skills to Start Your Own Company!