Portsmouth College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše jedinečná struktura dne

 • Pečlivě navržený letový řád bez "uvězněného času"
 • Blízká spojení s hlavními místními zaměstnavateli
 • Podpora studentů při vytváření

Náš přední program E6

Program E6 na Portsmouth College je iniciativou šesti směrů, která se zaměřuje na zlepšení vašich možností získání pracovních míst, učňovského vzdělávání a vysokoškolského vzdělávání tím, že se účastní jednoho nebo více z následujících akcí:

Enterprise (ve spolupráci s UNLOC)

Prozkoumejte nápady pro vytváření vlastního podnikání a získávejte podporu při realizaci této reality. Prostřednictvím naší partnerské organizace Unloc budou studenti nabízet po celý rok třístupňovou Pathway (Kindling, Spark a Ignite). Tento fázový program je navržen tak, aby rozvíjel základní znalosti (Kindling), aplikoval znalosti prostřednictvím vysokých škol (Spark) a pak upevnil znalosti tím, že založil osobní podnik (Ignite). Zjistěte více o Enterprise.

Zaměstnatelnost

(PEP rozhovory - Vytvořte si balíček, vylepšujte svou ZAMĚSTNANOST, postupujte podle svých Pathways ) Podívejte se na celou řadu rozhovorů a odborných setkání odborníků o tématech, jako je žádost o vysokoškolské vzdělání, psaní životopisu, žádost o učení, organizované a mnoho dalších. Další informace o zaměstnatelnosti.

Zkusenosti

Pomozte nám najít týdenní pracovní zkušenosti v oblasti zaměstnání spojené s vašimi profesními aspiracemi. Studenti již zařazujeme do řady nastavení, jako jsou média, dobrovolný sektor, sportovní průmysl, lidské zdroje, NHS, veterinární ordinace, právní praktiky a základní školy. Zjistěte více o zkušenostech.

Rozšíření

Zvyšte své zkušenosti s akademií s rozšířením kurzu. Vytvořte si nové přátele, naučte se nové dovednosti a budujte svou důvěru i svůj životopis tím, že se účastníte například: College Magazine, Combined Cadet Force, první pomoci, vévoda z Edinburghu, velvyslanec Apple, Rock Challenge nebo náš rockový sbor! Zjistěte více o rozšíření.

Cvičení

Zahrajte si tým v naší rozsáhlé sportovní akademii, která zahrnuje sporty jako fotbal, rugby, basketbal, netball a badminton. Případně si můžete vycvičit a pracovat na dovednostech v budování týmu, vyzkoušejte naše zábavné aktivity, jako je dodgeball, futsal, stolní tenis, volejbal, posilovna, street dance a boxercise. Zjistěte více o cvičení.

Prozkoumat

Portsmouth College spolupracuje s NCS a True Adventure na poskytování kurzů a dobrovolnických příležitostí, které zvyšují pochopení a povědomí studentů o provádění sociálních změn. Tento prvek nabízí náhled a šanci získat znalosti v oblasti duševního zdraví, životního prostředí, kulturního povědomí a rovnosti

Naše zvědavost

Naše zvědaví

Poprvé představen v roce 2014/15, tato iniciativa se ukázala jako velmi cenná a mění způsob, jakým se studenti učí na vysoké škole. Vychází výlučně z technologie Apple iPad, díky čemuž se projekt zlepšil ve třídě. Zaměstnanci absolvovali rozsáhlý výcvik v používání této výkonné technologie a vyvinuli nápadité techniky doručování, které studentům umožňují pracovat různými způsoby.

iPady jsou široce využívány zaměstnanci a studenty na Portsmouth College a přinášejí mnoho výhod pro každodenní vzdělávání:

 • Transformace způsobu, jakým se studenti učí
 • Nezávislý výzkum byl snadný
 • Dokončení a odevzdání práce je rychlejší a snadnější
 • Sdílení nápadů a spolupráce při výuce je jednoduché
 • Udržování organizace nebylo nikdy jednodušší
 • Kreativita a inovace s použitím více aplikací jsou ideální způsob, jak zvýšit vaše digitální dovednosti

Studenti mají přístup k:

 • Tisíce vzdělávacích aplikací, které kombinují text, video a zvuk v každém předmětu a pokrývají každý styl učení a učení
 • Stahované iBooky, mnoho z nich zdarma - celá knihovna na dosah ruky
 • Google učebna pro přístup ke třídě práce a zdroje online
 • Integrované a interaktivní systémy v každé učebně
 • Individuální komunikace mezi učitelem a žákem, hodnocení a zpětná vazba
 • iPad obrazovka "mirroring" na tabuli
 • Spolehlivé, komplexní a souběžné Wi-Fi připojení ve všech oblastech areálu

Váš iPad může být vědecká laboratoř, výzkumná stanice, archiv historie, hudební studio, sada pro editaci videa, umělecké plátno, jazykovou laboratoř, interaktivní matematickou dílnu a další ...

Nové investice do různých vysokoškolských systémů nyní umožňují spolehlivé, komplexní a simultánní připojení Wi-Fi ve všech oblastech areálu.

V uplynulém roce se vývoj našeho tvůrčího učebního programu v každodenním životě vysokých škol i nadále zesiluje do budoucnosti, kdy je digitální gramotnost zásadní. Schéma nyní nabídne určitou další flexibilitu a umožní studentům přinést si vlastní iPad, pokud si přejí.

Místa

Portsmouth

Adresa, 1. řádek
Tangier Road, Copnor
PO3 6PZ Portsmouth, Anglie, Spojené království