Northampton College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na Northampton College budete rozvíjet své dovednosti a získat to nejlepší vzdělání a v nejmodernějších zařízeních. Jsme jednou z předních vysokých škol v zemi a předním poskytovatelem dalšího vzdělávání v jihovýchodní Midlands.

Zavázali jsme se k poskytování excelence v dalším vzdělávání a snažíme se zajistit, abyste dosáhli svého potenciálu.

V roce 2018 nás Ofsted hodnotil jako „dobré“ s vynikajícími funkcemi. Přibližně 9 000 studentů se rozhodlo studovat u nás a tento počet roste.

Při studiu na Northampton College můžete očekávat rozvoj akademických, odborných, technických a zaměstnatelných dovedností, matematiku a angličtinu. Ať už hledáte kurz pro začátečníky, kurz úrovně 2 nebo 3 nebo univerzitní program , budeme mít pro vás kurz.

Nabízíme také řadu učňovských škol a máme silné vazby na řadu klíčových místních zaměstnavatelů.

Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní další vzdělávání a školení lidem a podnikům v Northamptonshire . Posláním akademie je zlepšovat životy našich studentů, pomáhat jim dosáhnout potenciálu prostřednictvím učení a vytvářet vůdce zítřka.

Příchod na vysokou školu není jen o získání kvalifikace, ale také o uvolnění potenciálu, realizaci ambicí a změně v naší komunitě.

Zaměstnáváme přibližně 500 stálých zaměstnanců a dalších 300 pracujeme flexibilně. Zaměstnanci mají každou příležitost rozvíjet své dovednosti a my se zavázali podporovat profesionálně kvalifikované a zkušené pracovní síly.

Nabízíme širokou škálu kurzů na plný a částečný úvazek, z nichž mnohé jsou financovány Agenturou pro financování vzdělávání ( ESFA ).

Kromě toho nabízíme vysokoškolské kurzy ve spolupráci s univerzitami v Northamptonu a Warwicku a nabízíme podporu řadě dalších organizací, včetně dobrovolnického sektoru.

Místa

Northampton

Adresa, 1. řádek
Booth Lane
Northampton, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium