Přečtěte si oficiální popis

Již téměř 55 let studenti přišli Melton College učit se Angličtina v York. Vysoká škola Se nachází v rezidenční části města, daleko od přeplněné nákupní oblasti, je to Pouze centrum IELTS v Yorku. Jsme také Cambridge ESOL exam centrum. Máme řadu kurzů pro studenty všech věkových kategorií a schopností. Nabízíme ubytování v rodinách a nabízíme podporu těm, kteří upřednostňují vlastní stravování. Naši zaměstnanci Student Services se zavazují, že vám pomohou získat co nejvíce z vašeho času.

Vysoká škola

Vysoká škola zajišťuje vysoce kvalitní kurzy angličtiny pro všechny věkové kategorie a pro všechny úrovně.

Máme kurzy obecné angličtiny, kurzy pro dospělé a juniorské dovolenou a kurzy pro více než padesát let, často se speciálními doplňkovými programy.

Na Melton College máme kvalifikaci a zkušenosti, které vám pomohou maximálně využít Váš čas v Anglii. Kromě třídních lekcí organizujeme řadu společenských akcí, exkurzí, aktivit a doprovodných návštěv míst zájmu v oblasti York. Melton College je v pečlivě přestavěné viktoriánské budově s rozsáhlými soukromými krajinářskými pozemky, přesto je jen kousek pěšky od centra Yorku.

V průběhu let jsme vyvinuli naši budovu a pozemky, aby vyhovovaly měnícím se potřebám našich studentů. V naší krásné zahradě studenti mohou studovat v klidu, hrát tenis, basketbal a stolní tenis nebo jen relaxovat! Využíváme naší velké terasy pro grilování a další společenské aktivity.

Vysoká škola má výborně vybavené učebny, přednáškové divadlo, knihovnu, počítačovou místnost, společenské místnosti, zimní zahrady, samoobslužné centrum, kavárnu a bezplatné Wi-Fi připojení.

To vše je v jedné budově, prostorné, bezpečné a bezpečné!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Melton College

Kurz nabízí rovnováhu gramatiky, mluvení, čtení, psaní a poslechu. Každou sobotu probíhá celodenní výlet. Během kurzu probíhají odpolední / večerní akce včetně návštěvy k ... [+]

Mladší studenti milují York; Bezpečné a zábavné místo pro výuku angličtiny.

Kurz nabízí rovnováhu gramatiky, mluvení, čtení, psaní a poslechu. Každou sobotu probíhá celodenní výlet.

Během kurzu probíhají odpolední / večerní akce včetně návštěvy kina, bowlingu na 10 kol, kvízů a rozloučenou, které jsou zahrnuty do školného.

Studenti na našich kurzech pro juniory jsou automaticky zapsáni na "Homestay Extra"; To zahrnuje plnou penzi, místní autobusovou dopravu a letištní transfery. Zvláštní pozornost věnujeme při výběru rodinných domů a vždy se snažíme pomoci při zvláštních požadavcích.

Využití lekcí

York je skvělé město pro studenty s hodně vidět a učit se v ulicích, muzeích a historických budovách. Chcete-li co nejvíce využít, tři odpolední lekce každý týden budou umístěny v muzeu, atrakci nebo zahrnují aktivitu ve městě.... [-]

Spojené království York
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melton College

Naše kurzy Obecné angličtiny jsou zaměřeny na dospělé, kteří chtějí zlepšit své jazykové schopnosti pro vzdělávací nebo profesionální účely. Náš program zahrnuje rovnováh ... [+]

Naše kurzy Obecné angličtiny jsou zaměřeny na dospělé, kteří chtějí zlepšit své jazykové schopnosti pro vzdělávací nebo profesionální účely. Náš program zahrnuje rovnováhu gramatiky, mluvení, čtení, poslechu a psaní.

Studenti obdrží každý týden 15 hodin výuky (obecná angličtina A) nebo 22,5 hodiny výuky každý týden (obecná angličtina B). (Obecná angličtina A neběží během období letního kurzu.)

Výuka

Melton College vítá studenty po celý rok s výjimkou dvou týdnů po Vánocích. Naše kurzy Obecné angličtiny jsou zaměřeny na dospělé, kteří chtějí zlepšit své jazykové schopnosti pro vzdělávací nebo profesionální účely. Náš program zahrnuje rovnováhu gramatiky, mluvení, čtení, poslechu a psaní. Každý student je přidělen osobnímu učiteli, který bude sledovat pokrok a nabídnout povzbuzení a radu. Tyto výukové programy jsou zahrnuty v poplatcích, ale nepočítáme je jako školné! Váš školitel vám pomůže naplánovat studium a přizpůsobit své učení tak, aby vyhovoval vašim potřebám, zejména se zaměříte na váš e-learningový účet Melton. Mnozí z našich studentů absolvují zkoušku IELTS (Melton College je jediným centrem IELTS v Yorku), aby mohli pokračovat ve studiu na britské univerzitě.... [-]

Spojené království York
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melton College

Zlatý kurz je otevřen všem, kteří jsou starší 50 let a kteří chtějí trávit čas ve společnosti dospělých s podobnými názory. Kurz nabízí kombinaci výuky angličtiny, společ ... [+]

Zlatý kurz je otevřen všem, kteří jsou starší 50 let a kteří chtějí trávit čas ve společnosti dospělých s podobnými názory. Kurz nabízí kombinaci výuky angličtiny, společenských aktivit, návštěv a výletů.

Předmět je 15 hodinový kurz angličtiny od 09: 30-13: 00, od pondělí do pátku, po kterém následuje odpolední a večerní program. 2 hodiny po 90 minutách denně. Minimální věk 50 let. Maximální velikost třídy 14.

Jako jeden z nejvíce historických měst v Evropě je York s bohatým kulturním životem ideálním místem pro kurzy pro starší studenty.

Centrum bez dopravy má velký výběr barů a restaurací. Stejně jako jeden z nejlepších výběrů obchodů na severu Anglie.... [-]

Spojené království York
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melton College

Projíždíme zkoušky pro naše vlastní studenty a pro další školy a vysoké školy v oblasti. Studenti Melton College mají tu výhodu, že zkoušku provedou v známém prostředí. J ... [+]

Projíždíme zkoušky pro naše vlastní studenty a pro další školy a vysoké školy v oblasti. Studenti Melton College mají tu výhodu, že zkoušku provedou v známém prostředí. Jsou také garantovány datum prvního výběrového řízení.

IELTS příprava

To je zaměřeno na středně pokročilé a středně pokročilé studenty, kteří potřebují získat skupinu 6-7.5. Kurz probíhá každý pátek odpoledne a může být kombinován s kurzem naší angličtiny.

IELTS Improvers

Tento kurz je určen pro středně pokročilé a středně pokročilé studenty, kteří potřebují získat ve své zkoušce skupinu 4-5.5. Kurz probíhá každý týden po pěti odpoledních hodinách a může být přidán do některého z našich programů pro angličtinu. Zlepšovatelé IELTS nefungují během léta.... [-]

Spojené království York
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině