Oxford Bright Scholars

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jak to všechno začalo ...

Skvělé nápady často se rodí při studiu v prostředí, které podporují inovace a které pohánějí vůli dělat věci jinak. Není lepší místo k tomu mohlo dojít, než svět je nejvíce preeminent akademické instituce, University of Oxford. Oxford Jasné Učenci vyvinuly z mnoha rozhovorů po pozdě v noci chodí domů ze starých knihoven v Oxfordu, její zakladatelé které byly v procesu čtení pro jejich stupňů. Spojeni vášní pro vzdělání, Uvědomili jsme si, že existují mezery ve znalostech a snažil se najít způsob, jak je vyplnit v nejvíce akademicky a kulturně obohacující způsobem.

Za prvé, poznali jsme, že je nutné, aby pochopil vliv ekonomické a politické prostředí v Číně na zbytek světa. Také, když pracoval na velkých mezinárodních korporací sami, poznali jsme, jak konkurenceschopné je připojit se k akademické a odborné arény a že žadatelé muset vystupovat od svých vrstevníků nějak.

Nesoucí toto vše na mysli, jsme se vydali k rozvoji vzrušující a interaktivní program, který jsme mohli hostit v hospodářském středu Číny, Shanghai. To je, jak byly naše Summer School programy na světě. Prostřednictvím naší letní školy programech v Číně, máme v úmyslu vytvořit platformu, která bude podporovat jasné studenti být kreativní, rozvíjet vůdčí schopnosti a být lépe odlišit se od svých vrstevníků. Vydali jsme se na misi k vytvoření příležitostí pro intelektuálně zvědavých studentům získat nejen nahlédnout do své zvolené téma, ale také naučit se dovednosti, které jim umožní vyniknout.

Nyní se těšíme na uvedení naší akční plán, v platnost, aby zajistily máme úspěšný zahajovací rok. Přidejte se k nám na této cestě.

Naše filozofie učení

Na Oxford Bright učenců jsme hrdi na poskytování akademické kurzy a materiály na nejvyšší úrovni. Všichni naši učitelé jsou Oxford vzdělaný a uplatnit své dovednosti a zkušenosti dodat výuku na stejné úrovni s normami Oxford.
I když klademe vysoké pojistné na akademické kvality, chápeme, že poznání má omezené použití bez praktickou realizaci. Naše výuka metodologie je proto navržena tak, aby zajistila reálný svět použití jako my zahrnovat relevantní globálních problémů a případových studií do všech našich letní škola programů.
Přitom jsme přesvědčeni, že sdílení našich zkušeností studovat na univerzitě v Oxfordu a cestování do všech koutů světa s našimi studenty jim poskytuje platformu pro pustit na své cestě stát se globální občany.

Jak se můžete Maximalizujte svůj čas s námi

Aktivně zapojit a podělit o své zkušenosti ze své zemi a kultuře.
Procvičte si svůj mandarína tím, že mluví s místními obyvateli.
Nebojte se klást otázky. To je vzácná je příležitost rozšířit svůj pohled na svět.
Exchange Kontaktní údaje společnosti zahraničních studentů, který se připojí vás na programu. Udělat přátele na celý život!
Challenge sami přemýšlet o tom, co budete učit se vztahuje ke skutečnému světu.
Use Vaši iniciativu v našich dílnách jet dopředu své budoucí cíle.
Vezměte spoustu fotek a sdílet je se svými přáteli a rodinou, když se dostanete domů.
Zapojit se do rozhovoru s naším rezidenční týmu, který se skládá ze současných studentů a čerstvých absolventů University of Oxford.

Je důležité si uvědomit, že Oxford Bright Učenci není součástí ani jinak přidruženým na univerzitě v Oxfordu.
Oxford Jasné Učenci byla založena a je v současné době provozuje síť absolventů University of Oxford.
Pedagogičtí pracovníci na všech programech Oxford Bright Scholars jsou buď v současné době doučování a / nebo studují nebo jsou absolventi z University of Oxford.
Hostující řečníci pozváni Oxford Bright učenců bude držet přednáškové a / nebo doučování pozice na univerzitě v Oxfordu a / nebo jsou odborníky v oboru.
Interaktivní třídních zprostředkovatelé jsou absolventi z University of Oxford a prokázaly dlouhodobý závazek pro podnikání a inovace ve svém zvoleném oboru.
Pastorační pracovníci na naše programy jsou aktuální studenti na University of Oxford, ačkoli oni mohou být se spojil s místním dvojjazyčné zaměstnanců s cílem zajistit maximální péči a pozornost je zajištěno.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Kemp House 152 -160 City Road,
EC1V 2NX Londýn, Anglie, Spojené království