Přečtěte si oficiální popis

Nottingham English School (NES), se specializuje na poskytování anglické jazykové výuky se sídlem v Nottingham City Centre. Škola je akademická oddělení, které jsou součástí New College Nottingham, založený na historické Adams Building v Lace Market území hlavního města.

NES nabízí British Council akreditované výuku angličtiny a je členem English UK dát studentům záruku kvality výuky, které obdrží. Pomáhá mnoho mezinárodních studentů se naučit anglicky, být jistější a zlepšit jejich čtení, psaní, mluvení a poslechu.

Nottingham je oblíbenou destinací pro UK a mezinárodní studenty, neboť nabízí mnoho možností a velkou úroveň vzdělání. Každý rok se stovky studentů zvolit Nottingham English School a do dnešního dne, studenti přijeli z více než 80 různých zemí

Flexibilní kurzy anglického jazyka vám bude vyhovovat

Nottingham English School nabízí General English, IELTS, KET a PET přípravu a Letní školu anglického jazyka. Většina kurzů může začít jakýkoliv pondělí a dokončit jakoukoli pátek dle minimálně na 2-4 týdnů studia. Máme tým Celta kvalifikovaných učitelů, jejichž kolektivní znalosti a odbornost zajistit dodáváme výuku v souladu s normami British Council.

Naše zařízení

Naše zařízení byly nedávno renovovány a jako součást nové College Nottingham (NCN), jeden z největších vládou financovaných vysokých škol ve Velké Británii, a domácí kanceláře Vysoce důvěryhodné sponzora, můžete si být jisti, že nabízíme vřelé přivítání, dobrou cenu a vrchní kvalitní výuka.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Nottingham English School

Tento program vám pomůže připravit se na zkoušku IELTS se zaměří na čtyři dovednosti čtení, psaní, mluvení a poslech, stejně jako rozvíjení základní slovní zásobu a grama ... [+]

Minimální věk 18, maximální počet žáků ve třídě 16, British Council akreditované studium od 2 týdnů na celé funkční období, nebo více, pokud jde s flexibilními termíny zahájení vám bude vyhovovat.

Naše 6hodina příprava ke zkouškám kurz je navržen tak, aby vám pomohou připravit se na typ otázek, které mohou mít na zkoušky IELTS, nebo na nižší úrovně žáky na KET a PET zkoušky. Pomůžeme vám rozvíjet důvěru a odborné znalosti, takže jste připraveni na svou zkoušku. Provozujeme také 15 hodin intenzivní IELTS přípravný kurz v naší velmi oblíbené letní školy každý červenec a srpen.

Třídy běží po dobu 1330 - 1530 v pondělí - úterý - čtvrtek.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Denní studium
2 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham English School

General English Program vám pomůže zlepšit vaše gramatika, slovní zásoba, čtení, psaní, mluvení a poslechu. Učitelé budou odborně kvalifikovaní a vysoce motivovaní. ... [+]

Tento General English jazykový kurz vám pomůže zlepšit vaše gramatika, slovní zásoba, čtení, psaní, mluvení a poslechu. Je to skvělý způsob, jak rozvíjet svou angličtinu pro práci, studium i zábavu.

Naši anglický jazyk učitelé naučí vás v přátelské, motivující tříd. Používáme moderní metody výuky a zařízení, aktuální kurz angličtiny knihy a další autentické materiály, které vám pomohou zlepšit své jazykové dovednosti.

Kurz je šité na míru vaší individuální jazykové úrovni. Budeme zkoušet první den, aby vám místo v nejlepší třídě které vám pomohou zlepšit. K dispozici je požadavek na minimální věk 18 let a minimální délka pobytu 2 týdny, s nejméně 4 týdny doporučeno.... [-]

Spojené království Nottingham
Srpen 2020
Denní studium
2 - 52 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

Nottingham English School

Chcete-li zlepšit si angličtinu, získat přátele z celého světa a učit se v jedné z britských nejživějších měst, pak připojte se k naší anglického jazyka Letní školu. ... [+]

Program na Nottingham English School Summer School vám umožní studovat, bavit se s přáteli z celého světa a vidět památky Nottinghamu a jiných částech Anglie. Třídy jsou podobné General program v angličtině a přípravných kurzů.

Vlastnosti Letní školy:

• Pondělí až pátek - 9,00 - 10,30 hodin a 11,00 - 12,30 hodin • Minimální délka pobytu - 2 týdny • Maximálně 16 studentů ve třídě • studenti z mnoha různých zemí • minimální věk - 18 let (o datu zahájení kurzu) • Classes mají studenti o podobný schopnost • Test první den, aby vám místo v nejlepší třídě • Přístup k hlavnímu kolegia Learning Centre pořádáme plné sociální program pro English Summer středoškolských studentů v Nottinghamu. To vám pomůže, aby si nové přátele, procvičit si angličtinu a navštívit zajímavá místa. Ceny od 155 liber za týden ... [-]

Spojené království Nottingham
Srpen 2020
Denní studium
2 - 9 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině

NCN International video

Welcome to Nottingham video