Mobility Oil & Gas Limited

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Poskytovatelé služeb na ropném a plynárenském průmyslu

Přehled

Umístěný v Londýně, Mobility ropy a zemního plynu poskytuje komplexní služby pro globální ropný a plynárenský průmysl v oblastech inženýrství ropy poradenství a vzdělávání.

Jsme akreditována Akreditační radou pro britské Nezávislé Další a vysoké školství jako krátká organizátora kurzu.

Náš tým poradců s dlouholetými zkušenostmi v ropném a plynárenském průmyslu zařídíme, aby se stala účinnější při plnění obchodních cílů. Naše ropy a zemního plynu poradenství technickými specialisty pochopit petrolejářského průmyslu a poskytují řešení pro průzkumných a těžebních činností. Naši konzultanti poskytovat poradenské služby na míru a dodat kurzy, které odpovídají výzvám ropného a plynárenského průmyslu v 21. století.

Je ropa a plyn výcvikových služeb, naše naftový průmysl krátké kurzy jsou zaměřeny na rozvoj znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců. Pracujeme s organizacemi pochopit jejich požadavky na odbornou přípravu, rozvíjet a realizovat tréninkový plán k překlenutí mezery.

Unikátní profesionální služby Náš tým konzultantů a personálu pochopit, že je třeba poskytovat prvotřídní hodnotu za konkurenceschopné ceny. Pracujeme tvrdě, abychom zajistili, že překročí vaše očekávání a vytvářet hodnotu pro vaši organizaci pokaždé fungovat.

Inovativní řešení Navrhujeme inovativní řešení, kde si myslíme, že sladit s vaší organizační strategii, ale vždy upřednostňovat vaše požadavky. Náš expertní tým konzultantů mají zkušenosti, které vám pomohou definovat problémové oblasti a ve spolupráci s vámi poskytovat správné řešení.

Komplexní portfolio služeb

Poskytujeme poradenské služby v ropném a plynárenském průmyslu vyvíjet řešení na podporu Oil and Gas Exploration and Production operace. Naše ropy a zemního plynu odborné krátké kurzy jsou určené pro výcvik personálu, aby zajistily nepřetržitý výkon a rozvoj pokud splňují každý den výzvám ropného průmyslu. Jako ropa a plyn zadávání veřejných zakázek je jedním z našich hlavních podniků, jsme zdroj pro zařízení používané v ropném a plynárenském průmyslu jak pro vnitrostátní i komerčních ropných společností.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
London Office
Suite 17705
Lower Ground Floor
145-157 St John Street
EC1V 4PW

Londýn, Anglie, Spojené království

Leeds

Adresa, 1. řádek
Leeds Office
Enterprise House
Education Road
LS7 2AH

Leeds, Anglie, Spojené království