Stratford College Of Business Management

Úvod

Read the Official Description

Stratford College poskytuje konzultační služby pro vysoce kvalitní britský vzdělávací programy a workshopy místní i mezinárodní úrovni.

Stratford College sídlí v Telford, Shropshire, UK s centry v Londýně a Abuja (Nigérie). Dále nabízíme kurzy prostřednictvím distančního vzdělávání.

Jsme odhodláni poskytovat kvalitní vzdělání a vývojové prostředí. Naši studenti těžit z intenzivní výuky a školený personál. Spojujeme tradiční hodnoty s moderním přístupem a technologií, aby zajistily, že všechny kurzy jsou dodávány a učil v nejúčinnějším a nejefektivnějším způsobem k úspěchu.

Naše programy jsou navrženy a dodávány ve spolupráci s renomovanými institucemi ve Velké Británii a jsou obvykle hybnou silou z on-line platformu, která se živí výukových akademie ve Velké Británii iv zahraničí.

Naši studenti mimo Spojené království jsou schopni získat globálně uznávané britské kvalifikace bez nutnosti cestovat do Velké Británie. Kromě toho jsou všechny naše kurzy zaručit postup pro další studium v ​​institucích ve Velké Británii. To dává našim studentům mezinárodně založené na flexibilitu začíná své programy ve svých zemích a plněním ve Velké Británii nebo naopak, pokud si to přejí.

Všechny naše mezinárodní akademie fungovat jako odborné školy poskytují výuku pro studenty, kteří podstoupili naše interně zadávané programy nebo nezávisle na sobě uspořádaných zkoušek pro kurzů / kvalifikace poskytovaným jinými univerzitách. Studenti obdrží tváří v tvář výuku a podporu ze strany dobře vyškolený personál na jejich místní akademii pro programy, které jsou podávány a hodnoceny z naší vysoké školy ve Velké Británii prostřednictvím distančního vzdělávání.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Advanced Diplomas » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Diplomy » Vidět Kombinované MBA » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Diplom v úrovni vedení 5

Online forma Campus forma Denní studium 6 - 9 měsíců April 2019 Spojené království Telford + 1 více

Program může obsahovat duální ocenění, která zahrnuje sepisoval Level 5 Rozšířená diplom Správa a je uznáván řadou britských univerzit jako ekvivalent k vlastnímu BA (Hons) obsah podniků, a proto držitelů této kvalifikace mohou získat pokročilé vstup na BA (Hons ) Obchodní stupeň. [+]

Advanced Diploma in Business Management - Level 5 (sepisoval Level 5 Diploma in Management)

Vstupní požadavky:

Minimální Diplomová nebo Level 4 kvalifikaci nebo úrovně A a nejméně 3 roky odpovídající praxe. Důkazy o schopnosti na úrovni odpovídající IELTS 5.0 Další kvalifikace Anglický jazyk může být považován případ od případu.

Minimální věk:

19 yrs

Doba trvání:

Jednotlivé udě- 6 měsíců, Dual ocenění (sepisoval) - 9 měsíců

Sací Termíny:

Leden, duben, červenec a říjen Program může zahrnovat dvojí ocenění, která zahrnuje sepisoval Level 5 Rozšířená diplom Správa a je uznáván řadou britských univerzit jako ekvivalent k jejich vlastní BA (Hons) Business obsahu, a proto držiteli této kvalifikace můžete získat pokročilý vstupu na BA (Hons) Business stupně.... [-]


Diplom

Diplom v řízení podniku

Online forma Campus forma Denní studium 6 - 9 měsíců April 2019 Spojené království Telford + 1 více

A úrovně nebo Level 3 kvalifikaci nebo 5 GCSE je a nejméně 2 roky relevantní praxe. Důkazy o schopnosti Anglický jazyk na úrovni odpovídající IELTS 5.0 Další kvalifikace mohou být považovány za případ od případu [+]

Diploma in Business Management - Level 4 (sepisoval Level 4 Diploma in Management)

Vstupní požadavky:

A úrovně nebo Level 3 kvalifikaci nebo 5 GCSE je a nejméně 2 roky relevantní praxe. Důkazy o schopnosti na úrovni odpovídající IELTS 5.0 Další kvalifikace Anglický jazyk může být považován případ od případu.

Minimální věk:

19 yrs

Doba trvání:

Jednotlivé udě- 6 měsíců, Dual ocenění (sepisoval) - 9 měsíců

Sací Termíny:

Lednu, dubnu, červenci a říjnu Program může zahrnovat dvojí ocenění, která zahrnuje sepisoval Level 4 rozšířenou diplom v oboru management a je uznáván řadou institucí ve Velké Británii pro vstup do Advanced Diploma / HND nebo jiné obdobné úrovni programu 5.... [-]


Doktorský diplom

Postgraduální studium v ​​oblasti strategického řízení

Online forma Campus forma Denní studium 6 - 9 měsíců April 2019 Spojené království Telford + 1 více

Tato kvalifikace se inspirovat a založeny na Masters v oboru Business Administration, který je světově proslulý vyššího vzdělání kvalifikaci, která zahrnuje všechny klíčové kompetence vyžadované senior business manager. [+]

Atestace Strategický management - Úroveň 7 (sepisoval Level 7 diplom ve strategickém řízení))

Vstupní požadavky:

Jakékoli HND nebo stupně. (Žadatelé mohou být přijaty na základě odpovídající praxe bude to považováno na základě rozhodnutí kolegia případ od případu) doklad o schopnosti Anglický jazyk na úrovni odpovídající IELT je 6,5. Další kvalifikace mohou být považovány za případ od případu.

Minimální věk:

19 yrs

Doba trvání:

Single ocenění - 6 měsíců, Dual ocenění (sepisoval) - 9 měsíců

Sací Termíny:

Leden, duben, červenec a říjen Tato kvalifikace se inspirovat a byly formulovány na základě mistři v oboru Business Administration což je světově proslulý vyššího vzdělání kvalifikaci, která zahrnuje všechny klíčové kompetence vyžadované senior business manager.... [-]


Contact
Adresa destinace
1 Bridge Street, Oakengates,
Telford, England, TF1 2AH GB