NCUK

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Osvědčení o přípravy univerzit na světové úrovni navržená vysokými školami, aby mohli zahraniční studenti uspět na univerzitě.

Vaše nejlepší cesta k univerzitě.

NCUK je ve vysokoškolském vzdělávání jedinečný. Byli jsme založeni skupinou předních britských univerzit. Jsme odhodláni pomoci mezinárodním studentům získat kvalifikace, které zaručují přístup k univerzitám ve Velké Británii a po celém světě. Dáváme studentům také dovednosti a zkušenosti potřebné pro co nejlepší start na univerzitě a uspět ve zvoleném oboru.

Studenti NCUK těží z přímého kontaktu s představiteli univerzity a úplného umístění, včetně případné podpory clearingu. Vždy jednáme ve vašem nejlepším zájmu, pomáháme vám realizovat své sny a ambice na univerzitě - a ve vaší budoucí kariéře.

Garantovaný přístup k tisíckým kurzům.

Naše kvalifikace jsou uznávány univerzitami NCUK a většinou ostatními ve Velké Británii, včetně mnoha v Russell Group a také mezinárodními univerzitami. A mnohem víc než jiné kvalifikace, připravují vás na to, abyste udeřili do terénu.

Ať už hledáte místo jako vysokoškolák nebo postgraduální, naše kvalifikace a zaručený přístup jsou nejlepší. Jsou navrženy ve spolupráci s našimi vysokými školami a spojují vysoké akademické standardy s jazykovými, studijními, společenskými a kulturními dovednostmi.

Můžete studovat ve své vlastní zemi nebo v jednom z našich studijních středisek ve Velké Británii a Evropě, které vyučují partneři zajišťující kvalitu, jejichž standardy jsou stejně vysoké jako naše. A naše kvalifikace jsou podpořeny fantastickou úrovní služeb a podpory a vynikající 30letou historií.

Od roku 1987 má NCUK dispozici více než 30 000 zahraničních studentů na širokou škálu vysokoškolských studijních oborů a naše výsledky jsou něco, na co jsme velmi hrdí!

NCUK je tady, aby se ujistil, že se dostanete a NCUK . Pomůžeme vám najít své dokonalé místo na univerzitě ve Velké Británii.

Místa

Manchester

Adresa, 1. řádek
NCUK
Room E43
Sackville St Building
The University of Manchester
Sackville St

M1 3BU Manchester, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 (0)161 306 8897