South Eastern Regional College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na stránkách mezinárodního odboru SERC

South Eastern Regional College kombinuje akademické kvality s fantastickým zařízením, brilantní zábavu v úžasné části světa. Northern Ireland nabízí nádherné lokality, ohromující krajinu a nejpřátelštější z vítá a je nejbezpečnější místo ve Velké Británii.

SERC je nejvyšší dalšího a vyššího vzdělávání Vláda kolej. Studenti z více než 68 různých zemí vybralo SERC jako jejich první volbou pro kvalitní vzdělání v tomto roce a jsou ceněným a nedílnou součástí naší studentské komunity. Vysoká škola je akreditována British Council a je držitelem UKVI Tier 4 licence. SERC nabízí široký výběr programů pro rozvoj anglického jazyka pro obecné angličtiny, akademické angličtiny, učitel výcvikových programů, jakož i mezinárodně uznávané pre-vysokoškolské kvalifikace a univerzitního základu stupňů akreditované předních univerzit a hodnotícími orgány včetně obchodu, cestovního ruchu, informačních technologií, techniky a vědy , Jsme aktivně hledají další příležitosti, jak spolupracovat s ostatními se zahraničními organizacemi.

"Učení na SERC mi dalo mnoho pozitivních vzpomínek, spoustu legrace a velkého uspokojení. Jsem připraven začít svou kariéru se správnou kvalifikací a mezinárodními zkušenostmi "
Isabella Parbeza

Zůstali jsme pravdiví vůči našim kořenům a zůstaneme životodárnou vrstvou místní komunity a ekonomiky, čímž se stane vrcholem 30 U K College. Naše reputace jsme si vybudovali jako důvěryhodnou a respektovanou část naší místní komunity tím, že jsme poskytli průmyslově zaměřený učební plán.

Zatímco jsme byli lépe obeznámeni s poskytováním vzdělávacích kurzů, jsme se stali proslulými inovačními partnery pro firmy, které se snaží zlepšit produktivitu a rozvíjet nové trhy nebo produkty. Služby, jako je prototyp produktů a poradenství v oblasti zlepšování podnikání, pomáhají velkým i menším společnostem dosáhnout svých ambicí. Spolupracujeme s firmami BT, Bombardier Aerospace, Nitronica, Canyon Europe, Red Raven a Coca Cola, abychom jmenovali jen několik.

South Eastern Regional College (SERC) poskytuje řadu kurzů, které se mohou zapojit do místní komunity. Kromě kurzů na plný úvazek a na částečný úvazek nabízených na SERC spolupracujeme s místními komunitami, dobrovolnými a statutárními organizacemi a poskytujeme degustační kurzy v komunitních centrech, školních sálech a klubech. Masové kurzy mohou být dodány ve vašem místním kampusu.

Návrat ke studiu vám pomůže jednotlivcům:

  • Naučte se nové dovednosti a rozvíjejte nové zájmy pro volný čas

<li> Znovu se připojte k učení</li> <li> Zvyšte důvěru</li> <li> Příležitost setkat se s novými lidmi</li> <li> Připravte se na postup k formálním kurzům</li> <li> Získat kvalifikaci vynechal v prvním kole</li> <li> Získejte dovednosti a kvalifikace s cílem posílit kariérní vyhlídky</li>

Místa

Lisburn

Adresa, 1. řádek
Castle Street​​
Lisburn
Co. Antrim

BT27 4SU Lisburn, Severní Irsko, Spojené království

Bangor

Adresa, 1. řádek
Castle Park Road
Bangor
Co. Down

BT20 4TD Bangor, Severní Irsko, Spojené království

Downpatrick

Adresa, 1. řádek
Market Street
Downpatrick
Co. Down

BT30 6LZ Downpatrick, Severní Irsko, Spojené království

Newtownards

Adresa, 1. řádek
Victoria Avenue
Newtownards
Co. Down

BT23 7EH Newtownards, Severní Irsko, Spojené království

Ballynahinch

Adresa, 1. řádek
Church Street
Ballynahinch
Co. Down

BT24 8LP Ballynahinch, Severní Irsko, Spojené království

Newcastle upon Tyne

Adresa, 1. řádek
Castlewellan Road
Newcastle
Co. Down

BT33 0UR Newcastle upon Tyne, Anglie, Spojené království

Holywood

Adresa, 1. řádek
Old Holywood Road
Holywood
Co. Down

BT18 9QH Holywood, Severní Irsko, Spojené království