School of Business London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč se SBL spojit?


SBL neustále inovuje a poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, které přeměňuje dovednosti, znalosti a porozumění našich studentů s cílem zvýšit jejich zaměstnatelnost a umožnit jim úspěšně konkurovat v dynamickém a neustále se měnícím obchodním světě./>


School of Business London se věnuje nabídce vyšších a odborných vzdělávacích kurzů pro studenty po celém světě, přes Blended a Distance a Online Learning. Dodáváme programy a měníme kariéru po celém světě./>

SBL je akreditovaným centrem Chartered Management Institute (CMI) a nabízí různé úrovně manažerských a vedoucích programů. Jsme výhradním akreditovaným studijním centrem Charisma University ve Velké Británii. Dodáváme rozsáhlé škály studijních programů udělených Charisma University. Kromě toho jsme akreditováni dalšími uznávanými profesionálními subjekty OFQUAL, jako jsou ATHE a QUALIFI, kteří poskytují řadu diplomů v oblasti řízení podniku, pohostinství, zdravotnictví a sociální péče, právních a výpočetních programů. Navíc School of Business London spolupracuje s londýnskou školou marketingu a nabízí širokou škálu britských studijních programů udělených řadou univerzit ve Velké Británii. Dále partnerství s NCC vzděláváním nabízím bakalářské studijní programy z University of Central Lancashire a University of Worcester.

Učebna, Vzdálenost

Programy nabízené v SBL jsou doručovány nejen učebnicí, ale také prostřednictvím kombinovaného, ​​distančního a online studia. SBL zahrnuje nejmodernější systém řízení učení (LMS) pro implementaci Blended, Distance a Online Learning.

Komplexní online knihovna

SBL poskytuje přístup k rozsáhlé on-line knihovně, která obsahuje vysoce kvalitní odborné knihy, články v časopisech, časopisy a novinové články. S více než 50 000 odbornými knihami a více než 1 milionem článků od mnoha předních světových vydavatelů.

Rozmanité

Nabízíme různorodé a široké spektrum programů akreditovanými zadavateli a univerzitami a programy jsou uznávány po celém světě. Kursové oblasti zahrnují management

Flexibilní plány

Flexibilní příjmové schémata umožňují studentům zapsat se prakticky kdykoli a na rozdíl od jiných institucí nemusí studenti SBL čekat na nějaký specifický příjem. Kromě pružných způsobů učení studentům také usnadňuje realizaci programů svým vlastním tempem.

Akreditované kvalifikace

Kvalifikace nabízené v SBL jsou plně akreditovány a mezinárodně uznávány. Ať už studujete přes učebnu, vzdálenost nebo smíšené, naše programy jsou životaschopnou volbou pro všechny studenty.

Face-Face workshopy

Zaměřujeme se na posílení studijních zkušeností našich studentů, a proto poskytujeme workshopy tváří v tvář, které nám s námi doplňují své vzdělání. Tyto semináře děláme velmi interaktivní prostřednictvím diskusních skupin a prezentací.

Poslání SBL


Posláním společnosti SBL je inspirovat inovace, transformovat životy a propojovat komunity prostřednictvím vzdělávací síly. Prostřednictvím programů Blended Learning, Distance a Online SBL se snaží nabídnout vysoce kvalitní vzdělání, které přeměňuje dovednosti, znalosti a porozumění našich studentů s cílem zvýšit jejich zaměstnatelnost a umožnit jim úspěšně se soutěžit v dynamickém a stále se měnícím obchodním světě./>

SBL Vision


Naší vizí je, aby byla globálně nejvíce osobně spojená vzdělávací organizace - katalyzátor individuální, organizační a komunitní transformace./>

Naše hodnoty


Následující neochvějné hodnoty řídí náš závazek vůči studentům a jejich úspěch:/>

  • Dokonalost
  • Podnikatelský duch
  • Veřejná odpovědnost
  • Fiskální a environmentální udržitelnost
  • Respektování všech
  • Připojení ke komunitě

Celosvětový dosah


"Učení bez hranic"/>

Umístěné ve Spojeném království, poskytujeme globální výhled tím, že dodáváme velké britské kvalifikace a měníme kariéru po celém světě. Máme také regionální centrum ve Spojených arabských emirátech a síť regionálních přístupových partnerů v mnoha zemích, jako je Austrálie, Omán a Indie.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
35 New Broad Street
EC2M 1NH Londýn, Anglie, Spojené království

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: