Přečtěte si oficiální popis

Osvědčení o přípravy univerzit na světové úrovni navržená vysokými školami, aby mohli zahraniční studenti uspět na univerzitě.

Vaše nejlepší cesta k univerzitě.

NCUK je ve vysokoškolském vzdělávání jedinečný. Byli jsme založeni skupinou předních britských univerzit. Jsme odhodláni pomoci mezinárodním studentům získat kvalifikace, které zaručují přístup k univerzitám ve Velké Británii a po celém světě. Dáváme studentům také dovednosti a zkušenosti potřebné pro co nejlepší start na univerzitě a uspět ve zvoleném oboru.

Studenti NCUK těží z přímého kontaktu s představiteli univerzity a úplného umístění, včetně případné podpory clearingu. Vždy jednáme ve vašem nejlepším zájmu, pomáháme vám realizovat své sny a ambice na univerzitě - a ve vaší budoucí kariéře.

Garantovaný přístup k tisíckým kurzům.

Naše kvalifikace jsou uznávány univerzitami NCUK a většinou ostatními ve Velké Británii, včetně mnoha v Russell Group a také mezinárodními univerzitami. A mnohem víc než jiné kvalifikace, připravují vás na to, abyste udeřili do terénu.

Ať už hledáte místo jako vysokoškolák nebo postgraduální, naše kvalifikace a zaručený přístup jsou nejlepší. Jsou navrženy ve spolupráci s našimi vysokými školami a spojují vysoké akademické standardy s jazykovými, studijními, společenskými a kulturními dovednostmi.

Můžete studovat ve své vlastní zemi nebo v jednom z našich studijních středisek ve Velké Británii a Evropě, které vyučují partneři zajišťující kvalitu, jejichž standardy jsou stejně vysoké jako naše. A naše kvalifikace jsou podpořeny fantastickou úrovní služeb a podpory a vynikající 30letou historií.

Od roku 1987 má NCUK dispozici více než 30 000 zahraničních studentů na širokou škálu vysokoškolských studijních oborů a naše výsledky jsou něco, na co jsme velmi hrdí!

NCUK je tady, aby se ujistil, že se dostanete a NCUK . Pomůžeme vám najít své dokonalé místo na univerzitě ve Velké Británii.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

NCUK

Program výjimečné kvality navržený s univerzitami a pro vysokoškolské vzdělávání Kvalifikace přípravného magisterského studia je nejlepší příprava na úspěch na zvoleném p ... [+]

Program výjimečné kvality, navržený s univerzitami a pro ně

Kvalifikace magisterského přípravy je nejlepší příprava na úspěch na zvoleném postgraduálním stupni a ve vaší budoucí kariéře - zajišťuje to, že se dostanete a získáte.

Příprava mistra je pro:Každý, kdo chce zlepšit svou úroveň angličtiny před postgraduálním studijním programemTi, kteří chtějí zajistit, že mají akademické dovednosti potřebné pro úspěšné postgraduální studium v ​​angličtiněKaždý, kdo chce zlepšit svou kariéru Pathway nebo vyhlídky prostřednictvím rozvoje dovedností a postgraduálního studiaZaměstnavatelé / sponzoři, kteří chtějí zlepšit svou pracovní sílu prostřednictvím postgraduálního studia a chtějí řešení na jednom místě s akademickou a jazykovou přípravou a aplikačními procesyVýhody magisterského přípravy na kvalifikaciZaručená progrese na tisíce magisterských stupňů na předních univerzitách. Bude se bát starosti o to, zda dostanete místoJedinečná aplikační služba na jednom místě. Snižuje stres uplatnění na každé univerzitě zvlášť a snaží se najít správné kontaktní místoVýzkumné dovednosti a znalosti a dovednosti v anglickém jazyce budete potřebovat k získání kvalifikace PG. Zajišťuje, abyste se nejen dostali dovnitř, ale jste připraveni pokračovat ve studiu - někteří z našich studentů říkají, že jsou lépe připraveni než britští studentiCo je příprava mistra?... [-]
Spojené království Manchester
Září 2019
Denní studium
10 - 30 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Přípravný ročník

NCUK

Matematika pro podnikání Matematika pro techniky Matematika pro přírodní vědy Další Matematika biologie chemie ... [+]

Matematika pro podnikání Matematika pro techniky Matematika pro přírodní vědy Další Matematika biologie chemie [-]
Spojené království Manchester
Srpen 2019
Denní studium
6 - 24 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
NCUK

Jak dlouho to trvá? angličtina pro akademické účely Buď: ... [+]

Jak dlouho to trvá? angličtina pro akademické účely

Buď:

[-]
Spojené království Manchester
Srpen 2019
Denní studium
6 - 9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

NCUK Overview

Adresa, 1. řádek
NCUK Room E43 Sackville St Building The University of Manchester Sackville St
M1 3BU Manchester, England, Spojené království
Website
Telefonní číslo
+44 (0)161 306 8897