New College Lanarkshire

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

New College Lanarkshire nabízí více než 800 kurzů na šesti fakultách. Vysoká škola, která se věnuje neustálému zlepšování, investovala do nejmodernějších technologií a zařízení ve všech svých areálech, aby zajistila, že studenti mají zdroje nejvyšší kvality.

Každý kampus má jedinečné vlastnosti, včetně nejmodernějších nahrávacích studií a interních rozhlasových stanic v Cumbernauld, moderní kadeřnické salony, zcela nová zubní výuková zařízení a ohromující místo konání konference v Coatbridge.

Vysoká škola se silně zaměřuje na dovednosti, což je základem jejího nového umístění značky „Skillset For Life“. Ať už jde o krásu nebo pečení, sport nebo vědu, automobily nebo počítače, vysoká škola se zaměřuje na pomoc studentům přeměnit vášeň na svou kariéru.

Zaměstnatelnost je dalším hlavním zaměřením akademie a každá fakulta má silné obchodní vazby s vedoucími pracovníky v oboru, kteří velmi podporují nabídku stáží studentů, zkušeností a poradenství.

Místa

Wishaw

Adresa, 1. řádek
Enterprise Way,1
ML1 2TX Wishaw, Skotsko, Spojené království

Coatbridge

Adresa, 1. řádek
Kildonan Street
ML5 3LS Coatbridge, Skotsko, Spojené království

Cumbernauld

Adresa, 1. řádek
North Carbrain Road
G67 1HU Cumbernauld, Skotsko, Spojené království

Cumbernauld

Adresa, 1. řádek
Ardgoil Drive,1
G68 9NE Cumbernauld, Skotsko, Spojené království

Cumbernauld

Adresa, 1. řádek
G67 1HU Cumbernauld, Skotsko, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: