Read the Official Description

Poskytovatelé služeb na ropném a plynárenském průmyslu

Přehled

Umístěný v Londýně, Mobility ropy a zemního plynu poskytuje komplexní služby pro globální ropný a plynárenský průmysl v oblastech inženýrství ropy poradenství a vzdělávání.

Jsme akreditována Akreditační radou pro britské Nezávislé Další a vysoké školství jako krátká organizátora kurzu.

Náš tým poradců s dlouholetými zkušenostmi v ropném a plynárenském průmyslu zařídíme, aby se stala účinnější při plnění obchodních cílů. Naše ropy a zemního plynu poradenství technickými specialisty pochopit petrolejářského průmyslu a poskytují řešení pro průzkumných a těžebních činností. Naši konzultanti poskytovat poradenské služby na míru a dodat kurzy, které odpovídají výzvám ropného a plynárenského průmyslu v 21. století.

Je ropa a plyn výcvikových služeb, naše naftový průmysl krátké kurzy jsou zaměřeny na rozvoj znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců. Pracujeme s organizacemi pochopit jejich požadavky na odbornou přípravu, rozvíjet a realizovat tréninkový plán k překlenutí mezery.

Unikátní profesionální služby Náš tým konzultantů a personálu pochopit, že je třeba poskytovat prvotřídní hodnotu za konkurenceschopné ceny. Pracujeme tvrdě, abychom zajistili, že překročí vaše očekávání a vytvářet hodnotu pro vaši organizaci pokaždé fungovat.

Inovativní řešení Navrhujeme inovativní řešení, kde si myslíme, že sladit s vaší organizační strategii, ale vždy upřednostňovat vaše požadavky. Náš expertní tým konzultantů mají zkušenosti, které vám pomohou definovat problémové oblasti a ve spolupráci s vámi poskytovat správné řešení.

Komplexní portfolio služeb

Poskytujeme poradenské služby v ropném a plynárenském průmyslu vyvíjet řešení na podporu Oil and Gas Exploration and Production operace. Naše ropy a zemního plynu odborné krátké kurzy jsou určené pro výcvik personálu, aby zajistily nepřetržitý výkon a rozvoj pokud splňují každý den výzvám ropného průmyslu. Jako ropa a plyn zadávání veřejných zakázek je jedním z našich hlavních podniků, jsme zdroj pro zařízení používané v ropném a plynárenském průmyslu jak pro vnitrostátní i komerčních ropných společností.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Mobility Oil & Gas Limited

Tento diplom je určen pro čerstvé absolventy, pracovníky s malou nebo žádnou předchozí zkušenost s vrtání a personálu v jiných oblastech, kteří chtějí začít kariéru v vrt ... [+]

Diplom v oboru strojírenská technologie vrtání (klasifikován podle standardů CPD Office) Program Úvod

Tento diplom je určen pro čerstvé absolventy, pracovníky s malou nebo žádnou předchozí zkušenost s vrtání a personálu v jiných oblastech, kteří chtějí začít kariéru v vrtání. Osnova diplomové programu byl vyvinut odborníky objektu a byla také stanoví podle průmyslové normy.

Dodávka kurz přiblížení

Teoretický a ruce na přístupu, se používá při poskytování těchto šesti měsíců intenzivního Diploma programu. Tento diplom program bude vystavovat kandidáty na standardní odvětví softwaru, vrtání simulátory a příležitost pracovat v týmech a jako jednotlivec. Kandidáti zapsaní na tomto programu budou také pravidelně hodnotit v celém programu se vypracuje závěrečné posouzení na konci dříve, než se uděluje osvědčení o úspěchu.... [-]

Spojené království London Leeds
September 2019
Denní studium
6 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině