Retail Banking Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Retail Banking Academy je jedinou mezinárodní akademickou školou, která nabízí odbornou způsobilost, která se věnuje výhradně zásadám osvědčených postupů v oblasti retailového bankovnictví.

Založil Michael Lafferty, předseda Lafferty Group, Dick Harryvan, bývalý CEO ING Direct a Dr. Abdul Rahman, posláním Akademie je podpořit drobné bankovnictví jako mezinárodně uznávané profese.

Naším cílem je pověřit bankéře, aby sloužili lidem.

Co dělá RBA jedinečný?

Co dělá RBA jedinečný? z Retail Banking Academy na Vimeo.

Retail Banking Academy ( RBA ) byla založena v přesvědčení, že retailové bankovnictví je povolání a naším posláním je podporovat retailové bankovnictví jako mezinárodně uznávané povolání.

RBA je jediným mezinárodním, vzdělávacím a profesním orgánem, který je výhradně určen pro retailové bankovnictví. Náš program Certifikovaný maloobchodní banka (CRB) je jediný svého druhu, který umožňuje maloobchodním bankéřům zahájit strukturovaný certifikační program, který pokrývá všechny aspekty průmyslu až do konce.

RBA nabízí kvalifikace, které:

  • Spojte každé silo v maloobchodní bance na každé úrovni.
  • Pokryjte všechny aspekty retailového bankovnictví, včetně karet a plateb, půjček malým a středním podnikům a islámského bankovnictví
  • Jsou přizpůsobeny každé úrovni zkušeností, od základů na vstupní úrovni až po střední management a strategické vedení.
  • Jsou na zakázku s programy navrženými tak, aby splňovaly specifické potřeby a cíle každé banky.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Retail Banking Academy
International House, 1-6 Yarmouth Place, Mayfair

W1J 7BU Londýn, Anglie, Spojené království

Programy

Tato škola dále nabízí: