Richard Huish College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítáme Vás Richard Huish College

Existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnou studovat Richard Huish College vám pomůže dosáhnout svého plného potenciálu.

Nabízíme širokou škálu kurzů na úrovni A, BTECs a stáže pro studenty ve věku 16 až 19, přes Taunton a Somerset.

Huish Business School poskytuje širokou škálu účetnictví, podnikání, profesionální a kurzů vyššího vzdělávání pro dospělé.

Vedle toho nabízíme i studijní obory ve spolupráci s University of St značka a St John, Plymouth.

Jako přední poskytovatel učňovského školství v Taunton a Somerset jsme vybudovali silné vazby s místními organizacemi a zaměstnavateli.

Pokud jste ukončení školní docházky v blízké budoucnosti, a nyní je čas pro vás, aby rozhodnutí o tom, co dělat dál najdete podrobnosti o všech našich kurzech na těchto webových stránkách.

Pro ty z vás vrací do vzdělání, a to buď plný nebo částečný úvazek, učit se nové dovednosti a kvalifikaci zisk, nabízíme kurzy pro dospělé včetně učňovského vzdělávání.

Proč si vybrat nás?

Richard Huish College, se sídlem v Taunton, je Beacon vysoká škola označované jako "vynikající" Ofsted. Jsme hrdí na to být jedním z nejlepších šestém ročníku vysoké školy v Anglii, osvědčených našimi souladu žebříčku v první desítce na představení na úrovni za posledních osm let. Dosáhli jsme vrcholu šest v roce 2008.

Máme mít záviděníhodnou pověst v místní části postaven na dlouhou historii excelence. Pokud jste pracovití a ambiciózní uspět pak chceme pomůže být to nejlepší, co můžete.

Snažíme se poskytnout prostředí, ve kterém si mladí lidé mohou provádět efektivní přechod ze školy na vysokou školu nebo zaměstnání.

Proč jsou vynikající

Jsme jedním z nejlepších šestém ročníku vysokých škol v zemi, který zařadil v první desítce na představení úroveň v posledních osmi letech, dosáhl vrcholu šest v roce 2008.

Ale to, co jsme nejvíce hrdí na Huish je naše schopnost produkovat studenty, kteří dosahují lepší než očekávané výsledky.

Zde uvádíme všechny ty věci, které nám dělají první volbou pro studenty, kteří chtějí uspět.

Naši studenti předčí očekávání

Jsme Red Hot v produkci studentů, kteří mají lépe, než se očekávalo. Není to jen místně, ale na národní úrovni, řadíme do nejvýkonnějších 12% všech škol a vysokých škol v Anglii, Walesu a ...

Pověst

Tvrdě jsme pracovali vybudovat naši pověst pro kvalitu. Původně založený jako gymnázia pro chlapce ze strany dobrodince Richard Huish v 18. století, vysoká škola byla založena jako ...

Vynikající chvála od Ofsted

V poslední zprávě Ofsted jsme byli hodnocena jako "vynikající". Vysoká škola byla zjištěno, že je vynikající ve všech pěti kategoriích používaných OFSTED měření kvality dalších vzdělávacích institucí v ...

Naše výsledky

V roce 2014, 99% našich studentů dosáhlo na e tříd na úrovni. 85% našich studentů dosáhl tři nebo více úrovní A na A - E. 9% našich žáků dosáhlo tři úrovně A při PAS při usnadňování ...

Obohacení pro všechny

Jsme hrdí na naší široké nabídky obohacování uranu příležitostí. Studenti oceňují dovednosti, znalosti a co je nejdůležitější, legrace, že obohacování poskytuje prostřednictvím své sociální, kulturní a rekreační ...

Budeme i nadále poroste

Jsme zvyšování naší ustanovení pro studenty po celou dobu a Huish Business School nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé. Během posledních tří let Huish utrpěl impozantní program ...

Místa

Taunton

Adresa, 1. řádek
Richard Huish College,
South Road,

TA1 3DZ Taunton, Anglie, Spojené království