Oxford International College of Beauty

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Oxford International College of Beauty , Beauty School UK . Založena v roce 1990, Oxford International College of Beauty je jednou z nejprestižnějších specializovaných institucí zaměřených na krásu ve Velké Británii.

Nabídka studentů nejvyšší kvalifikace na světě, brány k zaměstnání v některých z předních světových lázní a kariéry v exotických lokalitách, Oxford International College of Beauty hraje nedílnou roli v poskytování kosmetického průmyslu vysoce profesionálním terapeutům.

OICB má záviděníhodnou pověst vysokých profesních standardů, výjimečných výsledků zkoušek a vyhlídek na zaměstnání. Krása a lázeňský průmysl nabízí vzrušující příležitosti pro profesionální terapeuty a Oxford International College of Beauty je místem, kde můžete začít tuto cestu objevu.

Požadavek na trénink kosmetické terapie, stimulovaný oblíbenými a vzrušujícími kariérovými příležitostmi v kosmetickém průmyslu, přispívá k úspěchu Oxford International College of Beauty .

Nabídka nejvyšších kvalifikací na světě, brány k zaměstnání v některých z Velké Británie a předních světových lázní a kariéry v exotických lokalitách, Oxford International College of Beauty hraje nedílnou roli při poskytování krásy průmyslu s vysoce profesionálními terapeuty.

Zkušenosti s vysokou profesionální úrovní, výjimečnými výsledky zkoušek a vyhlídkami na zaměstnání, Oxford International College of Beauty poskytuje exkluzivní výuku kosmetické terapie ve městě Witney, jednom z nejatraktivnějších měst v Cotswolds.

Witney je rušné trhové město s vynikajícími zařízeními pro nakupování, volný čas, kino, hospůdky a restaurace. Jsme v dosahu Oxfordu, Blenheimova paláce, krásných vesnic Cotswold a jen hodinu a půl od Londýna.

Oxford International College of Beauty byla nedávno udělena "Premier College" status ASICs a je registrovaný sponzor s britskou pohraniční agenturou.

Krása a lázeňství nabízejí vzrušující příležitosti pro profesionální terapeuty a Oxfordská Interaktantní vysoká škola krásy je místem pro zahájení této cesty objevu.

Místa

Witney

Adresa, 1. řádek
Waterside Court
New Bridge Street
Witan Way

OX28 6FE Witney, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium