Northern Regional College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Northern Regional College je hlavním poskytovatelem dalšího vzdělávání ve čtyřech z 11 Northern Regional College oblastí v Severním Irsku a pokrývá populaci přes 560 000. Nabízíme komplexní škálu kvalifikací pro absolventy škol, kurzy na plný a částečný úvazek pro dospělé, učňovskou přípravu, odbornou kvalifikaci a univerzitní akreditované kurzy, jakož i poskytování řady obchodních služeb na podporu podnikatelské komunity.

Jsme jedna vysoká škola se šesti kampusy - Ballymoney, Ballymena (Farm Lodge a Trostan Avenue), Coleraine, Magherafelt a Newtownabbey a nyní jsme zahájili vzrušující investici ve výši 84 milionů liber na přestavbu našeho kampusu Coleraine a Ballymena, kde se přesuneme ze šesti na čtyři kampusy do roku 2024.

Na Northern Regional College učíme více než 10 000 studentů - 5 500 dalšího vzdělávání, 1 000 vysokoškolského vzdělávání a téměř 1 000 učňů. Mnoho našich lektorů nadále pracuje jako profesionálové v oboru a nabízejí rozsáhlé znalosti a zkušenosti ze své specializované oblasti, což pomáhá vybavit naše studenty znalostmi a dovednostmi, které potřebují k jejich přípravě na svět práce. The College má rozsáhlé dobře vybavené dílny a učebny s nejmodernějším vybavením a vybavením, které splňuje průmyslové standardy.

Místa

Online Spojené království

Adresa, 1. řádek
Trostan Avenue
BT43 7BN Ballymena, Severní Irsko, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium