Moreton Morrell College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše Moreton Morrell College pokrývá 750 akrů krajiny a je domovem mnoha našich pozemních studentů.

750 akrů krajiny Pracovní komerční farma Ustájení pro více než 100 koní Koňská terapie a rehabilitační centrum Krytý škola, zastřešené venkovní škola, velký venkovní jízdárna a koně chodítko Účelový podkovářství výukové pracoviště Tradiční zděná výheň a plně vybavené podkovářství Volně žijících živočichů, včetně lesů, mokřadů a pastvin Střediska pro zahradnictví a veterinární ošetřovatelství, stejně jako velké životní podmínky zvířat centrum Výstavba zařízení s otevřeným dílny prostoru pro zdivo, tesařských a multiskilling Knihovna Kolejích Intercampus doprava Nové sportoviště pro rok 2016

Kurzy pro školní docházky, studijních oborů a krátkých kurzů jsou nabízeny v Moreton Morrell College.

Níže uvedený seznam nemusí být vyčerpávající a mnohé z těchto předmětů jsou provozovány na různých úrovních.

Zemědělství Animal Welfare a Vet ošetřovatelství Zdění, tesařské a truhlářské práce Venkov a životní prostředí Koňský a podkovářství Květinářství a aranžování květin Lesnictví, strom management a sadařství Sport, sportovní terapie, fitness a volný čas

College Informace

Pro podporu našich studentů v jejich studiu máme odborné zdrojů a zařízení.

Naše koňské zařízení se skládá z ustájení pro více než 100 koní, krytý škola, krytá venkovní škol, velký venkovní jízdárnu a kůň Walker. Máme také účelové podkovářství vyučovací jednotku, a naše kovářství oblast má pověst jednoho z nejlepších ve Velké Británii.

Máme plnou pracovní farmě, která je nezávislá obchodní jednotku, která umožní studentům získat reálný praktické zkušenosti s velkým stáda dojnic.

Máme také plně vybavenou podkovářství od místa, kde narazíme naše kovářství kurzů.

Pro venkov studenty máme volně žijících živočichů, včetně lesů, mokřadů a luk.

Existují Účelových center pro zahradnictví a veterinární ošetřovatelství, stejně jako velké dobrých životních podmínek zvířat centrum.

Školní areál je také umístěna stavební zařízení, které má otevřený workshop prostor pro zdivo, tesařských a multiskilling.

Knihovna se nachází v bývalé pólo škole a poskytuje až ke zdrojům minutových pro všechny studenty.

Naše sportovní akademie jsou založeny na Moreton Morrell a dát všem studentům možnost účastnit se sportu podél jejich průběhu. Existují dvě úrovně členství: Performance Academy, otevřené pro všechny studenty a Elite Akademie pro studenty s potenciální nebo předchozí elitní sportovní zážitek.

Studenti na tomto centru inklinují k pobytu v kolejích, které jsou na akademické půdě. Existuje pět sálů s pokoji pro 270 studentů.

Intercampus doprava je zajištěna dobré spojení do az areálu Leamington Spa.

Místa

Warwick

Adresa, 1. řádek
Moreton Morrell College,
Moreton Morrell,
Warwick

CV35 9BL Warwick, Anglie, Spojené království