Nottingham English School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nottingham English School (NES), se specializuje na poskytování anglické jazykové výuky se sídlem v Nottingham City Centre. Škola je akademická oddělení, které jsou součástí New College Nottingham, založený na historické Adams Building v Lace Market území hlavního města.

NES nabízí British Council akreditované výuku angličtiny a je členem English UK dát studentům záruku kvality výuky, které obdrží. Pomáhá mnoho mezinárodních studentů se naučit anglicky, být jistější a zlepšit jejich čtení, psaní, mluvení a poslechu.

Nottingham je oblíbenou destinací pro UK a mezinárodní studenty, neboť nabízí mnoho možností a velkou úroveň vzdělání. Každý rok se stovky studentů zvolit Nottingham English School a do dnešního dne, studenti přijeli z více než 80 různých zemí

Flexibilní kurzy anglického jazyka vám bude vyhovovat

Nottingham English School nabízí General English, IELTS, KET a PET přípravu a Letní školu anglického jazyka. Většina kurzů může začít jakýkoliv pondělí a dokončit jakoukoli pátek dle minimálně na 2-4 týdnů studia. Máme tým Celta kvalifikovaných učitelů, jejichž kolektivní znalosti a odbornost zajistit dodáváme výuku v souladu s normami British Council.

Naše zařízení

Naše zařízení byly nedávno renovovány a jako součást nové College Nottingham (NCN), jeden z největších vládou financovaných vysokých škol ve Velké Británii, a domácí kanceláře Vysoce důvěryhodné sponzora, můžete si být jisti, že nabízíme vřelé přivítání, dobrou cenu a vrchní kvalitní výuka.

Místa

Nottingham

Nottingham English School

Adresa, 1. řádek
New College Nottingham
The Adams Building,
Stoney Street

NG1 1NG Nottingham, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 (0) 115 8380596