Přečtěte si oficiální popis

Akademie Recepce byla založena v roce 2008 s hlavním cílem poskytovat Hotely s mimořádně kvalifikované pracovníky ve všech odděleních. Vzhledem k tomu, nabízíme naše kurzy učebna založené na veřejnosti v roce 2010, jsme vyškoleni bezpočet vášnivé studenty, kteří chtějí kariéru v pohostinství. S vysokou úspěšností našich absolventů získání zaměstnání v průmyslu, jsme hrály rozhodující roli ve zlepšení života spáchaných jednotlivců a dělal skóre snů.

Jsme nyní uznala více než 500 hotelů, které úzce spolupracují s námi a uznávají kvalitu našeho odborného vzdělávání a standard našich absolventů. Nabízíme platformu pro připojení absolventy pohostinství zaměstnavatelům prostřednictvím naší profil absolventa databázi. Máme také on-line pracovních míst-desku, která umožňuje registrovaným v městě psát všechny své pohostinství volná pracovní místa zdarma.

Jsme hrdí na to, říci, že jsme v současné době pracují absolventů v sortimentu Hotels. From The Ritz, Hilton, Marriott, Park Plaza, IHG do Premier Inn, jsme dělat rozdíl. Po úspěšném zkrátil čas a náklady na školení pro před domem pozic, naším cílem je pokrýt všechny ostatní pohostinství oddělení a být preferovaný poskytovatel vyškoleného personálu pro hotely.

Naše historie Během kariéry Náš zakladatel coby před domem manažer v různých nadnárodních hotelových řetězců, jako je Hilton a Radisson, bylo zřejmé, že většina žádostí o recepční pozice byly zamítnuty kvůli nedostatku zkušeností. Zatímco mnozí žadatelé se zdálo, že vášeň a touhu pracovat v hotelech, oni nemohli být dána šance dokázat to v rozhovorech, kvůli nedostatku znalostí a dovedností. Dokonce i ty, které měl Hospitality Management Stupně zdálo se, že pouze celkové pochopení hotelů, ale žádné praktické dovednosti pro práci jako recepční hotelu.

Displeased o vysokých školného, ​​které se neustále zvyšují, a chtějí dát těmto vášnivé jednotlivcům příležitost začít novou kariéru, jsme vytvořili recepční hotelu Training Course. Tento kurz je spolu s dalšími pohostinství programy, proběhne na našem školicím středisku se nachází v centru Londýna.

S cílem zajistit našim absolventům najít práci v hotelech v Británii iv zahraničí, pracovali jsme ve spojení s hotely pro vytvoření kurzu na základě jejich požadavků při najímání Hotel recepční. Nabízíme také bezplatnou dopravu na úvod každého hotelu, kde mohou být profily našich absolventů viděn Hotels, kteří chtějí zaměstnat hotelu recepční. Kontinuální úzká spolupráce s Londýn Hotely zaručuje odbornou přípravu stanovenou je na nejvyšší úrovni, navíc naši instruktoři jsou vyškoleni profesionály, kteří sami pracovali v hotelích úspěšných let.

Na Akademii recepce věříme, že vášeň, tvrdá práce a solidní základní znalosti bude dát každému ideální příležitost k úspěchu v životě.

Co naši absolventi o nás říkají: "Pokud chcete, aby vaše profesní sny přijít pravdivý, si kurz s Academy Reception. Mnohokrát děkuji za skvělou podporu a vedení od mého školitele "Ania Maciuk"! Hotel recepční a Opera V5 samozřejmě na Akademii recepce předčí všechna vaše očekávání bez ohledu na předchozí vzdělání nebo odborné zázemí! Vzhledem k mé profesní zázemí v oblasti vzdělávání a posuzování toho, co vzdělávací trh nabízí hned teď, musím říci, bez jakékoliv pochybnosti, že není lepší místo, naučit se, co je třeba se dozvěděl o pohostinství. Academy Recepce je první místo, jsem zatím viděl, kde lidé pracují tam jsou vášnivý o tom, co dělají, kde jsou 100% čestný a opravdu záleží svých studentů. "Lourdes Medina" Great kurz, kde jsem se setkal nejen Budoucí mimořádné recepční, ale i výjimeční lidé (a trenéři!) Díky za nás učí ", jak létat"! "Ana Oñate" vřele doporučuji příjmu akademii pro každého, kdo chce zlepšit a rostou v pohostinství podnikání. Velmi spokojeni s výsledky po kurzu "René Garcia Fernandez!

Co o nás říkají Hotely: "Vzhledem k tomu, objevování obrovský kus práce Akademie Reception jsme rádi, že jejich absolventi nastavili vysokou laťku pro všechny nové rekruty tady v Park Plaza, Westminster Bridge. V současné době více než polovinu našeho přijímacího týmu se skládá z akademie absolventů, a jsme nedávno povýšen naše první absolvent do pozice vůdce směny. Neustále jsme potěšeni nadšením a technických schopností absolventů každý měsíc, a těšíme se na rozvoji našich vztahů dále s akademií. "Park Plaza Westminster Bridge" Velké poděkování akademii recepce pro úžasnou práci, kterou dělají pro výcvik jejich Studenti na nejvyšší technické a chování norem čelit hosty! Hilton Hotels tolik příběhů úspěchu, kterého jsme mohli sdílet! V Londýně Hilton, Park Lane (největší 5-hvězdičkový hotel v Londýně) najdete Eva, Matt a Catalin vše od Academy Reception! Děkuji týmu ".

Hilton Resourcing

Programy se vyučují na:
Angličtina
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: