Přečtěte si oficiální popis

Klíčová fakta

MCSE byla otevřena v roce 2005 v Manchesteru City Centre a od té doby jsme nadšeni studenty z celého světa, kteří byli nadšeni naší teplou a přátelskou školou. Jsme akreditováni Britskou radou - což je vaše záruka standardní kvality anglické školy. Jsme také aktivní členy EnglishUK.

MCSE je předním poskytovatelem kvalitních kurzů angličtiny, které poskytují spoustu zábavy a společenských programů, takže můžete dosáhnout co nejvíce z Manchesteru. MCSE je také TESTOVACÍ CENTRUM HESLA - testoví pracovníci získají cennou certifikaci, která poskytuje důkazy o úrovni angličtiny.

Umístění

Nacházíme se v samém srdci Manchester, těsně před vynikajícími zahradami Piccadilly. Nejvíce centrální škola v Manchesteru.

Naše mise

Naším cílem je utvářet a inspirovat sny našich studentů poskytováním nejlepšího možného jazykového vzdělávání v stimulačním a podpůrném prostředí a také nabízet příležitosti pro vzdělávací, osobní a kulturní rozvoj.

Kurzy

Poskytujeme širokou škálu kurzů angličtiny - od všeobecné angličtiny až po přípravu zkoušek až po odbornou angličtinu.

 • Obecná angličtina
 • IELTS
 • Obchodní angličtina
 • Příprava na zkoušku Cambridge
 • Jeden k jednomu
 • Firemní
 • Zakázkové kurzy

Vybavení

 • Komfortní a moderní učebny s interaktivními tabulemi a přístupem k internetu
 • Knihovna
 • Počítačová učebna
 • Tři relaxační kavárenské salonky, které se mohou během přestávky spojit.
 • Místnost pro modlitbu a rozjímání.

Akademické zdroje

 • Gramatické knihy, které vyhledávají určitou tematickou oblast obtížnosti
 • Slovníky pro všechny úrovně
 • Čtenáři zlepší vaše čtenářské dovednosti

Sociální aktivity

Sociální aktivity probíhají každý týden a každý víkend. Nabízíme také jednodenní a víkendové výlety do míst jako Liverpool, Leeds, Peak District, Chester a Edinburgh (víkendový výlet s jednou nocou v hostelu). Každý týden vybíráme různé aktivity a jednou měsíčně pořádáme večeři se studenty a učitelem, abychom společensky zviditelnili a procvičovali angličtinu. Aktivity jsou bezplatné a zahrnují se do školního balíčku, ale některé mohou způsobit další náklady.

Ubytování

V MCSE jsme rádi, že nabízíme všem našim studentům vysoký standard hostitelské rodiny a rezidenční ubytování. Poskytnutí kvalitního prostoru pro relaxaci a studium je součástí našeho závazku zajistit, aby každý student měl s námi nezapomenutelný čas. Potřeby stravy a speciální požadavky jsou snadno dostupné, včetně halalů a vegetariánských jídel.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Manchester Central School of English

Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS) je osvědčeným anglickým testem na světě. Více než 1,4 milionu kandidátů absolvuje test každý rok, aby zahájili své ... [+]

Co je to?

Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS) je osvědčeným anglickým testem na světě. Více než 1,4 milionu kandidátů absolvuje test každý rok, aby zahájili své cesty do mezinárodního vzdělávání a zaměstnání.

Úroveň nadace: Studenti, kteří chtějí tento kurz absolvovat, musí mít střední úroveň (CEF B1 - skóre 33-39 na testu umístění).

Vyšší úroveň: Studenti, kteří chtějí tento kurz absolvovat, musí mít úroveň vyššího středního stupně (CEF B2 - skóre 40-45 na test umístění).

Pro koho to je?

Kurz IELTS v MCSE připravuje studenty, kteří chtějí studovat na vysoké škole pro následující kurzy:... [-]

Spojené království Manchester
Přihlašování započato
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Manchester Central School of English

Kurz obchodní angličtiny v programu MCSE je navržen tak, aby poskytoval studentům praktické dovednosti a komunikační úroveň potřebnou pro úspěšné zvládnutí anglicky mluví ... [+]

Přehled

Kurz obchodní angličtiny v programu MCSE je navržen tak, aby poskytoval studentům praktické dovednosti a komunikační úroveň potřebnou pro úspěšné zvládnutí anglicky mluvícího mezinárodního podnikatelského prostředí.

Cíle kurzu

Kurz obchodní angličtiny na MCSE připravuje studenty pro mezinárodní práci v různých oborech podnikání:

učit studenty, jak používat angličtinu v obchodním prostředístudium různých otázek souvisejících s obchodem, jako je uspořádání schůzí, popisy práce, motivace zaměstnanců, nábor, psaní dopisů, e-business, obchodní etikarozvoj klíčových jazykových dovedností a interkulturních komunikačních dovedností prostřednictvím obchodně orientovaných úkolůpodněcování kreativního myšlení a analýzy tím, že řeší pracovní situace v reálném životě... [-]
Spojené království Manchester
Přihlašování započato
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

Manchester Central School of English

2018 Letní škola Junior, Peel Park, Univerzitní kampus v Salfordu ... [+]

Přehled2018 Letní škola Junior, Peel Park, Univerzitní kampus v SalforduVěk 11-17Od 8. července do 18. července

Chod15 hodin výuky obecné angličtiny týdněKvalifikovaní učiteléMaximálně 15 studentů v každé tříděOsvědčení o absolvování kurzuCelý společenský program:1 celodenní exkurze1 půldenní exkurze4 odpolední aktivityUbytování s plnou penzí:Na kampusuModerní pokoje a budovyPokoje s vlastní koupelnouVeškeré jídlo zahrnuje: snídaně, teplé obědy a večeřeDalší výhodyProgram plně realizován na kampusuJízdenka ManchesteruK dispozici je služba UM a transfer z letiště

Dobrá péčeNaši studenti jsou naší hlavní prioritou, a proto je naším cílem poskytnout podporu a pomoc, aby se cítili jako doma.Specializovaní důstojníciStudenti jsou v prvním dni informováni, kdo jsou zaměstnanci a jejich role. Naši juniori budou jmenovat bezpečnostní a sociální pracovníky, s nimiž mohou mluvit, pokud potřebují pomoc nebo radu.Máme barevně kódovaný systém šňůry pro odlišení mladých studentů, vedoucích skupin, učitelů, důstojníků a sociálních pracovníkůVšichni zaměstnanci jsou kontrolováni DBSVšichni zaměstnanci absolvují školení o ochraně zdraví a bezpečnostiNaši učitelé jsou školeni první pomociRegistrační politikaRegistry se provádějí v intervalech po celý denStudenti se musí přihlásit / odhlásit, pokud opustí místo a musí si uvědomit, s kým odjíždíNaučte se být připraveni do budoucna!... [-]
Spojené království Manchester
July 2019
Denní studium
11 dny
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

MCSE is the place to be!

MCSE Confusing Words

Football

Adresa, 1. řádek
2nd Floor, Royal Buildings
M2 3AN Manchester, England, Spojené království
Website
Telefonní číslo
+ 44 (0) 161 236 75 75