Přečtěte si oficiální popis

Naše Moreton Morrell College pokrývá 750 akrů krajiny a je domovem mnoha našich pozemních studentů.

750 akrů krajiny Pracovní komerční farma Ustájení pro více než 100 koní Koňská terapie a rehabilitační centrum Krytý škola, zastřešené venkovní škola, velký venkovní jízdárna a koně chodítko Účelový podkovářství výukové pracoviště Tradiční zděná výheň a plně vybavené podkovářství Volně žijících živočichů, včetně lesů, mokřadů a pastvin Střediska pro zahradnictví a veterinární ošetřovatelství, stejně jako velké životní podmínky zvířat centrum Výstavba zařízení s otevřeným dílny prostoru pro zdivo, tesařských a multiskilling Knihovna Kolejích Intercampus doprava Nové sportoviště pro rok 2016

Kurzy pro školní docházky, studijních oborů a krátkých kurzů jsou nabízeny v Moreton Morrell College.

Níže uvedený seznam nemusí být vyčerpávající a mnohé z těchto předmětů jsou provozovány na různých úrovních.

Zemědělství Animal Welfare a Vet ošetřovatelství Zdění, tesařské a truhlářské práce Venkov a životní prostředí Koňský a podkovářství Květinářství a aranžování květin Lesnictví, strom management a sadařství Sport, sportovní terapie, fitness a volný čas

College Informace

Pro podporu našich studentů v jejich studiu máme odborné zdrojů a zařízení.

Naše koňské zařízení se skládá z ustájení pro více než 100 koní, krytý škola, krytá venkovní škol, velký venkovní jízdárnu a kůň Walker. Máme také účelové podkovářství vyučovací jednotku, a naše kovářství oblast má pověst jednoho z nejlepších ve Velké Británii.

Máme plnou pracovní farmě, která je nezávislá obchodní jednotku, která umožní studentům získat reálný praktické zkušenosti s velkým stáda dojnic.

Máme také plně vybavenou podkovářství od místa, kde narazíme naše kovářství kurzů.

Pro venkov studenty máme volně žijících živočichů, včetně lesů, mokřadů a luk.

Existují Účelových center pro zahradnictví a veterinární ošetřovatelství, stejně jako velké dobrých životních podmínek zvířat centrum.

Školní areál je také umístěna stavební zařízení, které má otevřený workshop prostor pro zdivo, tesařských a multiskilling.

Knihovna se nachází v bývalé pólo škole a poskytuje až ke zdrojům minutových pro všechny studenty.

Naše sportovní akademie jsou založeny na Moreton Morrell a dát všem studentům možnost účastnit se sportu podél jejich průběhu. Existují dvě úrovně členství: Performance Academy, otevřené pro všechny studenty a Elite Akademie pro studenty s potenciální nebo předchozí elitní sportovní zážitek.

Studenti na tomto centru inklinují k pobytu v kolejích, které jsou na akademické půdě. Existuje pět sálů s pokoji pro 270 studentů.

Intercampus doprava je zajištěna dobré spojení do az areálu Leamington Spa.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Moreton Morrell College