Melton College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Již téměř 55 let studenti přišli Melton College učit se Angličtina v York. Vysoká škola Se nachází v rezidenční části města, daleko od přeplněné nákupní oblasti, je to Pouze centrum IELTS v Yorku. Jsme také Cambridge ESOL exam centrum. Máme řadu kurzů pro studenty všech věkových kategorií a schopností. Nabízíme ubytování v rodinách a nabízíme podporu těm, kteří upřednostňují vlastní stravování. Naši zaměstnanci Student Services se zavazují, že vám pomohou získat co nejvíce z vašeho času.

Vysoká škola

Vysoká škola zajišťuje vysoce kvalitní kurzy angličtiny pro všechny věkové kategorie a pro všechny úrovně.

Máme kurzy obecné angličtiny, kurzy pro dospělé a juniorské dovolenou a kurzy pro více než padesát let, často se speciálními doplňkovými programy.

Na Melton College máme kvalifikaci a zkušenosti, které vám pomohou maximálně využít Váš čas v Anglii. Kromě třídních lekcí organizujeme řadu společenských akcí, exkurzí, aktivit a doprovodných návštěv míst zájmu v oblasti York. Melton College je v pečlivě přestavěné viktoriánské budově s rozsáhlými soukromými krajinářskými pozemky, přesto je jen kousek pěšky od centra Yorku.

V průběhu let jsme vyvinuli naši budovu a pozemky, aby vyhovovaly měnícím se potřebám našich studentů. V naší krásné zahradě studenti mohou studovat v klidu, hrát tenis, basketbal a stolní tenis nebo jen relaxovat! Využíváme naší velké terasy pro grilování a další společenské aktivity.

Vysoká škola má výborně vybavené učebny, přednáškové divadlo, knihovnu, počítačovou místnost, společenské místnosti, zimní zahrady, samoobslužné centrum, kavárnu a bezplatné Wi-Fi připojení.

To vše je v jedné budově, prostorné, bezpečné a bezpečné!

Místa

York

Adresa, 1. řádek
137 Holgate Road
YO24 4DH York, Anglie, Spojené království