Nexus Institute of Creative Arts

Úvod

Read the Official Description

Nexus ICA je přední evropský víra-založené hudební ústav. Nachází se v Coventry ve Velké Británii, jsme se vyvíjí a dodává špičkové kurzy pro studenty od roku 1998.

Jsme založili pověst poskytující vynikající vzdělání a školení s použitím ty nejlepší učitele a výborné zázemí. Nabízíme jedno a dvouleté kurzy, které jsou určeny od základu tak, aby splňovaly řadu vzdělávacích potřeb pro křesťanských hudebníků a techniků, kteří chtějí studovat populární hudbu vedle teologie a uctívání tréninku.

Naše kurzy jsou potvrzeny na univerzitě v západním Londýně. Kromě toho jsme prošli recenzi pro specifické označení předmětu agenturou záruky kvality vysokého školství (QAA) a obdrželi svou závěrečnou zprávu.

Populární hudba & bohoslužby kurzy

NEXUSVM

Naší vizí je být předním evropským Christian ústav pro odborné umění a technologie přípravy

Naše populární hudby a uctívání kurzy byly navrženy tak, aby studentům komplexní školení, které poskytují in-hluboké porozumění obou populární hudby a biblické pojetí bohoslužby, což vám umožní být kreativní a expresivní hudebník.

Zvláštní třídy přístrojů se zaměřují na hlazení a prosazování základních hudební schopnosti, naše znalosti a zkušenosti pedagogických pracovníků která poskytuje vše, co potřebujete k dosažení vynikajících výsledků ve zvoleném oboru. Výuka probíhá v malých třídách s dalším přezkoumání relace one-on-one k dispozici.

Vedle vašeho přístroje studia, tam bude často příležitost pro vás a vaši spolužáci hrát v našem skvěle vybaveném koncertního sálu. Lektoři budou na straně poskytnout zpětnou vazbu během těchto setkání, tvarování a rozvíjet své živé hraní a výkonu.

Existuje několik relací každý týden dává přehled o Bibli a jejích klíčových témat, stejně jako specifický pohled na uctívání a její praktické aplikace. Výuka probíhá prostřednictvím firemních uctívání sezení, skupinové diskuse a praktických prezentací.

Kromě toho, budete zkoumat různé praktické a sociální kontext, ve kterém širší podléhat oblasti populární hudby a uctívání bydliště, provádějící své studium prostřednictvím procesu dotazování založené na učení.

Na zapsání do kurzu, vy a vaši kolegové studenti obdrží iPad, jehož prostřednictvím je iPad specifický obsah poskytovaný jako součást kurzu. Podívejte se na naši stránku iPad program pro více informací.

Existuje mnoho příležitostí po celou dobu kurzu zapojit se do různých aspektů života zde na Nexus ICA. Silný smysl pro komunitu je Intergral součástí Nexus ICA života a studenti se vyzývají, aby přispěly k širokému spektru činností během svého času zde.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certifikáty » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Certifikát Vysokoškolského Vzdělání (Cert HE) V Populární Hudbě A Uctívání

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Coventry

Jednoroční kurz Certifikát vyššího vzdělávání (Cert HE) populární hudby a uctívání byl navržen tak, aby poskytoval studentům komplexní školení, poskytující široké pochopení jak populární hudby, tak biblické koncepce uctívání. [+]

NástrojBasBicíKytaraKlavírVokályŽivý zvuk

Jednoroční kurz Certifikát vyššího vzdělávání (Cert HE) populární hudby a uctívání byl navržen tak, aby poskytoval studentům komplexní školení, poskytující široké pochopení jak populární hudby, tak biblické koncepce uctívání.

Konkrétní třídy nástrojů se zaměřují na honování a rozvoj základních hudebních dovedností - náš znalý a zkušený pedagogický pracovník vám poskytne vše, co potřebujete k tvůrčímu a expresivnímu hudebníkovi.

Vedle vašeho přístrojem pro studium je pro vás a vaše spolužáky četné příležitosti, které můžete vystupovat v naší dobře vybavené koncertní síni. Posluchači jsou připraveni poskytnout zpětnou vazbu během těchto zasedání, tvarovat a rozvíjet své živé hraní a výkon.... [-]


Contact
Adresa destinace
Astoria House,
71 Albany Road

Coventry, Anglie, CV5 6JR GB