Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Oxford International College of Beauty , Beauty School UK . Založena v roce 1990, Oxford International College of Beauty je jednou z nejprestižnějších specializovaných institucí zaměřených na krásu ve Velké Británii.

Nabídka studentů nejvyšší kvalifikace na světě, brány k zaměstnání v některých z předních světových lázní a kariéry v exotických lokalitách, Oxford International College of Beauty hraje nedílnou roli v poskytování kosmetického průmyslu vysoce profesionálním terapeutům.

OICB má záviděníhodnou pověst vysokých profesních standardů, výjimečných výsledků zkoušek a vyhlídek na zaměstnání. Krása a lázeňský průmysl nabízí vzrušující příležitosti pro profesionální terapeuty a Oxford International College of Beauty je místem, kde můžete začít tuto cestu objevu.

Požadavek na trénink kosmetické terapie, stimulovaný oblíbenými a vzrušujícími kariérovými příležitostmi v kosmetickém průmyslu, přispívá k úspěchu Oxford International College of Beauty .

Nabídka nejvyšších kvalifikací na světě, brány k zaměstnání v některých z Velké Británie a předních světových lázní a kariéry v exotických lokalitách, Oxford International College of Beauty hraje nedílnou roli při poskytování krásy průmyslu s vysoce profesionálními terapeuty.

Zkušenosti s vysokou profesionální úrovní, výjimečnými výsledky zkoušek a vyhlídkami na zaměstnání, Oxford International College of Beauty poskytuje exkluzivní výuku kosmetické terapie ve městě Witney, jednom z nejatraktivnějších měst v Cotswolds.

Witney je rušné trhové město s vynikajícími zařízeními pro nakupování, volný čas, kino, hospůdky a restaurace. Jsme v dosahu Oxfordu, Blenheimova paláce, krásných vesnic Cotswold a jen hodinu a půl od Londýna.

Oxford International College of Beauty byla nedávno udělena "Premier College" status ASICs a je registrovaný sponzor s britskou pohraniční agenturou.

Krása a lázeňství nabízejí vzrušující příležitosti pro profesionální terapeuty a Oxfordská Interaktantní vysoká škola krásy je místem pro zahájení této cesty objevu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Oxford International College of Beauty

Tyto krátké kurzy, které vedou k získání kvalifikace CIBTAC, se důrazně doporučují studentům, kteří chtějí dosáhnout nejvyšší úrovně v oblasti kosmetické terapie a zapoji ... [+]

Tyto krátké kurzy, které vedou k získání kvalifikace CIBTAC, se důrazně doporučují studentům, kteří chtějí dosáhnout nejvyšší úrovně v oblasti kosmetické terapie a zapojit se do elitních terapeutů pracujících po celém světě. Každý kurz se vyučuje 5 dní v týdnu (35 hodin) po dobu 4-6 měsíců. Pro projekty, výzkum a revizi je nutná dodatečná domácí studie.

Naše kurzy na plný úvazek:

Tyto intenzivní kurzy krásy CIBTAC na plný úvazek vedou k uznávaným a mezinárodně uznávaným kvalifikacím Britské konfederace kosmetické terapie a kosmetiky (CIBTAC) ve více než 19 zemích, stejně jako vysoce uznávaný certifikát OICB.

Studenti se vyučují v přátelském prostředí na nejvyšší profesionální standardy ve všech aspektech kosmetické terapie. Stejně jako obecný studijní program, studenti budou během kurzu dokončovat pravidelné domácí úkoly a úkoly. Při úspěšném dokončení estetiky CIBTAC... [-]

Spojené království Witney
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 - 6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Oxford International College of Beauty

Konečný kurz kosmetické terapie, který vede k CIDESCO, CIBTAC ... [+]

Konečný kurz kosmetické terapie, který vede k CIDESCO, CIBTAC Předmět je vyučován 5 dní v týdnu (35 hodin) a zahrnuje estetické ošetření

Celý kurz:

Tato 10-ti měsíční intenzivní kosmetická příprava CIDESCO / CIBTAC vede k obohacené a mezinárodně uznávané kvalifikaci CIDESCO, uznávané ve více než 33 zemích; diplom CIBTAC, Confederation of Beauty Therapy and Cosmetology, britská kvalifikace uznaná v 19 zemích; a náš vlastní vysokoškolský diplom OICB, uznávaný za práci ve Velké Británii.

Naši absolventi CIDESCO / CIBTAC jsou plně zaměstnatelní za pouhých 10 měsíců a jsou velkým požadavkem špičkových salónků a majitelů lázní po celém světě. Máme doslova 100% míru zaměstnanosti každý rok, s výjimkou případů, kdy studenti pokračují v dalším studiu, a v oblasti péče o make-up nebo lázně.... [-]

Spojené království Witney
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Oxford International College of Beauty

Tento 1-letý kurz na částečný úvazek pro krásu terapie je ideální pro ty, kteří chtějí studovat na částečný úvazek a stále získají národní uznanou kvalifikaci. Kurz vede ... [+]

Tento 1-letý kurz na částečný úvazek pro krásu terapie je ideální pro ty, kteří chtějí studovat na částečný úvazek a stále získají národní uznanou kvalifikaci. Kurz vede k získání kvalifikace ITEC NVQ úrovně 2 a kvalifikace OICB a zahrnuje estetické ošetření a vyučuje se 1 den v týdnu více než 1 akademický rok.

Náhradní čas NVQ 2 Předmět:

Ideální kurz pro ty, kteří mají jiné závazky, kteří upřednostňují studium na částečný úvazek. Osnova je zvláště vhodná pro studenty, kteří se chtějí učit společně s rodinou nebo prací. Zvláštní studie doma je nutná pro případové studie, projekty, výzkum a revize.

Studenti se vyučují v přátelském prostředí na nejvyšší profesionální standardy ve všech aspektech kosmetické terapie. Stejně jako obecný studijní program, studenti budou v průběhu kurzu pravidelně připravovat domácí úkoly, případové studie a úkoly.... [-]

Spojené království Witney
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Oxford International College of Beauty